Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

Aciu uz atsakymus. Saimona, na apie antra korekcija man kol kas nesake. Itariu, kad ta mane paisiusi meistre laiko save profesionalia (taip apie ja ir spaudoj parasyta), ir gal mano, kad man daug korekciju neprireiks? g.gif
Na, tikiuosi, kad spalva bus tikrai ryskesne po korekcijos, nes dabar tai verkt norisi... blankiau nei Lisos idetoj nuotraukoj su paciais blankiausiais antakiais. Ir gal prasyt pilkos spalvos, o ne rudos korekcijai atlikti, gal sakiau geriau matysis?
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2011 04 28, 22:08)
Aciu uz atsakymus. Saimona, na apie antra korekcija man kol kas nesake. Itariu, kad ta mane paisiusi meistre laiko save profesionalia (taip apie ja ir spaudoj parasyta), ir gal mano, kad man daug korekciju neprireiks?  g.gif 
Na, tikiuosi, kad spalva bus tikrai ryskesne po korekcijos, nes dabar tai verkt norisi... blankiau nei Lisos idetoj nuotraukoj su paciais blankiausiais antakiais. Ir gal prasyt pilkos spalvos, o ne rudos korekcijai atlikti, gal sakiau geriau matysis?

Palaukyt dar bent savaite, pamatysite spalva pariskes kazkiek.

Ruda ( silta spalva, kaip rasiau greiciau bus persikine). Jeigu i pilka atspalvi, tai laikys ilgiau.
Atsakyti
Evi, jei tai Reda ar Erika, tai pas jas paprastai po 2 korekcijas priklauso, na čia išimtis tik kuponų prisipirkusioms - tada tik po vieną korekciją biggrin.gif

Man 8 numeris irgi natūraliausiai ir gražiausiai atrodo, o Lisos čia įdėtos lūpos tiesiog super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 28 balandžio 2011 - 20:52
QUOTE(saimona @ 2011 04 28, 22:51)
Evi, jei tai Reda ar Erika, tai pas jas paprastai po 2 korekcijas priklauso, na čia išimtis tik kuponų prisipirkusioms - tada tik po vieną korekciją  biggrin.gif

Man 8 numeris irgi natūraliausiai ir gražiausiai atrodo, o Lisos čia įdėtos lūpos tiesiog super  thumbup.gif

Man nera N8 grazios, sakau tik jos turbut vieninteles, kuriso uzgijusios. Kitos foto sviezios ir negali vertinti rezultato, nes nukritus sasiukms bus kai EVI.

Grazios man N5, bet neaisku kokios bus kai nukris saskiukai.
Dar pasikartosiu, kad sviezas darbas ir sugijas, kaip diena ir naktis. 4u.gif

Kazkaip itariu, kad Evi daresi arba pas Reda, arba pas Eleonora.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 balandžio 2011 - 20:58
Na ne, dariausi Kosmedijoj pas Lina... (salono savininke berods).
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2011 04 29, 13:59)
Na ne, dariausi Kosmedijoj pas Lina... (salono savininke berods).

Rasote i tema konturinis makiazas. Daretes permanentini makiaza. biggrin.gif


750lt. Nu ir nulupo.Kaip is uzsienietes doh.gif Kaina nereali, nebent darete ne tik antakius. doh.gif

Stai tema http://www.supermama...;#entry46680129
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 29 balandžio 2011 - 22:14
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 04 29, 22:51)
Rasote i tema konturinis makiazas. Daretes permanentini makiaza.  biggrin.gif
750lt. Nu ir nulupo.Kaip is uzsienietes  doh.gif  Kaina nereali, nebent darete ne tik antakius.  doh.gif

Stai tema  http://www.supermama...;#entry46680129


Laba diena... apie sita Kosmedija kaip tik buvau radus Supermamoj, senoj temoj apie konturini... o kainos tokios ju tinklapyje, tai dekuidie ne kaip uzsienietei...
Atsakyti
Taigi, Evi darėsi permanentinį, atkreipiu dėmesį, kad jos pasisakymai kontūriniam makiažui negalioja biggrin.gif laukiam kontūrinį pasidariusiųjų atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2011 05 04, 09:00)
Taigi, Evi darėsi permanentinį, atkreipiu dėmesį, kad jos pasisakymai kontūriniam makiažui negalioja  biggrin.gif  laukiam kontūrinį pasidariusiųjų atsiliepimų  4u.gif


