Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kurio salono jūsų suknelė?

Maniske tai is Svajones, taip pat is klp thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uggnele @ 2006 09 25, 16:30)
Sveikos 4u.gif
Buvau issinuomavus suknele Kaune,"A&R" salone,pirmas ispudis labai patiko,jauki aplinka,aptarnavo ne per daug maloniai,nu zodziu,gal tada jai nuotaikos nebuvo,stengesi nuslepti,bet nieko tokio...tiesiog pasakiau ko noriu,parinko keleta suknuciu,pasimatavau,issirinkau labiausiai tikusia mano figurai(tiesa,progine,ne nuotakos).Na,o didziausia ispudi paliko,kai suknute atnesiau priduoti...Nezinau,ar ten to salono savininke,ar samdoma darbuotoja(ilgais juodais plaukais) g.gif ,patikesit,ar ne,sutiko mane apsisiautus kirpyklos palerina,uzdazytom plauku saknim blink.gif  Pasijutau truputi nejaukiai,nei atsiprase,kaip niekur nieko,varineja po tas patalpas,priimineja sau klientus doh.gif  Nu cia tai bentski nusirito iki tokio lygio,is salies nesantis prabangus salonas  lotuliukas.gif  doh.gif

Nu cia tai istorija perskaiciau doh.gif Taip,ten buvo savininke Rita,girdejau,kad ji labai arogantiska,nuziuri zmones,jei ateina kaip prasciau apsirenge,perspeja,kad pas mus prabangus rubai,tipo ne tavo kisenei doh.gif
Atsakyti
manoji - vestuvine is santos salono (vilniuj), mano seses - pamerges sukneles irgi is ten pat smile.gif
Atsakyti
Monoji is Elesnos, su sage ant sono, gal dar kas nors ja nuomos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta A @ 2007 04 10, 22:14)
Monoji is Elesnos, su sage ant sono, gal dar kas nors ja nuomos? mirksiukas.gif


man atrodo as tokia matavausi, bet nesinuomosiu... Man Elesnoj lb patiko dvi sukneles, bet neapsisprendziu, kurios labiau noriu biggrin.gif

http://www.elesna.lt 12-am psl. 3-ia ir 5-a
Atsakyti
mano suknute is Birutes salono smile.gif , tik nesuprantu kodel tokie blogi atsiliepimai apie si salona g.gif neturiu ko prikisti siam salonui
Atsakyti
QUOTE(raskke @ 2007 04 12, 19:16)
mano suknute is Birutes salono smile.gif , tik nesuprantu kodel tokie blogi atsiliepimai apie si salona g.gif neturiu ko prikisti siam salonui



Mano vestuvine suknele irgi is Birutes salono...esu ir as prisiklausiusiu apie ta salona negeru dalykeliu, bet kai ieskojau sau sukneles tai tik ten galejau is kazko pasirinkti nes kitur niekas nei tiko nei patiko... biggrin.gif turiu siek tiek baimes, kad manes neapgautu, ar ko neatsitiktu...tiut iu tiu tikiuosi viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tomamil @ 2007 04 12, 21:27)
Mano vestuvine suknele irgi is Birutes salono...esu ir as prisiklausiusiu apie ta salona negeru dalykeliu, bet kai ieskojau sau sukneles tai tik ten galejau is kazko pasirinkti nes kitur niekas nei tiko nei patiko...  biggrin.gif turiu siek tiek baimes, kad manes neapgautu, ar ko neatsitiktu...tiut iu tiu  tikiuosi viskas bus thumbup.gif


o kur yra Birutes salonas?
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 04 12, 22:30)
o kur yra Birutes salonas?



