Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(bum @ 2011 04 19, 14:06)
O kad užtikrinti irgi virusiukų pabersiu 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif


Griebiu vel du bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 04 19, 14:38)
Sveikos visos  smile.gif ,gryzau jau siandien po punkcijos,ispunktavo 14,cia gerai vadinasi?


Puikus rezultatai!!!

QUOTE(Gvaizdė @ 2011 04 19, 15:37)
Mergaitės, virusuoju  rolleyes.gif  Šiandien buvau pas gydytoją gandrai neša dvejetuką  clap.gif


Imu virusiukus abu thumbup.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 19, 16:01)
... Na, nemoku paaiskinti, bet biskiuka skauda smile.gif
Cia geras pozymis ar nelabai?? smile.gif


Oi man patinka kai ir jus ieskot pozymiu ir svarbiausia randat lotuliukas.gif bent ne viena as cia isprotejus atrodau lotuliukas.gif Zubriuka aisku kad geras pozymis, dabar mums visoms apytiksliai implantacijos periodas, tai visokie padiegimai gerai, nors jei ju nera tai irgi nieko nereiskia blink.gif
Atsakyti
Warwara,pats superiskiausias plakatas thumbup.gif

Gvaizde,didziausi sveikinimai 4u.gif
Ech kad visos IVF istorijos taip baigtusi,pasaka ne gyvenimas butu rolleyes.gif
Atsakyti
Apchiii , 2.gif 2.gif , kimbantis dvigubas .
Papildyta:
Pabandykit praleist ir neuzsikrest biggrin.gif .uzsikretimas garantuotas . Kantrybes visoms laukianciom , ir geru rezultatu . Ir neieskokit pozymiu , nes isskirtiniu kaip ir nera . Tik pilvukas puciasi ... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2011 04 19, 15:37)
Mergaitės, virusuoju  Šiandien buvau pas gydytoją gandrai neša dvejetuką  sekantis apsilankymas po poros savaičių, tada jau turėtų matytis širdelių plakimas. prisakė saugot save

Dvigubi sveikinimai 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 19, 15:39)
O as ka tik isryskinau Egk kitoj temutej  ax.gif  Tai dabar laukiu kol gris is Trejso ir pasisakys cia mums visoms

Nu tu sekė morka 4u.gif O aš grįžau su geru mažiuku 4u.gif Dabar jau pradėsiu laukti tavo žinių po rytojau vizito 4u.gif Sėkmės 4u.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 04 19, 16:01)
O man atrodo, kad jauciu kazkoki pozymi as Dabar kaip Citas pasisakysiu, kad pries koki pusvalandi pradejo labai durstyti viduj.. Na, kazkaip taip kaip per ten ikistu virbala ir stipriai kilsteltu i virsu... Ir po to patvinksi tarsi... Vel kazkiek ramu ir is naujo. Biskiuka tarsi soniau, ne per pati viduri ax.gif ... Na, nemoku paaiskinti, bet biskiuka skauda
Cia geras pozymis ar nelabai??

Viskas čia ok 4u.gif
Visi požymiai geri ax.gif
QUOTE(Warwara @ 2011 04 19, 17:00)

Aš šį kartą apsiribosiu vienu tongue.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 19, 18:00)
Oi man patinka kai ir jus ieskot pozymiu ir svarbiausia randat  bent ne viena as cia isprotejus atrodau  lotuliukas.gif  Zubriuka aisku kad geras pozymis, dabar mums visoms apytiksliai implantacijos periodas, tai visokie padiegimai gerai, nors jei ju nera tai irgi nieko nereiskia  blink.gif

Kur tavo ataskaita apie tavo požymius?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 19, 06:00)


Oi tai taip ir sakyk! mirksiukas.gif As dvieju noreciau.. blush2.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 19, 08:27)
Apchiii , 2.gif      2.gif , kimbantis dvigubas .
Papildyta:
Pabandykit praleist ir neuzsikrest  biggrin.gif  .uzsikretimas garantuotas . Kantrybes visoms laukianciom , ir geru rezultatu . Ir neieskokit pozymiu , nes isskirtiniu kaip ir nera . Tik pilvukas puciasi ... bigsmile.gif


Ciumpu visus imanomus virusiukus! Tikrai neimanoma neapsikrest kai tiek cia ju, o dar ir dvigubu! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 19 balandžio 2011 - 18:59
QUOTE(egk @ 2011 04 19, 19:28)
O aš grįžau su geru mažiuku 4u.gif

Spaudziu kumstukus stipriai stipriai,kad maziukas vis didetu ir didetu wub.gif Ramaus laukimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 19, 19:27)
Apchiii , 2.gif      2.gif , kimbantis dvigubas .
Papildyta:
Pabandykit praleist ir neuzsikrest  biggrin.gif  .uzsikretimas garantuotas . Kantrybes visoms laukianciom , ir geru rezultatu . Ir neieskokit pozymiu , nes isskirtiniu kaip ir nera . Tik pilvukas puciasi ... bigsmile.gif


Jau net neatsimenu kad virusu cia butu bigsmile.gif Imu dvynukams smile.gif

QUOTE(egk @ 2011 04 19, 19:28)
Dvigubi sveikinimai 4u.gif  4u.gif
Nu tu sekė morka 4u.gif O aš grįžau su geru mažiuku 4u.gif Dabar jau pradėsiu laukti tavo žinių po rytojau vizito 4u.gif Sėkmės 4u.gif

Kur tavo ataskaita apie tavo požymius?


Imu ir is tave smile.gif Jau raportavau, turbut liko anoj temelej mirksiukas.gif


Ka tik panaudojau antra stebuklinga zvakute kur Baltija.LT padovanojo tai taip geras tualete buvo lotuliukas.gif, nu tiek uzkieteje viduriai kad bijau savo pozymius sumaisyti ir melagingai cia ataskaitas duoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gvaizdė
Sveikinu ir laukiu kitu geru naujienu - plakanciu sirduciu!

egk
Nu, valio!!! Dabar nekvieposiu dvi savaites, lauksiu graziu skaiciuku! wub.gif

*traukia plakata
As nuo siandien jau Gonali turiu, po 225 thumbup.gif Auginsiu dabar grozi! Sekmadieni apziura.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 19 balandžio 2011 - 20:32
QUOTE(Warwara @ 2011 04 19, 10:31)

*traukia plakata
As nuo siandien jau Gonali turiu, po 225  thumbup.gif  Auginsiu dabar grozi! Sekmadieni apziura.


Nu tada mes traukiam savo kumstukus ir laikom sugniauztus uz Tavo gera foliu derliu! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 19, 10:31)
*traukia plakata
As nuo siandien jau Gonali turiu, po 225  thumbup.gif  Auginsiu dabar grozi! Sekmadieni apziura.

Ir as i tavo palaikymo komanda... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2011 04 19, 15:37)
Mergaitės, virusuoju  rolleyes.gif  Šiandien buvau pas gydytoją gandrai neša dvejetuką  clap.gif sekantis apsilankymas po poros savaičių, tada jau turėtų matytis širdelių plakimas. prisakė saugot save  nestuke.gif

kaip faina,nuosirdziausi sveikinimai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 19, 21:31)
*traukia plakata
As nuo siandien jau Gonali turiu, po 225  thumbup.gif  Auginsiu dabar grozi! Sekmadieni apziura.



Nu pabusiu dar draugiska ir paklausiu juk reikia testi ir slopinancius ? rolleyes.gif

Gero starto ir gero derliaus po poros savaiciu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti