Įkraunama...
Įkraunama...

Kai kuriuos žmones siejantis ryšys

Tai labai sudėtinga...Gali trukti daug metų, nes turi ne tik pats pakeisti savo požiūrį į tą žmogų, bet ir to žmogaus požiūris į tave turi pasikeisti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 03 01, 21:10)
Jei netiki- tai ko rašai į šią temą? Nuoširdžiai nesuprantu... g.gif

nes tikiu ryšiu su sese, ir nemanau kad čia kažkokie mazgai, mes tik labai artimi žmonės..o tema ir yra apie ryšius..o tu čia paistai apie kažkokius mazgus..tai va aš nesuprantu prie ko čia karmos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziukė: 01 kovo 2006 - 22:10
QUOTE(kriziukė @ 2006 03 01, 11:18)
Nepyk, vaižgante, bet kažkokius čia paistalus parašei..jeigu aš netikiu gyvenimais? ir iš vis neturiu problemų..


Yra netikinciu ir i Dieva... g.gif
Kadangi egzistuoja dualybe, kalbos nera jog jei yra teigiami rysiai, bus ir neigiami.Pastebejau jog kai kurie zmones mano gyvenime turejo labai dideli poveiki ir itaka tol, kol "neismokau savo pamoku".Per isgyvenimus atsirado suvokimas, per suvokima igyjau pazinima, o tada jau zmones, kurie buvo reikalingi pazinimui igyti atsiribojo, arba prarado interesa, arba paprasciausiai isvaziavo kur kitur gyventi ir rysiai nutruko.Sunkiausia nutraukti intymius rysius, kurie susipina energetiniais sukuriais ir islieka net 7 metus.Nezinau ar tai teigiama ar neigiama, nes mano jau tokia prigimtis, jog stikline visada pusiau pilna, bet zinau jog tol kol nesuvoksim savo prigimties gelmiu, tol busim grudinami visais imanomais budais - ar tai butu zmogus ar situacija, ar beda, ar liga.

P.S.skaitytoju nuomone nebutinai turi sutapti su rasanciojo ir atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(praba @ 2006 02 27, 23:07)
labas visiems smile.gif

įdomu pasidarė,ar tikite tuo,kad kai kuriuos žmones sieja "ryšiai",ta prasme,kaip ir dvasiniai  g.gif  ar gal ir pavyzdžių turite  rolleyes.gif
pavyzdžiui,mano ir mano močiutės santykiai nelabai geri (mes žiauriai dažnai pykstamės,bet šiaip viskas gerai) yra toks ryšys.kartą aš kažko labai išsigandau,ir galvoju,reikia eiti močiutę pakviest(ji šalia bute gyvena).jau veriu duris..ir atsitrenkiu į močiutę doh.gif  sako,aš pas tave ėjau biggrin.gif
arba kartą naktį sapnuoju,kad matau savo močiutę namų koridoriuj,ir ji išeina pro duris,sapnas baigiasi.kitą dieną bešnekant paaiškėjo,kad jai begulint kažkaip labai blogai pasidarė - užsimerkė ir pajuto,kad nėra nei tų "spalvų" kaip būna kai užsimerki,nei jinai ką girdi,nei jaučia. aš laikau tai tam tikru  ryšiu. Gal ir jums yra kas panašaus buvę  blush2.gif


Все очень просто -- при общении людей устанавливается подсознательная связь (это как между пультом и телевизором), сила этой связи зависит от родства, способности человека подсознательно воспринимать информацию, открытости, биотоков... (много факторов и много еще не изучено). Считается, что древнейшие цивилизации так и общались g.gif
Atsakyti
Pritariu Sever. Kiek teko skaityti, anksciau telepatinis bendravimas buvo iprastas dalykas. Ir dabar praksiskai pas kiekvina zmogu yra tas jausmas, tik ji reikia lavinti. Aplamai zmones labai retai naudojasi savo vidiniais resursais.
O kaip galima butu paaiskinti kazkoka neapsakoma antipatija beveik nepazystamam zmogui? Tiesiog buna taip, kad as negaliu jo fiziskai pernesti, kazka jauciu, bet pati sau negaliu paasikinti del ko taip yra g.gif Matyt, jis atejo is praeito gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 03 02, 10:28)
Pritariu Sever. Kiek teko skaityti, anksciau telepatinis bendravimas buvo iprastas dalykas. Ir dabar praksiskai pas kiekvina zmogu yra tas jausmas, tik ji reikia lavinti. Aplamai zmones labai retai naudojasi savo vidiniais resursais.   
O kaip galima butu paaiskinti kazkoka neapsakoma antipatija beveik nepazystamam zmogui? Tiesiog buna taip, kad as negaliu jo fiziskai pernesti, kazka jauciu, bet pati sau negaliu paasikinti del ko taip yra  g.gif Matyt, jis atejo is praeito gyvenimo.