Birutes salonas Barsausko 51. jei vaziuoji nuo gelezinkelio stoties link molo, tai ji tik uzkilus ant kalno kaireje puseje, priesais lukoil degaline smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tomamil @ 2007 04 12, 22:27)
Mano vestuvine suknele irgi is Birutes salono...esu ir as prisiklausiusiu apie ta salona negeru dalykeliu, bet kai ieskojau sau sukneles tai tik ten galejau is kazko pasirinkti nes kitur niekas nei tiko nei patiko...  biggrin.gif turiu siek tiek baimes, kad manes neapgautu, ar ko neatsitiktu...tiut iu tiu  tikiuosi viskas bus thumbup.gif



ta baime islieka, nesvarbu kuriam salone nuomojies unsure.gif , bet tikekimes viskas bus gerai thumbup.gif man ir nesinori jokiu nesusipratimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mijamaja @ 2007 04 10, 19:37)
Nu cia tai istorija perskaiciau doh.gif Taip,ten buvo savininke Rita,girdejau,kad ji labai arogantiska,nuziuri zmones,jei ateina kaip prasciau apsirenge,perspeja,kad pas mus prabangus rubai,tipo ne tavo kisenei doh.gif



Nu bet ir priraset negraziai doh.gif Netikiu schmoll.gif As pati tam salone jau buvau penkis kart blush2.gif draugei padejau rinkits ten suknute, pati rinkausi , ejau pamerges suknutes rinkits ir vel pati rinkausi, tai ir savininke ir ten dirbancios mergaites nu tikrai malonios..ir ta savininke man l.patiko, taip maloniai ir siltai bendravo ir patarinejo kokia cai sunkute man issirinkit, kokia geriau tinka ir pan..
Na mano geriausi atsileipimai ir ispudziai..ir beja ta savininke man labai grazi ir taip prisiziurinti jauna mamyte pasirode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 04 13, 10:35)
Nu bet ir priraset negraziai doh.gif Netikiu  schmoll.gif  As pati tam salone jau buvau  penkis kart  blush2.gif draugei padejau rinkits ten suknute, pati rinkausi , ejau pamerges suknutes rinkits ir vel pati rinkausi, tai ir savininke ir ten dirbancios mergaites nu tikrai malonios..ir ta savininke man l.patiko, taip maloniai ir siltai bendravo ir patarinejo kokia cai sunkute man issirinkit, kokia geriau tinka ir pan..
Na mano geriausi atsileipimai ir ispudziai..ir beja ta savininke man labai grazi ir taip prisiziurinti jauna mamyte pasirode thumbup.gif

Gal tu atejai graziai apsirengus ir patikai jai biggrin.gif Jei rimtai,neesu pries ta Rita nusistacius,nei pries to salono darbuotojas schmoll.gif ,tiesiog buvo tokie mano drauges atsiliepimai,o dar radau ta istorija su plaukais cia parasyta biggrin.gif tai ir as pasireiskiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 04 13, 08:35)
Nu bet ir priraset negraziai doh.gif Netikiu  schmoll.gif  As pati tam salone jau buvau  penkis kart  blush2.gif draugei padejau rinkits ten suknute, pati rinkausi , ejau pamerges suknutes rinkits ir vel pati rinkausi, tai ir savininke ir ten dirbancios mergaites nu tikrai malonios..ir ta savininke man l.patiko, taip maloniai ir siltai bendravo ir patarinejo kokia cai sunkute man issirinkit, kokia geriau tinka ir pan..
Na mano geriausi atsileipimai ir ispudziai..ir beja ta savininke man labai grazi ir taip prisiziurinti jauna mamyte pasirode thumbup.gif

Siandien kaip tik buvau sitam salone (ir tikriausiai nuomosiuos suknele) tai prieme kita darbuotoja, o paskui pati savininke manau aptarnavo (besilaukianti). Dar pries eidama draugei pasakiau, ka cia perskaiciau, ir sakau, kad musu nepavarytu, nes tikrai kukliai atrodem, as mazute su kedukais ir tt, galvoju galim nerimta ispudi sudaryt, bet anaiptol labai maloniai prieme, issimatavau daug sukneliu, ji ir savo nuomone pasake, parinko kas tiktu, ir kaina nuderejom truputi, na zodziu patiko man ten thumbup.gif O jau buvau nusiteikus, kad gali tekt pasigincyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti