Įkraunama...
Įkraunama...

Nesibaigiančios ginekologinės problemos

QUOTE(Čiotki @ 2008 12 17, 13:33)
Negirdėjau,kad kam netiktų  schmoll.gif ar nepatiktų  unsure.gif


As internete pasiskaitinejau apie siuos paketus atsiliepimus,tai buvo ir neigiamu atsiliepimu.Zinoma nemazai atsiliepia tik teigiama linkme smile.gif smile.gif Nepabandziusios nesuzinosim mirksiukas.gif
Atsakyti
verysad.gif oj ir mna yra problemu... isskiros... skauda apacia... kvapas nelabai koks... buvau issigidziusi... bet dabar vel yra... kvapas nekoks bet isskiru jau nera taip kaip buvo anksciau... doh.gif gal galite ko patarti? nelabai noriu eiti pas daktara g.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2008 12 17, 15:52)
verysad.gif  oj ir mna yra problemu... isskiros... skauda apacia... kvapas nelabai koks... buvau issigidziusi... bet dabar vel yra... kvapas nekoks bet isskiru jau nera taip kaip buvo anksciau...  doh.gif  gal galite ko patarti? nelabai noriu eiti pas daktara  g.gif

Cia labai daznai moteru problema verysad.gif Bet as jau galiu pasigirti, kad pas ginekologa nebereikia eiti kuris laikas smile.gif Parasykit man i az elektronini ir atsiusiu daugiau info ir galesim pabendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip bekovoti su tom zarazom, nes jau geri 5m viskas vyksta pagal scenarijų. Tai pienligė, tai vaginozė. Jau gyd išaiškino man, kad dėl vaginozės dažnai kalti sintetiniai rūbai. Ok, pakeičiau, vasarą buvo išnykę. Dabar karts nuo kart jei ne BV, tai pienligė. Išgeriu diflucan, po mėnesio vėl tas pats. Ir vėl diflucanas ir vėl pienligė. Man gydytojai nieko naujo neprirašo, tai žvakutes, kurios veiksmingos kokią savaitę po jų naudojimo, tai tabletes. Užkniso vaikščiot pas gines, mokėt pinigus ir gaut tokį pat atsakymą. O dar ir žaizdelę turiu, kurios onkocitologinį tepinėlį galėsiu imt tik tada, kai išsigydysiu visus grybus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 19 gruodžio 2008 - 17:27
Sveikos.Man tik 16.Pas ginę neisiu.Ar gali būti niežėjimas "ten" jei turiu ant tonzilių Streptokoką B ir dabar geriu antibiotikus.Taip pat antibiotikus gėriau prieš mėnesį...ir dar gersiu... :/ reikia ką nors daryt ar ne? verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2008 12 19, 20:27)
Sveikos.Man tik 16.Pas ginę neisiu.Ar gali būti niežėjimas "ten" jei turiu ant tonzilių Streptokoką B ir dabar geriu antibiotikus.Taip pat antibiotikus gėriau prieš mėnesį...ir dar gersiu... :/ reikia ką nors daryt ar ne? verysad.gif  doh.gif

tai grybelis nuo antibiotiku,gerk kazka nuo grybelio.flukonazoli,mykomaksa,geriami geriau veikia,i gilesnius audinius
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2008 12 19, 21:38)
tai grybelis nuo antibiotiku,gerk kazka nuo grybelio.flukonazoli,mykomaksa,geriami geriau veikia,i gilesnius audinius

Ačiū Jum labai aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Nebegaliu daugiau... Jau taip viskas nusibodo... As nekenciu tos prakeiktos pienliges. NEKENCIU! Ji mane kankina daugiau nei metus. Tai praeina, tai vel uzpuola, tai praeina, tai vel uzpuola. verysad.gif Jau viska isbandziau. VISKA! Buvo padarytas jautrumas antibiotikams. Visus isbandziau pagal sarasa. Padedavo tik savaitei, po to vel viskas prasidedavo is naujo. Geriu kiekviena diena ryklio taukus, vitamina C. Taip pat naturalu jogurta ar rugpieni, ar kefyra kiekviena miela diena. Ir nuo siu produktu jau vemti varo. Apie saldumynus nebeprisimenu kada valgiau ir sventes arteja. Rytoj pamacius torto gabala apsizliumsiu, nes negalesiu net jo pauostyti. Taip nesazininga!!! Apie kelnes jau nebesneku. As nezinau kur jos bekabo. Merginos, jus net neisivaizduojat kaip as noriu nors viena menesi, nors viena prakekt...menesi negalvoti apie ta gala! Apiplovimui ir daug demesio neskiriu. Ir plaunuosi tik su laktobacilomis plovimo priemonemis. Negaliu daugiau... Dziaugiuosi tik vienu ryt turesiu menesines, tai savaitei bus ramu.
Atsakyti
QUOTE(VilijaZyzla @ 2008 12 24, 15:29)
Sveikos merginos,

