Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(grite @ 2009 04 25, 20:12)
Birute5 čia pas tave pilnavidūrės wub.gif
Niu ir aš dar parodysiu kas pas mane darosi.Paprašiau kad dukra pafotkintų išlėkus laukan ...pati tai sergu verysad.gif
user posted image
user posted image
user posted image


Greičiau pasveikit ir bėkit gėrėtis savo gėlytėmis thumbup.gif
O šitos geltonos žemos kiek supratau labai įdomios thumbup.gif
Papildyta:
Būtinai parodykit kai pilnai pražys tos ai įdomu kokie bus žiedai,esu ir aš tamsių pasodinus,bet kolkas nematau nevienos smile.gif
Atsakyti
Turiu tų tamsių alia juodos,bet žiedai pernai pas mane nedideli buvo.Kai pražys pafotkinsiu pasirodysiu
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2009 04 26, 13:13)
Turiu tų tamsių alia juodos,bet žiedai pernai pas mane nedideli buvo.Kai pražys pafotkinsiu pasirodysiu


Lauksim foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškės dar nežydi, bet panašu, kad jei bus šilta, tai kitą savaitgalį ar net anksčiau jau pražydės.
Atsakyti
Mano tulpytės
user posted image
Atsakyti
Nuostabios wub.gif
Atsakyti
Kaip man gražu kai vienoje vietoje tiek daug tulpyčių.Šiandien buvau išėjus truputuką į lauką ir norėčiau paklaust tokio dalyko:Turiu paprastų raudonų tulpių ir trejus metus buvo paprastos ,o dabar kelios paliko kaip šerkšnotos.Ar gali taip būti? Tulpių turiu daug visokių ir auga visos panašiai vienam plote grupelėmis.
Atsakyti
Sezono atidarimas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Gražuolių tulpių čia prisižiūrėjau. Kaip gaila, kad aš ne name gyvenu verysad.gif
O čia mano ekperimentinės draugų iš Olandijos atvežtos. Kažkaip įdomiai, auga tik dvi viduriniosios, ir kitam lovely taip pat unsure.gif user posted image
user posted image

Ir toks klausimas. Po to kai nužydės, kada jau jas galima iškast lauk? Norėčiau lovelius kitoms gėlėms sunaudot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 27 balandžio 2009 - 13:55
QUOTE(Pookelis @ 2009 04 27, 14:53)


Ir toks klausimas. Po to kai nužydės, kada jau jas galima iškast lauk? Norėčiau lovelius kitoms gėlėms sunaudot ax.gif



Tulpės svogūnėliui subręst reikia laiko, žalioji masė t.y. lapai augina svogūną, todėl lapų nukirpt negalima, reikia laukti kol jie pradės vysti, džiūti.
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 04 27, 10:37)
Mano tulpytės
user posted image


Nu čia tai grožis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 04 27, 16:11)
Tulpės svogūnėliui subręst reikia laiko, žalioji masė t.y. lapai augina svogūną, todėl lapų nukirpt negalima, reikia laukti kol jie pradės vysti, džiūti.


O kai nudzius lapai, iskasius, kur geriau svogunelius laikyti? Tamsioje vietoje, pvz.sandeliuke ar galima ir sviesoj? doh.gif
Atsakyti