Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*58 namučiai

QUOTE(linamog @ 2011 05 09, 16:58)
Ka jis desto?

Jis pas mus nedėsto šiaip , bus šventė kito fakulteto (PMDF) Ta proga pakvietė jį skaityti paskaitą. Jo paskaitos tema "Kintantys žmonės, kintančiame pasaulyje"
Atsakyti
Sveikutės,

Visai laiko nebelieka savo malonumui, esu palaidota po nebaigtais darbais, o laiko lieka tiek nedaug... doh.gif

Priminimas visoms vilnietėms, kurios nori ir žada dalyvauti susitikime:
Susitinkame 14 dieną, 15.00 val Europos PC prie fontanėlio 4u.gif


O aš šiandiena parsinešiau knygą iš bibliotekos, tai pirmoji mano knyga iš bibliotekos per pastaruosius 3,5 metus smile.gif Ilgokai ieškojau Wassmo 'Karnos kraitį', o pirkti nesinorėjo. Bet jau išvaizda knygos, net verkti norisi verysad.gif Kodėl šitaip žmonės negerbia ir netausoja knygų.

O per paskutinias kelias dienas perskaičiau:

Indu Sundaresan "Dvidešimtoji žmona".
Knyga patiko. Istoriniais faktais paremta istorija pateikta gana įdomiai ir įtraukiančiai. Lyginti su šios autorės knyga "Šešėlių princesė", kurį skaitėsi gana sunkiai ir painiai, tai pastaroji susiskaitė labai greitai ir be galo lengvai. Nei vardai pynėsi, nei reikėjo gilintis į genealoginį medį. Tiesa, pabaiga man pasirodė be proto nusaldinta.

Sofie Cramer "Žinutė tau".

Paprastas, lengvas su romantikos prieskoniu romaniukas. Perskaičiau per dieną. Savo siužetu labai priminė filmą "Laiškai iš jūros" (rašau filmą, nes knygos neteko skaityti). Visai gerai pailsėjimui.

Tiesa, nei viena iš šių knygų neįeina į rimtesnės literatūros kategoriją, priskirčiau juos vasaros skaitaliukams. Vienu žodžiu skirta tik poilsiui ir pramogai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 09 gegužės 2011 - 17:10
QUOTE(Aguonytė @ 2011 05 09, 14:51)
Sveikos , man sesija labai artėja, grožinė literatūra stovi ir tiek..  doh.gif
ketirtadienį pas mus univere bus Čekuolio paskaita  wub.gif  thumbup.gif

Kaip pavydžiu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2011 05 09, 16:42)
ačiū už komentarus dėl Vargdienių. Laukiami ir kitų atsiliepimai, jei dar yra skaičiusių  mirksiukas.gif O dėl aprašymų, tai jau ,,patyriau" juos Paryžiaus katedroje,nuobodoka, bet ką padarysi. Kai gera istorija, aprašymai netrukdo  smile.gif (nebent jie labai dažni  tongue.gif ).

Man "Vargdieniai" labiau už "Paryžiaus katedrą" patiko.

Perskaičiau Patricia Cornwell "Juodoji byla". Iš pradžių buvo lyg ir nuobodu, bet kai įsivažiavau, pasidarė visai įdomu ir labai greit susiskaitė. Tik gaila, kad prieš tai skaičiau jos knygą, kurioje pasakojami tolesni su šia susiję įvykiai, todėl jau žinojau kelis labai svarbius dalykus tiek iš Skarpetos asmeninio, tiek iš profesinio gyvenimo. Bet taip jau būna, kai skaitai seriją ne iš eilės.
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2011 05 09, 14:51)
ketirtadienį pas mus univere bus Čekuolio paskaita  wub.gif  thumbup.gif


kaip smagu, pas mus irgi buvo, bet negalėjau dalyvauti, dirbau doh.gif

jei Mona neatsiras, galėsiu sukurti temą g.gif nebent yra dar norinčių, tai pasuočiau tada laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 09 gegužės 2011 - 17:42
Atsiradau biggrin.gif
Greitai prikalbėjot, nežinau ar spėsiu, bet pabandysiu, o jei nesukursiu, tai tada dar sekančią kursiu aš. Na, žiūrėsim, matysim kas gausis ax.gif

Jau kuriu, tikiuosi, pavyks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 09 gegužės 2011 - 19:40
Na va, jau sukūriau, bet pirma pabaikim čia plepėti, skaitinėti mirksiukas.gif

Dar norėjau pasigirti, kad pasidovanojau bibliotekoj sau vieną knygą (tik nežinau, ar yra kuo džiaugtis) - Marijos Mediči skrynelė. Nors ir sena (1987 m. leidimo), bet palyginus gerai išlaikyta. Ar vertinga kuo ši knyga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 09 gegužės 2011 - 20:30
Nauja Monos 187 tema: http://www.supermama...howtopic=733962

Mona, ar šita? http://www.sena.lt/g..._skrynele/87829

Ar vertinga? Vidutiniškai. Bet įdomi istorijos interpretacijos požiūriu.

Ar sena? Nelabai. hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daugiskaita: 09 gegužės 2011 - 20:35
Skaitanti, grįžk į šitą temą rašyt biggrin.gif

Mona, balionas už temą 4u.gif
Atsakyti
Ups, dar jūs čia.
O aš jau naujoj temoj. Taip labai laukiau Monos naujos temos, kad nebesulaukiau, kol šitą prikalbėsim smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti