Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(sillwio @ 2011 05 03, 14:24)


Ediper, taip. Nusistatai ir pamirsti. Kartais patikrini, ar ziedas nenusisuko i sona.
Summicrono tikrai neparduociau. As saviskio (kuri nuleidau ant zemes) iki siol gailiu. Labai jau smagus piesinys.
Senokai ka nors rodziau, tai parodysiu keleta pvz, darytu naujuoju heliar'u.




wow!!!! super platumo kampas!!! ir foto super!!! dabar dar labiau noriu platesnio kampo lotuliukas.gif
p.s. man kontrastiuko dar siek tiek daugiau noretusi iki tobulumo ,bet wow!! Tau tinka ir limpa!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sillwio, faina
Atsakyti
Oho, Sillwio koks kampas! Kažkaip pasiilgstu plataus kampo aš...

Dėl chemijos - taip, paskaičius atrodo - OHO, bet gerai kad pabuvau šiam seminare, kuriame supratau, kad tos chemijos nėra tiek ir daug, ir pačius nuodingiausius galima keisti ir nenuodingais. Tarkim eteris nebūtinas, galima keisti spiritu, kolodijus perkamas vaistinėse, fiksažo gamintis nereikia, nes tinka ir standartinis fiksažas, na žodžiu Gintas iš AFD teigė, kad visą chemiją galima laisvai įsigyt smile.gif Na tiesiog yra keli variantai, receptai ir pan, kiekvienas atranda sau tinkamą. Man pačiai svarbu, kad būtų kuo mažiau nuodų, tai seminare vis klausinėjau kuo ką galima pakeisti smile.gif

Man šiandien toptelėjo į galvą mintis sodyboje įsirengti darkroom'ą. Yra net tokia tamsi patalpėlė greta pirties, tik trūksta vandenio ten, bet viskas išsprendžiama smile.gif
Atsakyti
sillwio - joooo, kampo dydis pribloskiantis. 4u.gif uzpavydejau. nors man vis truksta pritraukimo smile.gif plataus retai pasigendu, labai retai.

atkeliavo mano shanghai juosteles placios iso 100. raso panasiai kaip apie lucky - jautri plona emulsija. nebraizyti, nebraukyti, tarpai tarp kadru bludija, bet kaip uz tokia kaina nieko kito nerasi, tai ir jau privalumas. dar nieko nebandziau. nes ryskalu vis tiek neturiu nei laso doh.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif Kampas tikrai platus, net "duria akį", kaip sako mano mažasis.

Aha, supratau dėl chemijos, Pupeliuk. Reiks pagooglint, kai laiko bus. Gal pavyks rast alternatyvų ir išsiverst lengviau prieinamais chemikalais.

Sansara, o pas mane kampas nuolat platėja. Televykus išsipardaviau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sillwio: 03 gegužės 2011 - 20:42
Ten ne tik kampas geras, bet atrodo ir geometrija krastuose ideali. O del "aki duria" tai mano kolega vytautas janulis (efoto yra daug jo idomiu tame tarpe istoriniu aspektu darbu, rekomenduoju) sako, kad su tele bet kas portreta nufotografuos. O susibendrauti su zmogum taip, kad nepabijotu prie nosies prikisto placiakampio reik gebejimu. Bet tik tuomet gali atskleisti portretuojamaji, tik ilindes i jo intimia zona ir jo neerzindamas.
Atsakyti
Iš tikrųjų ideali. Kokybe lenkia 5 kartus brangesnius ir smarkiai gremėzdiškesnius stiklus.
Atsakyti
pagalvojau, kazkada buvo norinciu pafotografuoti sokius. jeigu dar kam nors norisi - geguzes pabaigoje (greiciausiai 30 arba 31, ketvirtadieni ar penktadieni) pas mus nusimato atvira pamoka, galima laisvai fotografuoti. jeigu kam bus idomu, arciau datos papasakosiu detales. sokiai siuolaikiniai, galima tiketis kzk tokio - http://foto.vienok.l...okio studijoje/
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2011 05 04, 19:27)
pagalvojau, kazkada buvo norinciu pafotografuoti sokius. jeigu dar kam nors norisi - geguzes pabaigoje (greiciausiai 30 arba 31, ketvirtadieni ar penktadieni) pas mus nusimato atvira pamoka, galima laisvai fotografuoti. jeigu kam bus idomu, arciau datos papasakosiu detales. sokiai siuolaikiniai, galima tiketis kzk tokio - http://foto.vienok.l...okio studijoje/


jei nebus nenumatytų nesąmonių, tai pribūsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 05 03, 15:57)
atkeliavo mano shanghai juosteles placios iso 100. raso panasiai kaip apie lucky - jautri plona emulsija. nebraizyti, nebraukyti, tarpai tarp kadru bludija, bet kaip uz tokia kaina nieko kito nerasi, tai ir jau privalumas. dar nieko nebandziau. nes ryskalu vis tiek neturiu nei laso doh.gif

Kiek zinau, tai tarpai tarp kadru bludija del kunelio kaltes, ne del juosteles smile.gif
Pries metus bandziau tris, viena issiplove pilnai, viena gavosi gerai, o kita va taip smile.gif

user posted image

Daugiau nebeperku ju, nepatikimos. Bet ta kuri gavosi patiko kontrastu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 05 gegužės 2011 - 05:00
gintare, taprkadriniu bludijimas ten paminetas ne del kuneliu problemu, o del automatinis sistemos persukimo, kaip pvz pas kiev reikia "pagydyti" kuneli, siek tiek pastorinant kasete ant kurios vyniojasi juostele, nes jis pritaikytas kitokio storio juostelems. Jei nepagydysi - kadrai klosis vienas ant kito. taip ir su shanghai tarpkadriniai gali atrasti ne visai savo vietose. na radau tokia pastaba, kaip bus is tiesu - nzn.
o man efektas labai patiko tavo imestos foto lotuliukas.gif del patikimumo - net neabejoju, kas ji nepatikima ir nenuspejama, kaip ir viskas kas pigu. pasizaidimui - pats tas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 05 gegužės 2011 - 07:23
QUOTE(Sansara @ 2011 05 05, 07:18)
o del automatinis sistemos persukimo
o man efektas labai patiko tavo imestos foto 

idomu smile.gif
Pasiziurek rekomendacijas gal su kuo ryskinti? As tuomet su xtol'iu ryskinau. Bet man jis isploves yra ne viena juostele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 05 gegužės 2011 - 07:57