Tai cia tik todel, kad ne su konturinio iranga daryta? Belieka tiketis, kad kaip "permanentas" ilgiau laikys smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Siandien buvau akiu virsutiniu voku konturini darytis smile.gif Labai dziaugiuosi neskaicius atsiliepimu apie Erika pries procedura, nes tikrai buciau apsigalvojusi. Pasakysiu savo nuomone biggrin.gif Man ji pasirode maloni, gerai ismananti savo darba. Labai patenkinta likau atliktu darbu. Neisgirdau nei vienos nepasitenkinimo gaideles is jos lupu (nors ejau su akcijiniu kuponu, tai truputi tikejausi kitokio bendravimo biggrin.gif ), maloniai pabendravom, papasakojo apie procedura, jokiu kitu proceduru nepirso, kaip, kad buvo cia uzsiminta... Likau viskuo labai patenkinta 4u.gif Manau arba ji tiesiog pakeite savo poziuri i klientes ir bendravima su jomis, cia pasiskaiciusi atsiliepimu, arba gal klientes buvo labai inoringos biggrin.gif Nesupykit 4u.gif Eisiu dar korekcijai ir tikiuosi vel taip pat siltai ir maloniai bendraut ax.gif
Padrasinsiu naujokes, nebijokit, neskaitykit komentaru, nes ju visada bus tiek teigiamu, tiek neigiamu.... Pasipuoskite vasarai ir bukite grazios 4u.gif
Atsakyti
o aš nepasidariau procedūros schmoll.gif nuėjau šiandien , turėjau lūpas darytis, o jos pas mane pašerpetoję tokios, nors retkarčiais ir patepu gydančiais tepaliukais g.gif tai Erika sakė, kad tokios lūpos pigmento nepriims, ir pirma reikia jas užsigydyti ir prieš procedūrą kokią savaitę gerai padrėkinti ax.gif gaila, kad to nežinojau anksčiau, kas ketinat darytis pasimokykit iš mano klaidos blush2.gif akims jokio paruošimo nereikia 4u.gif

aj, ir dar ko nežinojau, tai, kad prieš procedūrą ir po jos nerekomenuojama nei kavos nei arbatos gerti, tik nežinau kodėl g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 07 gegužės 2011 - 17:26
QUOTE(saimona @ 2011 05 07, 19:25)
o aš nepasidariau procedūros  schmoll.gif  nuėjau šiandien , turėjau lūpas darytis, o jos pas mane pašerpetoję tokios, nors retkarčiais ir patepu gydančiais tepaliukais  g.gif  tai Erika sakė, kad tokios lūpos pigmento nepriims, ir pirma reikia jas užsigydyti ir prieš procedūrą kokią savaitę gerai padrėkinti  ax.gif  gaila, kad to nežinojau anksčiau, kas ketinat darytis pasimokykit iš mano klaidos  blush2.gif akims jokio paruošimo nereikia  4u.gif

aj, ir dar ko nežinojau, tai, kad prieš procedūrą ir po jos nerekomenuojama nei kavos nei arbatos gerti, tik nežinau kodėl  g.gif

Ir dar merginos, jau ne karta stebiuosi ir nesuprantu kodel nesako gerti tableciu prie Herpes virus. 90% po proceduros, jeigu negersite tasbleciu islis herpes. -patikekit, retai kam neislenda. Skambina veliau pazistama ir pasdakoja, kad drauge dare lupu konturini dabar visa sasuota vaiksto. doh.gif
Jeigu nors karta gyvenime turejote hepres, tai daugiau sansu po proceduros ji tureti vel . Jeigu niekad neturejot, tai gal pateksit i 10% kuriom neislenda. ( be tableciu)

Tabletes parduodamos tik su receptu. Ispejau smile.gif , o Jusu reikalas spesti.

p.s paskambinus linergistei aisku sakys , kad nebutina, bet praktika rodo kita.
Papildyta:
QUOTE(saimona @ 2011 05 07, 19:25)

aj, ir dar ko nežinojau, tai, kad prieš procedūrą ir po jos nerekomenuojama nei kavos nei arbatos gerti, tik nežinau kodėl  g.gif

Del kavos ir arbatos.
Jeigu yra padidejas spaudimas, tai kaip zinom kava ir arbata dar labiau padidina ir gali kraujuoti. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 07 gegužės 2011 - 18:27