Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

norejau paklaust,gal kas galit padet....prisiskaiciau cia visko forumuose ir pradejau itart,kad man pienlige-nes simptomai tai labai pnasus,ziauriai niezti,patine,persti...zodziu varo is proto,siandien puse nakties negalejau miegot..i darba susiraukuseinu,o dar egzaminai-neimanoma susikaupt...pas gydytoja uzsirasiau tik 2dieniui,bet nezinau,kaip iki tol istversiu:( gal kas zinot,kaip galima greit,efektyviai,nors ir trumpam visa tai sumazint?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelyte @ 2007 05 31, 11:18)
norejau paklaust,gal kas galit padet....prisiskaiciau cia visko forumuose ir pradejau itart,kad man pienlige-nes simptomai tai labai pnasus,ziauriai niezti,patine,persti...zodziu varo is proto,siandien puse nakties negalejau miegot..i darba susiraukuseinu,o dar egzaminai-neimanoma susikaupt...pas gydytoja uzsirasiau tik 2dieniui,bet nezinau,kaip iki tol istversiu:( gal kas zinot,kaip galima greit,efektyviai,nors ir trumpam visa tai sumazint?smile.gif


girdėjau, kad gerai yra prasiplauti su ramunėlių nuoviru arba su sodos tirpalu, tik tiksliai neatsimenu kiek tos sodos reikia... g.gif
atsimenu, kad bent man padėdavo...
Atsakyti
Nueini į vaistinę, paprašai kokių žvakučių nuo pienligės ir viskas
Atsakyti
QUOTE(saulelyte @ 2007 05 31, 11:18)
norejau paklaust,gal kas galit padet....prisiskaiciau cia visko forumuose ir pradejau itart,kad man pienlige-nes simptomai tai labai pnasus,ziauriai niezti,patine,persti...zodziu varo is proto,siandien puse nakties negalejau miegot..i darba susiraukuseinu,o dar egzaminai-neimanoma susikaupt...pas gydytoja uzsirasiau tik 2dieniui,bet nezinau,kaip iki tol istversiu:( gal kas zinot,kaip galima greit,efektyviai,nors ir trumpam visa tai sumazint?smile.gif

Sodos prasiplovimus gali pasidaryti pries eidama miegot 1l vandens/ 1 šaukšelis sodos. Dar yra specialus tirpinami milteliai Tantum Rosa, nusipirk kelis pakiukus. Po puse pakiuko vienam kartui. Ant ipakavimo parasyta kiek ir kaip galima naudoti. Siaip vienas pakiukas vienam kartui, bet man tai puse uztenka. Dar gali su medetku arbata praisplovimus su specialia pompele pasidaryti. Gali i bliuda isilasinti 10-20 lasu arbatmedzio aliejaus i karsta vandeni ir pasedeti, po to apsisluostysi ir tikrai geriau pasijausi, nes nuo jo maloniai saldys ten. Yra temele apie pienlige, ten gal rasi daugiau patarimu.
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2007 03 14, 07:59)
as anksciau gerdavau ji,bet po 2 kapsules/diena.nelabai ka padejo.turbut daug daugiau reikia jo gerti ir ilga laika...

Man gydytoja sake, kad bent puse metu, kad efektas pasijaustu. Man vienos 1000mg neuztenka, bet as dar geriu agnucaston. Bet ir jo zindymo metu naudoti negalima, nes mazeja pieno gamyba. Nebent pabandysi po to kai baigsi nutrauksi maitinima.
Atsakyti
Gal kas nors gali ka nors papasakoti apie gydytoja E.Abraitiene? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajurka @ 2007 06 26, 14:14)
Gal kas nors gali ka nors papasakoti apie gydytoja E.Abraitiene? g.gif

Mano ginė 4u.gif Pati nusikundimų neturiu, bet esu girdėjus ne kokių bajerių apie ją...
Šiaip yra tema atrodo apie gydymo įstaigas jei ką smile.gif
Atsakyti
sveikos, senai buvau prie jusu prisijungusi...bet ligeles neleidzia pamirsti sito www:))
vienu metu labai pienlige kibdavo..daba, tfu tfu tfu, apstojo biski.....smile.gif
bet pora savaiciu niezti man apie mazasias lytines lupas....isoreja ta prasme, o maksti ne...pienliges "varskytes" nesiformuoja, nu bet niezti....
tepinelis piengiges nerodo..daktare sako, dziaukites, jus sveika>....
ale kazkas tai sukelia ta niezuli.....
tai kartais klotrimazolio tepaliuku pasitepu, ar tai arbatmedzio aliejumi...
taip ir kovoju.....
Atsakyti
QUOTE(cawx @ 2007 06 29, 17:37)
sveikos, senai buvau prie jusu prisijungusi...bet ligeles neleidzia pamirsti sito www:))
vienu metu labai pienlige kibdavo..daba, tfu tfu tfu, apstojo biski.....smile.gif
bet pora savaiciu niezti man apie mazasias lytines lupas....isoreja ta prasme, o maksti ne...pienliges "varskytes" nesiformuoja, nu bet niezti....
tepinelis piengiges nerodo..daktare sako, dziaukites, jus sveika>....
ale kazkas tai sukelia ta niezuli.....
tai kartais klotrimazolio tepaliuku pasitepu, ar tai arbatmedzio aliejumi...
taip ir kovoju.....