Nebegaliu daugiau... Jau taip viskas nusibodo... As nekenciu tos prakeiktos pienliges. NEKENCIU! Ji mane kankina daugiau nei metus. Tai praeina, tai vel uzpuola, tai praeina, tai vel uzpuola.  verysad.gif  Jau viska isbandziau. VISKA! Buvo padarytas jautrumas antibiotikams. Visus isbandziau pagal sarasa. Padedavo tik savaitei, po to vel viskas prasidedavo is naujo. Geriu kiekviena diena ryklio taukus, vitamina C. Taip pat naturalu jogurta ar rugpieni, ar kefyra kiekviena miela diena. Ir nuo siu produktu jau vemti varo. Apie saldumynus nebeprisimenu kada valgiau ir sventes arteja. Rytoj pamacius torto gabala apsizliumsiu, nes negalesiu net jo pauostyti. Taip nesazininga!!! Apie kelnes jau nebesneku. As nezinau kur jos bekabo. Merginos, jus net neisivaizduojat kaip as noriu nors viena menesi, nors viena prakekt...menesi negalvoti apie ta gala! Apiplovimui ir daug demesio neskiriu. Ir plaunuosi tik su laktobacilomis plovimo priemonemis. Negaliu daugiau... Dziaugiuosi tik vienu ryt turesiu menesines, tai savaitei bus ramu.

Pienlige taip pat gali buti nuo pervargimo ir streso g.gif Siulyciau pirma nusiramint, mylet save, leisti sau ta mazyti torto gabaleli ir daaaaug ramybes... Graziu svenciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white:): 25 gruodžio 2008 - 12:16
QUOTE(VilijaZyzla @ 2008 12 24, 15:29)
Sveikos merginos,

Nebegaliu daugiau... Jau taip viskas nusibodo... As nekenciu tos prakeiktos pienliges. NEKENCIU! Ji mane kankina daugiau nei metus. Tai praeina, tai vel uzpuola, tai praeina, tai vel uzpuola.  verysad.gif  Jau viska isbandziau. VISKA! Buvo padarytas jautrumas antibiotikams. Visus isbandziau pagal sarasa. Padedavo tik savaitei, po to vel viskas prasidedavo is naujo. Geriu kiekviena diena ryklio taukus, vitamina C. Taip pat naturalu jogurta ar rugpieni, ar kefyra kiekviena miela diena. Ir nuo siu produktu jau vemti varo. Apie saldumynus nebeprisimenu kada valgiau ir sventes arteja. Rytoj pamacius torto gabala apsizliumsiu, nes negalesiu net jo pauostyti. Taip nesazininga!!! Apie kelnes jau nebesneku. As nezinau kur jos bekabo. Merginos, jus net neisivaizduojat kaip as noriu nors viena menesi, nors viena prakekt...menesi negalvoti apie ta gala! Apiplovimui ir daug demesio neskiriu. Ir plaunuosi tik su laktobacilomis plovimo priemonemis. Negaliu daugiau... Dziaugiuosi tik vienu ryt turesiu menesines, tai savaitei bus ramu.

as irgi linkiu ramybes,kuo maziau streso,tai gali tureti tikrai reiksmes,jug ligos nuo meiles arba streso,ir dar patarimas-tegu pasitikrina vyras,gal pas ji koks uzdegimukas,kuris tau sukelia pienlige.sekmes
Atsakyti
Pilna tų paketų visur smile.gif O konkrečiai tai Iki būna neįėjus per kasas tokie skyriai "Sveiki produktai" bent jau "Banginio" Iki tikrai yra, aš pirkau "Panoramoje" taip pat "Sveiki produktai" skyriuje, jis yra nekaip parduotuvė, o tik tokie prekystaliai viduryje koridoriaus lygtai prie kažkokios kavinukės tam aukšte kur Rimi g.gif Laimingų ir sveikų visoms Naujųjų metų !!!
Atsakyti
Sveikos mergaites, kaip ir bandem pastoti, bet dar praejo tik 5 dienos nuo sios dienos,bet va iskilo tokia beda, nezinau ar pavyko, bet uztai man po pandymo antros dienos pasireiske grybelio(pienliges) pozymiai.patarkit kaip man ja issigydyt. turiu lomexim tepala, bet bijau ji naudoti, jei kartais buciau pastojusi, nes instrukcijoje nurodyta kad nesciosioms nepatartina o ka tokiu atveju galima???siuo metu tik soda apsiplaunu bet nepadeda ir dar, man vis maudzia pilvo sona, tai viena tai kita, ar negali buti cia man ir uzdegimas? g.gif
Atsakyti