Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškai įgarsintos pasakos 2

QUOTE(Bonpari @ 2014 11 15, 15:27)
o jums girdisi garsas? laikas eina, bet jokio garso nera  unsure.gif

Na taip. Tai gal jūsų kompiuterio garsas nutildytas?
Atsakyti
viskas jau girdisi thumbup.gif
Papildyta:
bet isirasyti nepavyksta man doh.gif
Papildyta:
o gal kas turit jau isirase ta raudonkepuraite ir galetumet atsiusti i emaila? 4u.gif
Atsakyti
LRT turi naują mobiliąją pasakų programėlę, galima parsisiųsti. Nedaug tų pasakų, bet vis šis tas.
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 04 15, 11:51)
Gal kas turite diskus Mamulė Mū 2 bei Mamulė Mū 3 ir galėtumėte pasidalinti? Būčiau be galo dėkinga ax.gif




Imeskite kas nors, prasau blush2.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 11 16, 17:18)
LRT turi naują mobiliąją pasakų programėlę, galima parsisiųsti. Nedaug tų pasakų, bet vis šis tas.

Kur ja galima surast?
Atsakyti
Gelbėkit LABAI LABAI reikia Kubilinsko VĖJO BOTAGĖLIS gal kas turit ir galit pasidalinti?
Atsakyti
ar kas gali pasidalinti Valinskienes sekamomis pasakomis, labai aciu.
Atsakyti
Iskart atsiprasau uz off topic, bet laaabai reikia jusu pagalbos... blush2.gif

Ruosiu dovana-staigmena mamos 50-meecio jubiliejaus proga ir laaabai prireike butent mamyciu pagalbos 4u.gif

Pirmiausiai apie ideja - darau filma apie mamos gyvenima is jos nuotrauku, filmu ir filmuku intarpu, parinktu dainu, melodiju ir fraziu - gal dar kam nors pravers ax.gif

Po truputi bendras vaizdas ryskeja, bet vat truksta keliu intarpeliu, o kadangi filmuku jau senokai nebeziuriu, todel kreipiuos i jus.

1. Niekaip nesugalvoju is kur paimti istrauka, kuri simbolizuotu gimima. Bent jau mano isivaizdavimu, is kazkokios gelytes ar pan turetu pasirodyti lelyte, gali pasakyti stai ir as, kur as esu ar kazkas panasaus. Manau minti supratote smile.gif Idealiausia is sovietmecio laiku, bet tiks ir is siuolaikiniu.

2. Gal kartais pamenate kokiu scenu is filmu ar pasaku, kuriose butu parodyta merginu, moteru reakcija i pasirodziusi nuostabu vyra. Sis intarpas reikalingas po nuotraukos, kurioje tetis bus ant zirgo. kaip ir ankciaus - idealiausia tu laiku filmas, pasaka, moterys guli pliaze. bet tiktu ir kiti variantai.

3. Reiktu intarpo is pasakos, kurioje pasaku bobute rusiskai pasakytu "i stali oni zyt pozyvat i dobra nazyvat. Konec". Lyg ir kazkokiame naujasniame filme buvo tokia pabaiga, bet niekaip nerandu kokiame.


Is anksto labai dekoju uz jusu mintis ir pagalba! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielosios, na galbūt, galbūt jūs man pagelbėsit, jau daug laiko ieškau, niekur rasti negaliu, kai buvau maža, klausiau tokias pasakas kaip Lakštingala devynbalsė ir Vargdienio duktė, jų turėjau daugiau kasetėse bet šitas dvi labiausiai prisimenu, norėčiau leisti ir savo mažiukui jų paklausyti, bet kasetės neišsaugotos, o internetą atrodo skersai išilgai pranaršiau, tad kreipiuosi čia galbūt kas turite? Žinote kur rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2015 05 26, 00:12)
Mielosios, na galbūt, galbūt jūs man pagelbėsit, jau daug laiko ieškau, niekur rasti negaliu, kai buvau maža, klausiau tokias pasakas kaip Lakštingala devynbalsė ir Vargdienio duktė, jų turėjau daugiau kasetėse bet šitas dvi labiausiai prisimenu, norėčiau leisti ir savo mažiukui jų paklausyti, bet kasetės neišsaugotos, o internetą atrodo skersai išilgai pranaršiau, tad kreipiuosi čia galbūt kas turite? Žinote kur rasti?  4u.gif



Gal tai galėtų būti iš LRT archyvo Lakštingala g.gif

Atsakyti
Gal kas turi, o gal žino iš kur galima būtų gauti šį įrašą. Gal kas turi konvertuotą į CD?
http://www.sena.lt/m...o...to&id=14832
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite Mamules mu pirma ir antra cd. Pirkt nera, o taip norim paklausyt.
Atsakyti