Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr60

Mielosios kepejeles,
Sakoma, jog kartu su pavasario saule,
Šv. Velykomis į žemę sugrįžta gyvenimas džiaugsmas.
Tesugrįžta jis ir į Jūsų namus, ir į Jūsų širdis!


Kokie grazus ir mieli visu velykiniai tortukai wub.gif tokie naminiai ir silti wub.gif

Vaidosee,jusu zuikis tai wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 24 balandžio 2011 - 08:33
labas rytas 4u.gif

Su Velykomis!
Linguoja pirmieji žiedai.
Su Velykomis!
Dainuoja parskridę paukščiai.
Su Velykomis!
Sveikina iš aukštai pavasario saulės spinduliai.

Sveikinu su gražiausia pavasario švente!

Ramybės,meilės,šilumos ir vilties Jums ir Jūsų namams mielosios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristule05: 24 balandžio 2011 - 08:32
Nu va ir as atnesu savo Velykini

Mascapones vysnynis smile.gif pastilazas, aisingas

user posted image
Atsakyti
Na ir dar vienas, paprastukas, naminukas smile.gif Tortas aguoninis- riesutinis ir jam man pasirode kad butu labai skanu jai su grietinele puostas, tai taip ir padariau.

Aguoninis-riesutinis, grietinele, pastilazas

user posted image
Atsakyti
sveikos, iškepiau 4 tortus Vėlykoms, deja man tempai buvo padidinti, todel nufotografuoti laiko turėjau tik vieną

snikersas, šlapia beze, masytė 2kg
user posted image

taip patsveikinu vu šventėm ir siūlau tėtės iš rusijos atvežto Tūlos meduolio, ta sritis nuo seno garsėja nuostabaus skonio meduoliais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 24 balandžio 2011 - 17:30
sveikos merginos smile.gif visas su SV .VELYKOM
mano paprastuciai
medutis prie kavos 2.200gr
user posted image
dar vienas prie kavos-rafaelo,su nubegusia beze 2.400

user posted image
ir vakarykstis darbas-SEIMAI-visi valge-zandai plyso,kooooks skonis,nelabai kas ir beliko
morenginis,kuris dziuvo turbut 4 val doh.gif doh.gif
user posted image
o.cia pjuvis
user posted image
pas mane jis bus kepamas tik ipatingomis progomis thumbup.gif
grazus merginos jusu tortai drinks_cheers.gif
Papildyta:
NEPAMINEJAU,KAD BISKVITAI BUVO TIKRAI LABAI STORI,turbut kokiu 4 cm,nes MB sako,kas cia bus per velniava biggrin.gif paskui tas storis kazkur dingo lotuliukas.gif juos sulaisciau "damu likeriu" thumbup.gif kuris labai pritiko
Atsakyti
keno. 4cm buvo pries dedant i orkaite,ar jau iskepti tokio aukscio buvo?
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 04 24, 19:19)
keno. 4cm buvo pries dedant i orkaite,ar jau iskepti tokio aukscio buvo?

zinok,nematavau,koks storis buvo,bet kepiau rafaelo biskvitus 26 normoj dalinau per puse,ir iskepti jie man tikrai buvo auksti,nes dar suabejojau ar viena deti perpjovus per puse,ar abu biggrin.gif surizikavau-ir neapsirikau,nes,jei buciau viena dejusi,butu labai daug to morengo g.gif nu,bet jau skonis-taj pasakiskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 04 24, 19:23)
zinok,nematavau,koks storis buvo,bet kepiau rafaelo biskvitus 26 normoj dalinau per puse,ir iskepti jie man tikrai buvo auksti,nes dar suabejojau ar viena deti perpjovus per puse,ar abu biggrin.gif surizikavau-ir neapsirikau,nes,jei buciau viena dejusi,butu labai daug to morengo g.gif nu,bet jau skonis-taj pasakiskas biggrin.gif

kur yra tas receptas. sugundei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 04 24, 19:25)
kur yra tas receptas. sugundei  biggrin.gif

man dar sunku su tom paieskom doh.gif visada ilgai vartau,kol ka nors surandu-nenoriu jums visoms labai ikyreti,cia buvo cypciaus "saldukas",bet as kepiau pagal Rimami nurodymus viena biskvita(morengini)is 3 baltymu ir 150gr cukraus,o ju reikejo 2
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 04 24, 18:27)
taip patsveikinu vu šventėm ir siūlau tėtės iš rusijos atvežto Tūlos meduolio, ta sritis nuo seno garsėja nuostabaus skonio meduoliais biggrin.gif

Ošventamarytejuozapaibrungusnetapsiseilėjaukokioskanumošitasmeduolis... wub.gif bigsmile.gif Nepykit, bet galit pasiimt visus gražiuosius ir gardžiuosius tortus, aš valgysiu šitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 04 24, 20:15)
Ošventamarytejuozapaibrungusnetapsiseilėjaukokioskanumošitasmeduolis...  wub.gif bigsmile.gif Nepykit, bet galit pasiimt visus gražiuosius ir gardžiuosius tortus, aš valgysiu šitą  ax.gif

a ne per daug? tongue.gif tas meduolis kepalo dydžio lotuliukas.gif
Atsakyti