Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga 54 pala

Apklausa: Įsivaizduokim: rengiamasi fotosesijai... Kokios norėtumėt? (53 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kellan ‘Love, Loss, and What I Wore’ (05.05)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Spaudos konfewrencija Sidnėjus
http://www.youtube.c...player_embedded

Neversiu, ten 21 min. Bet apie 40 sekundę Robas užsimano Reece arbatos lotuliukas.gif pajuokauja. Reece pati visose scenose su drambliu nusifilmavo. Pačiam gale Robas apie twitterį kalba, kad ateina į restoraną, atsisėda ir mato kaip žmonės sukiša nosis į telefoną... ten dar su judesiuku buvo 18:15 kažkur ir toliau eina.

@peterfacinelli Gives Tour Of His RV/ turas po jo namelį ant ratų biggrin.gif
http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
Baigasi Roberto promo turas... galutine stotele - Torontas...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 05 07, 18:08)
pasakė  biggrin.gif  blem pavydu, aš išvis twilighto nesapnuoju, o dar taip  biggrin.gif

Aha nepastebejau ax.gif As ir nesapnuoju g.gif g.gif O tikrai visai noreciau biggrin.gif

QUOTE(egliosha @ 2011 05 07, 18:49)
paskutinio sakinio paneigti negaliu laugh.gif sapninis Edva prancuziskus meto neblogai lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tuoj as tau Dzeika susapnuosiu su geru prancuzisku, pasakysiu ar patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas ax.gif

QUOTE(briliantik @ 2011 05 06, 09:35)

Style kur tuuuuuu
ziurek  mirksiukas.gif  4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Va taip tai mane TIKRAI galima prisisaukti biggrin.gif As paskendusi darbuose. Buna pas mane toks laikas, kai neturiu laisvos minutes ne gramo, o grizusi namo net negaliu galvoti apie kompa. unsure.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 05 06, 22:20)
man nepatinka Edvardo plaukai styrantys. atrodo kaip Džonis Bravo. gerai kad kitose serijose jam to plaukų nestatė šitaip baisiai biggrin.gif

blink.gif blink.gif Pats graziausias dalykas - Edwardo styrantys plaukai. Ir isvis man patinka bernu styrsantys plaukai (galvos) biggrin.gif

Na as einu pusryciauti - CAMELOT jau sesta serija valgysiu... essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 05 08, 09:36)
Baigasi Roberto promo turas... galutine stotele - Torontas...

Ir mes zinome kas jo ten laukia mirksiukas.gif biggrin.gif

Labas rytas visoms sapnininkems ir toms, kurios nepamena ka sapnavo 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas vėlyvas rytas biggrin.gif

Pamenu, ką sapnavau, bet man tai nepatiko doh.gif sesijos tematika schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pliukšt: 08 gegužės 2011 - 10:52
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 07, 21:16)
aš sapnavau kartą, labai sakyčiau neblogai biggrin.gif ir vampyre tapau hehe be kančių. tiesiog ėmė ir ilgos gražios blakstienos užaugo, ir aš tokia graži graži  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

palengvintas kazkoks variantas... nesiskaito biggrin.gif
QUOTE(egliosha @ 2011 05 07, 21:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dieve, o as, pamanyk, nusisoviau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba diena, prisijuokiau jus beskaitydama lotuliukas.gif

šiandien bandau padaryt daržininkystės dieną, ale vis kas nors sutrukdo, pvz žemės pasibaigia lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pažiūrėjau Twilight su malonumu thumbup.gif Nors įgarsinimas nekoks, bet įsijautus visai nesvarbu biggrin.gif Va tik reklamos nervino g.gif

QUOTE(Pliukšt @ 2011 05 07, 12:33)

Super foto, bet kas pats Sexiest Men mes ir taip žinom: juk tai ROBERTAS!!!! wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(egliosha @ 2011 05 07, 19:49)
paskutinio sakinio paneigti negaliu laugh.gif sapninis Edva prancuziskus meto neblogai lotuliukas.gif


thumbup.gif
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 07, 22:16)
aš sapnavau kartą, labai sakyčiau neblogai biggrin.gif ir vampyre tapau hehe be kančių. tiesiog ėmė ir ilgos gražios blakstienos užaugo, ir aš tokia graži graži  doh.gif 

Kaip jums gerai, kokius sapnus sapnuojat... O aš tai nieko... cry.gif

QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 05 08, 09:36)
Baigasi Roberto promo turas... galutine stotele - Torontas...

user posted image

Tai pailsės nors kiek, nes jau matosi, kad pavargęs... mirksiukas.gif
Atsakyti
R-Patz on leaving his vampire friend behind!/ Robas palieka savo draugą vampyrą užnanugaryje Sunday Mirror 8/05/2011
http://www.mirror.co...15875-23114538/

Viso neversiu, bet patiko sakinys: And it sounds like the latest films have affected both him and KRISTEN STEWART – his girlfriend on and off-screen. Tai skamba taip, kad paskutiniai filmai paveikė/sujaudino jį ir Kristen - jo merginą ekrane ir už ekrano.
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 05 08, 16:30)
R-Patz on leaving his vampire friend behind!/ Robas palieka savo draugą vampyrą užnanugaryje Sunday Mirror 8/05/2011
http://www.mirror.co...15875-23114538/

Viso neversiu, bet patiko sakinys: And it sounds like the latest films have affected both him and KRISTEN STEWART – his girlfriend on and off-screen. Tai skamba taip, kad paskutiniai filmai paveikė/sujaudino jį ir Kristen - jo merginą ekrane ir už ekrano.

Tai kad dabar praktiskai kiekviename jo interviu taip raso ar sako apie Kristen cool.gif
Atsakyti