Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškai įgarsintos pasakos 2


Dar... dar... pasakėlių clap_1.gif
Atsakyti
Ooo, kokiu geriu jus cia dalinates. Kaip as anksciau sito skyrelio neradau. Aciu! 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Dėdės Vytenio pasakėlė Kaip raudonžandis Simukas rideno kiaušiukus

Kaip valytojos Onutė ir Marytė valė kino salę 4u.gif

Gal kas turite pasaką "Asilo oda"? Sugadinom CD doh.gif

user posted image
Atsakyti
Dėdės Vytenio pasakėlė Nepaprasti paprastų triušiukų nuotykiai

Dėdės Vytenio pasakėlė Paršiuko žvaigžduko Žilvinuko kelionės aplink pasaulį 4u.gif
Atsakyti
Asilo oda 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveiki,

Jaučiuosi, lyg būtų man šitas reikalas prisisapnavę, todėl klausiu čia - pas žinoves mirksiukas.gif - man atrodo, kad vaikystėje šalia visų čia minimų pasakų iš plokštelių esu kausiusi apie berniuką kuris "nukeliavo" su dviem draugais berods į piratų salą - o paskui atsibudo ir suprato, kad viską susapnavo. Buvo didelė dvipusė plokštelė. Kieno kausiu, tas nežino. Jaučiuosi, lyg pati prisikūriau šią pasaką. Gal dar kas atsimena? O jeigu įrašą raščiau, tai išvis būtų super bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 26 rugpjūčio 2012 - 21:27
QUOTE(Anafora @ 2012 08 26, 22:27)
Sveiki,

Jaučiuosi, lyg būtų man šitas reikalas prisisapnavę, todėl klausiu čia - pas žinoves  mirksiukas.gif - man atrodo, kad vaikystėje šalia visų čia minimų pasakų iš plokštelių esu kausiusi apie berniuką kuris "nukeliavo" su dviem draugais berods į piratų salą - o paskui atsibudo ir suprato, kad viską susapnavo. Buvo didelė dvipusė plokštelė. Kieno kausiu, tas nežino. Jaučiuosi, lyg pati prisikūriau šią pasaką. Gal dar kas atsimena? O jeigu įrašą raščiau, tai išvis būtų super  bigsmile.gif


Man rodos as atsimenu, jei apie ta pacia plokstele kalbam. Klausydavom ja ir klausydavom smile.gif Tik pavadinimo neprisimenu. Pamenu fraze kaip berniukas liepe"sofa - kilk i ora"
Atsakyti
QUOTE(Wavute @ 2012 08 30, 13:20)
Man rodos as atsimenu, jei apie ta pacia plokstele kalbam. Klausydavom ja ir klausydavom smile.gif Tik pavadinimo neprisimenu. Pamenu fraze kaip berniukas liepe"sofa - kilk i ora"

galvojau galvojau ir prisiminiau, vadinas "Didysis burtininkas" (fantastinė pasaka, V. Gubariovas) biggrin.gif ir kur dabar ją gaut? aš irgi norėčiau paklausyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UgNeliuke: 30 rugpjūčio 2012 - 15:24
QUOTE(Wavute @ 2012 08 30, 13:20)
Man rodos as atsimenu, jei apie ta pacia plokstele kalbam. Klausydavom ja ir klausydavom smile.gif Tik pavadinimo neprisimenu. Pamenu fraze kaip berniukas liepe"sofa - kilk i ora"


QUOTE(UgNeliuke @ 2012 08 30, 16:24)
galvojau galvojau ir prisiminiau, vadinas "Didysis burtininkas"  (fantastinė pasaka, V. Gubariovas) biggrin.gif ir kur dabar ją gaut? aš irgi norėčiau paklausyti...


Taip taip! Sita: http://www.mainyk.lt...inkas-lp/196104
Aciu uz pavadinima, esu visaip bandziusi - ir salos, ir piratu variantus, bet apie burtininką net minties nebuvo, pasimiršau.
Nu kaip faina, kad nenukvakau, nes niekas kieno klausiu neatsiminė šitos pasakos, kaip smagu - ieškosiu dabar, parašysiu jei rasiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 30 rugpjūčio 2012 - 15:52
ax.gif Labas

pasakykit kaip LRT radijo archyvo įsirašyti pasaką ? Prisiregistravau ir vistiek galiu rinktis tarp "groti " ir "grojaraštis". O atsisiųsti nebegalima ? blush2.gif
Gal žinot paslaptį ? ax.gif
Atsakyti
Man irgi jau senokai iškilo toks pats klausimas:) Prisiregistravau, bet leidžia tik perklausyti... Gaila... Asisiuntus ir įsirašius į CD buvo galima klausytis visur - ir namie, ir mašinoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evk: 02 spalio 2012 - 16:21
Sveikutės, gal kas galite pasidalinti terapinėmis pasakomis.radau ,kad internete galima tik pasiklausyti, o įsisrašyti ne schmoll.gif schmoll.gif
Čia tokios kaip""Suzutė Bututė", "Mikutis darželyje"..ačiū širdingai.
Atsakyti