Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

Daugvaikuciu 4u.gif , ačiū už patarimą dėl gėlių pavadinimo su vienkartiniu peiliu thumbup.gif pasinaudosiu ir su lelijomis.
Atsakyti
Šiandien besikapstydama savo darželyje radau dar iš senojo gėlyno likusių tulpių svogūnėlių. Vargšės sunykusios, susmulkėjusios. Perkėliau į jų nuolatinę vietą, tai jeigu prigis, atsigaus.
Bet turbūt šiemet žiedų nesitikėti?
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 29, 21:26)
Šiandien besikapstydama savo darželyje radau dar iš senojo gėlyno likusių tulpių svogūnėlių. Vargšės sunykusios, susmulkėjusios. Perkėliau į jų nuolatinę vietą, tai jeigu prigis, atsigaus.
Bet turbūt šiemet žiedų nesitikėti?


Sunku pasakyti.Bet jei labai susmulkeje,tai per metus geroj zemej svoguneliai paaugs,sustipres ir kitais metais tikrai pradziugins jus savo ziedais.
Atsakyti
tulpės sudygo, net nežianu ar visos, kai pražys ,tai pamatysiu, kiek ten jų po žiemos. Sodas uošvių, tai tai sodinamės abeji ir uošvis kažkaip kreivai lysvę nukasė, o ten paliko toj rudeny suvarpytoj jų daly kažkur apie 10 tulpių, šiandien nuvažiavusi pamačiau kaip lysvė kreivai sukasta, ką man daryti? Kai uošviai pradės varpyti lysvę sodinimui, tai mano gražiasias tulpeles ir išvarpys, bet jeigu aš jas ,kai nuvažiuosiu su kastuvu perkelčiau į kitą vietą ar jos man beprigis, ką man daryti su tom tulpėm, labai gražios ten paliko...
Atsakyti
QUOTE(Dalytė xxx @ 2009 04 04, 17:53)
kai nuvažiuosiu su kastuvu perkelčiau į kitą vietą ar jos man beprigis, ką man daryti su tom tulpėm, labai gražios ten paliko...

Gali perkelti su visomis žemėmis.Aš iš šiltnamio jau trečią dozę sudygųsių tulpių išsikasu į lovelį ir namie man ant palangės jau trečias kartas kaip žydi.Peržydi,aš vėl nuvežu susodinu į šiltnamį.nebijo tulpės persodinimų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 04, 18:02)
Gali perkelti su visomis žemėmis.Aš iš šiltnamio jau trečią dozę sudygųsių tulpių išsikasu į lovelį ir namie man ant palangės jau trečias kartas kaip žydi.Peržydi,aš vėl nuvežu susodinu į šiltnamį.nebijo tulpės persodinimų. mirksiukas.gif

Dėkui, už atsakymą, kai nuvažiuosiu į sodą , reikės su kastuvu iškasti, pasistengti, kad būtų kuo daugiau žemių ir savo tulpeles perkelti į kitą vietą.
Atsakyti
Labai laukiu, kada pražys tulpės
Atsakyti
Man toks stebuklas nutiko. Vasarą nukasiau tulpes , rudeniop susodinau į kitą vietą, o buvusį tulpyną sukasiau ,perkasiau skersai išilgai ir užsėjau žolyte. Dabar žiūriu naujam gėlynėlį tulpės gražiausiai sudygusios. O senajam, kur tulpių nebeturėtų buti irgi pridygę lyg nebūčiau nukasusi. Žolytė irgi sudygusi , jau nebenoriu krapštyti, tai tikriausiai teks palikti , kol pačios sunyks. Ir kol kas turėsiu du tulpynus ax.gif
Atsakyti
Aš irgi nemažai prisodinau tulpių, taip pat laukiu jų žydėjimo clap.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 04 08, 09:07)
Man toks stebuklas nutiko. Vasarą nukasiau tulpes , rudeniop susodinau į kitą vietą, o buvusį tulpyną sukasiau ,perkasiau skersai išilgai ir užsėjau žolyte. Dabar žiūriu naujam gėlynėlį tulpės gražiausiai sudygusios. O senajam, kur tulpių nebeturėtų buti irgi pridygę lyg nebūčiau nukasusi. Žolytė irgi sudygusi , jau nebenoriu krapštyti, tai tikriausiai teks palikti , kol pačios sunyks. Ir kol kas turėsiu du tulpynus ax.gif


Gražiai atrodys - pievutėje žydės tulpės thumbup.gif , kai peržydės, tiesiog su vejapjove nupjausi ir jos ilsėsis iki kito pavasario.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 08, 11:55)
Gražiai atrodys - pievutėje žydės tulpės thumbup.gif , kai peržydės, tiesiog su vejapjove nupjausi ir jos ilsėsis iki kito pavasario.


4u.gif Taip , tikrai gražiai wub.gif
Tik, kad vyriukai futbolo nesugalvotų ten pažaisti. Turėsiu saugoti kelias savaitėles
Atsakyti
user posted image
Pražydo šiltnamyje žemaūgės tulpės.Ir paprastos raudonos dar nežydi,bet parsivežiau namo ir po poros dienų prasiskleidė vazoje.Kaip tik velykoms. mirksiukas.gif
Atsakyti