Iš ezoterikos pagrindų žinau, kad kiekvienas žmogus skleidžia tam tikro diapazono bangas, fliuidus, atitinkančius jo čiakrų stiprumą. Jeigu kažkurios čakros arba bangų diapazonas nesutampa, tada ir sakoma, kad "nevirškinu" kažkurio žmogaus. Gal iš praeitų gyvenimų ir išlieka koks nesuderinamumo prisiminimas (dalis tiesos yra ir tame), bet labiau tai siejama su dabartimi - juk gyvenam čia ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2006 03 02, 02:35)
Iš ezoterikos pagrindų žinau, kad kiekvienas žmogus skleidžia tam tikro diapazono bangas, fliuidus, atitinkančius jo čiakrų stiprumą. Jeigu kažkurios čakros arba bangų diapazonas nesutampa, tada ir sakoma, kad "nevirškinu" kažkurio žmogaus. Gal iš praeitų gyvenimų ir išlieka koks nesuderinamumo prisiminimas (dalis tiesos yra ir tame), bet labiau tai siejama su dabartimi - juk gyvenam čia ir dabar.


Tiketina...
Nors asmeniskai man daigiau priimtinas supratimas, jog zmogaus kunas skleidzia energija, kuri sruva per chakras - chakra yra sulinys, verpetas - jei verpetas svarus ir neuzblokuotas, energija sruva pastoviai ir kinta - su tokiu zmogumi lengva ir malonu bendrauti.Blokai chakrose susidaro priklausomai nuo pasauleziuros, tikejimo, isitikinimu ir elgesio.Todel mes ir pritraukiam zmones kurie atspindi musu paciu tiek teigiamus tiek ir neigiamus bruozus.Tai padeda mums susibalansuoti ir keistis - tiksliau sakant - tobuleti.Kaip as juokais sakau - kunui pamatyti zmogus isrado veidrodi, sielos trukumams pamatyti Dievas sutvere ...Ieva... biggrin.gif -

O cia tiems, kas skaito angliskai.Galiu tik tiek parasyti, jog pati praktikuoju ir poveikis yra labai stiprus -ir teigiamas.

http://www.thesoulel...stral_cords.htm

Man susidare toks ispudis, jog Vaizgante apie juos ir kalbejo.

P.S.asmeniskai as pastebejau jog didesne dalis nesklandumu forumuose atsiranda del netikslios terminologijos.
Atsakyti
yra ryšiai, kuriuos žmonės nešasi per daugybę gyvenimų, meilės neapykantos. yra žmonės taip stipriai susieję save ryšiais, kad susitinka ir kituose gyvenimuose ir atpažįsta vienas kitą.
Atsakyti
Man taip buvo. Turiu draugę, kuri prieš porą gyvenimų buvo mano žmona. Kai mudvi susitikom, net akinių rėmai buvo tokie patys...Tikriausiai ją labai mylėjau, todėl mudvi ir vėl susitikom.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 03 02, 05:45)
Man taip buvo. Turiu draugę, kuri prieš porą gyvenimų buvo mano žmona. Kai mudvi susitikom, net akinių rėmai buvo tokie patys...Tikriausiai ją labai mylėjau, todėl mudvi ir vėl susitikom.

Vaizgante, gal tu "skaitai" praeitus gyvenimus?
Turiu beda su pinigais - bijau as visko kas su jais susieta.
Akashik skaitymas siekia mano kudikyste ir su tai susijusias "bedas" ir neapima tiek placiai kiek man noretusi zinoti.Reiktu zvilgteleti toliau i praeiti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 03 02, 14:45)
Man taip buvo. Turiu draugę, kuri prieš porą gyvenimų buvo mano žmona. Kai mudvi susitikom, net akinių rėmai buvo tokie patys...Tikriausiai ją labai mylėjau, todėl mudvi ir vėl susitikom.


ir man taip buvo, tik musu susitikimas buvo beprotiškai skausmingas, nes nesitikėjom, kad atgimsim tos pacios lyties.
Atsakyti



QUOTE(Shiduh @ 2006 03 02, 17:11)
ir man taip buvo, tik musu susitikimas buvo beprotiškai skausmingas, nes nesitikėjom, kad atgimsim tos pacios lyties.



А можно пободробнее lotuliukas.gif Не представляю тебя в роли страдающей бисексуалки lotuliukas.gif
Atsakyti