o tu armatmedzio aliejumi grynu tepi.?.Gal pastebejai, kad labiau niezti? Man zinok biski buvo toks niezuliukas..Tai pasiskaiciau, kad labai gerai arbatmedzio aliejaus voneles nuo visu lygu, tai ir dariau- ir niezet pradejo dar labiau- galop as save apziurejau blush2.gif pamaciau, kad ten pasausejo labai, meciau as ta arbatmedzio alieju, u intymke tik vakarais prausiausi, kelnaites medvelnines istraukiau ir pamazu pamazu vis maziau niezti..Tai va, manau, kad gali niezet nuo issausiejimo g.gif
Atsakyti
Moterims turinciom bedu su grybelinem maksties infekcijom,siulau vengti antibijotiku,per dazno prausimosi,praustis geriausia tik vandeniu ryte ir vakare(sergant dazniau),kad nepazeisti normalios mikrofloros.Maksties polipus mano darbo vietoj saliname histeroskopijos metu,labai nesudetinga operacija,kurios metu prapleciamas kaklelis ir polypo nusukeju nuimamas visas dziaugsmas nuo maksties skliautu smile.gif wisas tas atliekamas su optika,todel klaidu nebuna ir viskas isvaloma idealiai smile.gif SIulau nebijoti ir neauginti to brudo dar ilgiau smile.gif
Norint palaikyti gera moteriska balansa siulau gerti folio rugsti,kuri nera brangi,bet efektyvi priemone,uztikrinanti gera moters savijauta.Taip pat nakvisa tinka,bet tai jau brangesnis preparatas.
Taip,kad svarbiausias principas ginekologineje sveikatoje: Svara,pastovus partneris,siluma,reguliari vizitacija pas gydytoja ir protingas higienos pasirinkimas sergant menstruacijomis wink.gif
Papildyta:
Beje,kurioms niezti,persti ir zinot ,kad tai bakterine vaginoze ar kolpitas galit LOMEXIN ovules nusipirkti 200 arba 600mg smile.gif problemos dingsta:) bet nezinodamos kas yra konkreciai siulau neexperimentuot
Atsakyti
pas mane buvo kelis kartus atejusi pienlige, bet zvakutem ja isgyniau
dabar kazkas kitko - tenai visada dregna, o issyros bespalves,nu galima sakyti tokios kaip vanduo, kelnaites po puses dienos buna dregnos (vienkartiniu iklotu nebenaudoju po pienliges). Gal kuriai yra kazkas panasaus buve?
Atsakyti
QUOTE(motera @ 2007 07 02, 13:15)
Moterims turinciom bedu su grybelinem maksties infekcijom,siulau vengti antibijotiku,per dazno prausimosi,praustis geriausia tik vandeniu ryte ir vakare(sergant dazniau),kad nepazeisti normalios mikrofloros.Maksties polipus mano darbo vietoj saliname histeroskopijos metu,labai nesudetinga operacija,kurios metu prapleciamas kaklelis ir polypo nusukeju nuimamas visas dziaugsmas nuo maksties skliautu smile.gif wisas tas atliekamas su optika,todel klaidu nebuna ir viskas isvaloma idealiai smile.gif SIulau nebijoti ir neauginti to brudo dar ilgiau smile.gif
Norint palaikyti gera moteriska balansa siulau gerti folio rugsti,kuri nera brangi,bet efektyvi priemone,uztikrinanti gera moters savijauta.Taip pat nakvisa tinka,bet tai jau brangesnis preparatas.
Taip,kad svarbiausias principas ginekologineje sveikatoje: Svara,pastovus partneris,siluma,reguliari vizitacija pas gydytoja ir protingas higienos pasirinkimas sergant menstruacijomis  wink.gif
Papildyta:
Beje,kurioms niezti,persti ir zinot ,kad tai bakterine vaginoze ar kolpitas galit LOMEXIN ovules nusipirkti 200 arba 600mg smile.gif problemos dingsta:) bet nezinodamos kas yra konkreciai siulau neexperimentuot

Gal galit daugiau papasakot apie tuos polipus?nesu girdejus... blush2.gif kokie tyrimai nustato?nes dabar pasidariau mikrobiologini tyrima 12 sukeleju ir net 4 brudus rado...
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Jungiuosi prie jusu, esu labai jaunute greit 18, turiu pastovu vaikina su kuriuo mylimes, ir neseniai tokia problema atsirado, is pradziu padejo niezeti, izsigydziau ta niezejima su klotrimazoliu, dabar kazkaip kaip ir skauda tas lytines lupas (tiksliau apacioj ju, nemoku net paaiskinti verysad.gif ) tai man ten kaip itruke kad butu ar kaip, ir lyg tokie pulinukai butu susidare, gal kam panasiai yra buve?
Visada naudojame prezervatyvus.
Dekoju uz patarimus, gal kuriai taip pat yra?
Atsakyti