Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikiate su vaikais namuose?

QUOTE(cc-mark @ 2015 09 27, 21:19)
Uoj lietus tai mums nebaisus  biggrin.gif visada einam i lauka pasitaskyti smile.gif  Mums blogas oras tik tada kai audra lauke, kas pas mus UK gan daznokai pasitaiko. Ir patys savo kiemeli turim,batutas, smelio deze, baseiniukas, atrodo sedek ir sedek ten, bet jis vienas ten niekada neina. turi su juo kartu buti, o man tai nuobodu stovet ir ziuret ka jis veikia ir dar tuo labiau lietui lyjant. Kai musu sunui buvo 2 metukai, tai kaip ir jusiskis prisigalvodavo ka veikti, uztekdavo iseiti i lauka ir atsirasdavo veiklos,tiesiog stebedavo, domedavosi aplinka, namuose irgi savo ''tvarka'' darydavo, o dabar kai jam beveik 5, nelabai kazka ir sugalvoja... Ir siaip lauke tai viskas aisku ka veikti, bet ka veikti namuose?  va cia buvo klausimas  g.gif


Suprantu, kad mergaičių pomėgiai skiriasi nuo berniukį, bet mano sesers penkiametė labai mėgsta kai ją visaip gerai pamėto, nešioja ant pečių, kutena, kitaip sakant visokias kvailystes daro. Taip pat labai mėgsta paimti kokią didelę kartoninę dėžę, įsilįsti į ją ir laukia kada ateis jos kasnors gąsdinti. Taip pat su ta pačia dėže važinėtis po namus (kažkas turi stumdyti aišku). Mėgsta žaisti mokyklą arba apsimesti kūdikiu biggrin.gif iš tikro daug visokių kvailų žaidimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2015 09 27, 17:15)
Na nemanau, kad jus savo vaikui leidziat nuododziauti visa diena ir niekuo su juo neuzsiimat  g.gif  Mano prasymas buvo gauti patarimu butent ka veikti su vaikuciu, kad ir teveliams butu idomu, nes tie visi stalo zaidimai per gerkle baigia islysti, o ir norisi kazko judresnio, ne tik sedet prie stalo ir deliot korteles, figureles ir pan.  Nebeatsimenu ka patys vaikystej zaisdavom,atsimenu  tiek visko prisigalvodavom, o dabar niekas i galva nebesauna  doh.gif


Argi rašiau "visą dieną"? O vaikystėj juk patys prisigalvodavot, ne tėvai prigalvodavo.
Futbolą žaiskit, būna tokių puskamuolių, namams skirtų. Kokią gimnastikos sienelę nupirkit.
Atsakyti
deliojam deliones, skaitom pasakas, darom manksta kartu, klausomes muzikos ir sokam kartu bigsmile.gif
Atsakyti
Mes bandom įvairias veiklas, kad ne tik vaikams, bet ir man būtų įdomu biggrin.gif Eksperimentus darom, pradėjau filmuot neseniai. Va pvz. tokią rutuliukų trasą padarėme iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Ir daryt kartu smagu, ir žaisti.

Rutuliukų trasa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irine: 21 balandžio 2016 - 18:56
QUOTE(Irine @ 2016 04 21, 19:54)
Mes bandom įvairias veiklas, kad ne tik vaikams, bet ir man būtų įdomu biggrin.gif Eksperimentus darom, pradėjau filmuot neseniai. Va pvz. tokią rutuliukų trasą padarėme iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Ir daryt kartu smagu, ir žaisti.

Rutuliukų trasa

Na, Jus ir saunuoliai.O kur isigijote sauso ledo?
Atsakyti
Skaitom, statom iš kaladėlių, dėliojam dėliones, lipdom, kepam, gaminam kartu valgyti, dainuojam, žaidžiam slėpynių, futbolą, krepšinį, piešiam, dainuojam, geru oru lekiam riedučiais, dviračiais, šiaip pasivaikščiot išeinam, patyrinėt gamtos.
Atsakyti
QUOTE(Margarita3 @ 2016 04 24, 16:15)
Na, Jus ir saunuoliai.O kur isigijote sauso ledo?


Ačiū ax.gif

Ledo mažais kiekiais man google rasti nepavyko, gavau iš pažįstamo barmeno vieno tiekėjo kontaktus ir labai maloniai ir patogiai gavau wink emocijos paveikslėlis UAB Radusa, Antanas, tel. 868733347.

O čia naujas mūsų eksperimentas - lavos lempos. Taip pat lengva pasidaryti - reikia aliejaus, nudažyto vandens ir kokių nors šnypščiančių tablečių.

https://www.youtube....h?v=qPJnnpQFIMI
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2016 04 30, 23:07)
Ačiū  ax.gif

Ledo mažais kiekiais man google rasti nepavyko, gavau iš pažįstamo barmeno vieno tiekėjo kontaktus ir labai maloniai ir patogiai gavau wink emocijos paveikslėlis UAB Radusa, Antanas, tel. 868733347.

O čia naujas mūsų eksperimentas - lavos lempos. Taip pat lengva pasidaryti - reikia aliejaus, nudažyto vandens ir kokių nors šnypščiančių tablečių.

https://www.youtube....h?v=qPJnnpQFIMI


Aciu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dalinuosi nauju labai lengvu ir smagiu eksperimentu - pripučiame balionus su soda ir actu smile.gif Smagu įvairaus amžiaus vaikams.

Eksperimentas

Atsakyti
Mano vaikams šis irgi patinka, ypač kai patys pasidarę biggrin.gif
Atsakyti
Čia du nauji eksperimentai - šlykštukai ir spalvotas pienas.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Pasidalinsiu paskutiniu mūsų darytų eksperimentu. Kaip tik Kalėdų proga namuose pilna apelsinų, mandarinų ir kitokių vaisių.

Eksperimentas labai lengvas, visas panaudotas priemones galėsite suvalgyti (arba išgerti smile.gif). Kaip elgsis įmesti į vandenį apelsinai: vienas su žieve, o kitas be. Ir kodėl? O kaip tada elgsis kiti vaisiai?

Smagaus žiūrėjimo ir būtinai pakartokite tai namie ;)

VIDEO
Atsakyti