Įkraunama...
Įkraunama...

Kai kuriuos žmones siejantis ryšys

labas visiems smile.gif

įdomu pasidarė,ar tikite tuo,kad kai kuriuos žmones sieja "ryšiai",ta prasme,kaip ir dvasiniai g.gif ar gal ir pavyzdžių turite rolleyes.gif
pavyzdžiui,mano ir mano močiutės santykiai nelabai geri (mes žiauriai dažnai pykstamės,bet šiaip viskas gerai) yra toks ryšys.kartą aš kažko labai išsigandau,ir galvoju,reikia eiti močiutę pakviest(ji šalia bute gyvena).jau veriu duris..ir atsitrenkiu į močiutę doh.gif sako,aš pas tave ėjau biggrin.gif
arba kartą naktį sapnuoju,kad matau savo močiutę namų koridoriuj,ir ji išeina pro duris,sapnas baigiasi.kitą dieną bešnekant paaiškėjo,kad jai begulint kažkaip labai blogai pasidarė - užsimerkė ir pajuto,kad nėra nei tų "spalvų" kaip būna kai užsimerki,nei jinai ką girdi,nei jaučia. aš laikau tai tam tikru ryšiu. Gal ir jums yra kas panašaus buvę blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo praba: 27 vasario 2006 - 22:08
Yra karminiai ryšiai- gerieji ir blogieji. Visi tokių turim.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 02 27, 13:50)
Yra karminiai ryšiai- gerieji ir blogieji. Visi tokių turim.



Ka daugiau apie juos zinai?

Mano rysys su dukrom yra labai stiprus .Taip pat su Krikstamote - ji LT- tai nuojauta, arba intuicija, bet istikruju tai sestasis pojutis, kuri galima lavinti. Pries suskambant telefonui paklauskit saves kas skambina - arba gatveje laukiata autobuso - spekit koks numeris pirma atvaziuos.... ir pamazu ismoksit pazinti savo jausmus ir rysys su visata tik sustipres.Visa informacija egzistuoja visatoje, tik reikia ismokti ja "nuskaityti".Kaip radijo bagnas pagauna antena, taip mes galim "pagauti" zmogaus energijos daznius.Tik neapribokit saves abejonemis ir mazatikejiskumu bei baime ar kitomis neigiamomis emocijomis.Kai pradesit save stebeti is salies, pamatysit jog gyvenimas igauna kryptinguma, kitaip tariant paklusta aplinkybiu desniui, kurias galima numatyti.Isiklausykit i savo, o ne svetimus jausmus.
Atsakyti
Kai man skamba telefonas, nesvarbu ar žinutė ar skambutis, visada prieš paimdama pagalvoju, kas čia skambina ar rašo. ir VISADA "atspėju". O jei būnu tokia sutrikus,nes nežinau, pradedu mėtytis gal tas, o gal anas, tai būna koks nors pranešimas iš tele2 biggrin.gif
čia kažkokia intuicija. O ryšiai mano labai geri su sese. Mums nereikia kalbėtis. Nors ne dvynės esam, bet daug kas taip galvoja.. blink.gif
Atsakyti
as irgi tikiu tokiu rysiu egzistavimu...anskciau labai pasireiksdavo su seserim,ji daznai is manes juokdavosi,kad turiu jos stigmas :lotuliukas:dabar su ja tokiu rysiu nebepatiriu,bet yra kitas dalykas...kai as nesamoningai pradedu zvilgcioti i telefona,jau beveik simtas procentu,kad skambins vyras,arba buna,kad as nekantrauju ir jam paskambinu,o jis sako,kaip tik,ruosiausi tau skambinti.ir dar turiu toki rysi su drauge(gyvenam skirtinguose miestuose)kai man arba jai buna blogai arba norim su viena kita pakalbeti,kuri nors paimam ir paskambinam,t.y. nujauciam,kad viena kitai esam reikalingos.ir tokiu pvz. mano gyvenime yra tikrai nemazai...
Atsakyti
Jūs kalbat apie geruosius karminius ryšius, bet yra ir blogieji,kurie mums gyvenimą juodina... verysad.gif
Atsakyti
papasakok,vaižgante,apie tuos bloguosius ryšius mirksiukas.gif labai įdomu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziukė: 01 kovo 2006 - 16:17
QUOTE(kriziukė @ 2006 03 01, 16:16)
papasakok,vaižgante,apie tuos bloguosius ryšius  mirksiukas.gif labai įdomu

O ką čia pasakoti?
Kiekvienas turime žmonių, kurie mus "ėda". Gal tai anyta, gal viršininkas, gal bendradarbis, gal brolis, gal vyras...Tai gali būti susiję su karminiais ryšiais. Liko praėjusiuose gyvenimuose karminių mazgų- šiame gyvenime turi galimybę juos atriši. Nepasinaudojai galimybe- tas žmogus atsiras šalia tavęs kitą gyvenimą...
Pvz.: su savo anyta bendrauju jau kelintą gyvenimą iš eilės. Tikiuosi, jei susitiksim kitame gyvenime, bendrausim draugiškai... Oi daug pastangų reikėjo,bet mūsų santykiai pasikeitė kardinaliai.
Atsakyti
Nepyk, vaižgante, bet kažkokius čia paistalus parašei..jeigu aš netikiu gyvenimais? ir iš vis neturiu problemų..
Atsakyti
[quote=vaižgantė,2006 03 01, 18:48
Manau,kad musu laikais galima rasti labai daug informacijos siais klausimais.Tarkime,niekada nemegau skaityti rusu kalba,bet...Atradau tai kas mane labai trauke visa laika ,deja tokio pobudzio literaturos niekada nebuvo daug Lietuvoje.Dabar skaitau rusu kalba ir kol "nesuvalgau"neuzmiegu.Mane labai domina"Vudu",uzkalbejimai,atkalbejimai,gyvuliu gydimas ir kiti dalykai,panasus i siuos.Negaliu paaiskinti kodel,bet kazkokia jega slypi tuose dalykuose. brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukė @ 2006 03 01, 20:18)
Nepyk, vaižgante, bet kažkokius čia paistalus parašei..jeigu aš netikiu gyvenimais? ir iš vis neturiu problemų..

Jei netiki- tai ko rašai į šią temą? Nuoširdžiai nesuprantu... g.gif
Atsakyti
Tikiu tokiais ryšiais. Prieš kelis metus sutikau žmogų, su kuriuo mane siejo labai stiprus ryšys. Po to mums teko išsiskirti, ir dabar vis dar jo taip ilgiuosi, lyg man būtų išoperuotas siamo dvynys. Nieko intymaus, "meilaus", trūksta jo vat būtent, kaip siamo dvynio. Ir todėl manau, kad ir gerieji ryšiai turi savus mazgus, kuriuos reikia išrišti ir paleisti. Neišrišau. Nežinau, ką dabar daryti sad.gif

Vaižgante, o gal gali papasakoti, kaip išrišami karminiai mazgai?
Atsakyti