Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

QUOTE(Tahoe @ 2010 01 07, 09:45)
Labas rytas,
O man idomu, ar yra kuriuose nors Egipto viesbuciuose (kurie skelbiasi esantys Family resort) vaikams maitinimo kedutes?  g.gif  Na, kaip buna pvz kavinese medines tokios....

As buvau Zahabia Village & Beach Resort, paprastas viesbutukas, ne Family tipo, bet valgykloj tokias kedutes maciau. ax.gif
Atsakyti
Gal kas planuojat skristi į Egiptą, į Šarmo kurortą į Iberotel Club Fanara & Residence sausio 17d.? Ar gal kas buvot ten? Įdomu,kaip ten su mažu vaiku (10mėn.), ar geras viešbutis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Shery @ 2010 01 03, 17:50)
Sveikos 4u.gif
sausio vidury planuojam vaziuot i egipta. Gal kuri esat buvus Iberotel Club Fanara? ax.gif

Mes tik skrisim 17d.,irgi įdomu,kaip ten ax.gif

Tiesa, dar man įdomu, mano sūnelis dar labai mėgsta ropoti, vis tiek neišnešiosiu jo visą laiką ant rankų. Ar galima bus paleisti ant žemės,kad ropinėtų, ar tai labai pavojinga dėl virusų, nes vis tiek jis dar tokio amžiaus, kad mėgsta viską kišti į burną, tai rankų kiekvieną kartą nenuplausi g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

O man įdomu ar tinkamas oras vienmečiui vaikui Egipte/Šarmalšeiche balandžio gegužės mėnesiais g.gif o gal jau iš viso nebesezonas tuo metu?
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 01 08, 17:09)
Gal kas planuojat skristi į Egiptą, į Šarmo kurortą į Iberotel Club Fanara & Residence sausio 17d.? Ar gal kas buvot ten? Įdomu,kaip ten su mažu vaiku (10mėn.), ar geras viešbutis g.gif
Papildyta:

Mes tik skrisim 17d.,irgi įdomu,kaip ten ax.gif

Tiesa, dar man įdomu, mano sūnelis dar labai mėgsta ropoti, vis tiek neišnešiosiu jo visą laiką ant rankų. Ar galima bus paleisti ant žemės,kad ropinėtų, ar tai labai pavojinga dėl virusų, nes vis tiek jis dar tokio amžiaus, kad  mėgsta viską kišti į burną, tai rankų kiekvieną kartą nenuplausi g.gif

Mes buvom, tik be vaiku. Viesbutis- super, tik reik iki juros nuo kalniuko leistis. Didele teritorija: vienoj jo puseje italu restoranas, kitoj-kitas. Maistas man patiko- bulvyciu fri budavo, sultys guavos labai skanios, alus neblogas, ivairios programos... Bet jei seimyninis kambarys, tai reiks pavaiksciot. Lauktuves is old market pirkit, ten pigiau, su taksi 4 doleriai.
Atsakyti
QUOTE(Antalija* @ 2010 01 09, 01:16)
Sveikos  smile.gif

O man įdomu ar tinkamas oras vienmečiui vaikui Egipte/Šarmalšeiche balandžio gegužės mėnesiais  g.gif  o gal jau iš viso nebesezonas tuo metu?


Ten sezonas visada.O balandis ir gegužė tai jau pakankamai karštas laikas.Bus smagu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 01 08, 17:09)
Tiesa, dar man įdomu, mano sūnelis dar labai mėgsta ropoti, vis tiek neišnešiosiu jo visą laiką ant rankų. Ar galima bus paleisti ant žemės,kad ropinėtų, ar tai labai pavojinga dėl virusų, nes vis tiek jis dar tokio amžiaus, kad  mėgsta viską kišti į burną, tai rankų kiekvieną kartą nenuplausi g.gif



thumbup.gif Kaip faina,kad ir jus i ta pati viesbuti skrendat. As galvojau apie tuos visus virusus..zinai,nepasaugosi vaiku nuo ju doh.gif nors maniskis vaiksto,bet lygiai taip pat viska ka randa kisa i burna.. doh.gif seip manau galesi leist,kad prie juros duotusi..ten gal nieko nenutiks 4u.gif

QUOTE(Irenaleo @ 2010 01 09, 22:08)
Mes buvom, tik be vaiku. Viesbutis- super, tik reik iki juros nuo kalniuko leistis. Didele teritorija: vienoj jo puseje italu restoranas, kitoj-kitas. Maistas man patiko- bulvyciu fri budavo, sultys guavos labai skanios, alus neblogas, ivairios programos... Bet jei seimyninis kambarys, tai reiks pavaiksciot. Lauktuves is old market pirkit, ten pigiau, su taksi 4 doleriai.

o klausyk iki old marketo galima pesciom nueit?ar labai toli?
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 01 08, 17:09)
Tiesa, dar man įdomu, mano sūnelis dar labai mėgsta ropoti, vis tiek neišnešiosiu jo visą laiką ant rankų. Ar galima bus paleisti ant žemės,kad ropinėtų, ar tai labai pavojinga dėl virusų, nes vis tiek jis dar tokio amžiaus, kad  mėgsta viską kišti į burną, tai rankų kiekvieną kartą nenuplausi g.gif


Na nepatarciau as ant zemes leisti. Mes pernai buvom, dukrai 9 men buvo ir pries kelias dienas iki keliones ismokus ropot buvo. Tai mes jai leisdavom pasireiksti tik ant lovos. Kitavertus tuomet gan ramiai sededavo vezime, tai nesukau sau galvos.


Del zarazu, tai nusiteik pozityviai mirksiukas.gif Bet butinai susikomplektuok gera vaistinele. Maniske, pvz ten Egipte pasigavo odos streptokoka. Pradzioj veiduka pabere tokiais kaip uodu ikandimais, galvojau sukando uodai. Paskui masciau gal alergija kokia. 2 savaites nepraejo, rodziau gydytojams, tai net vejaraupiu versija buvo. Po tyrimu versija atmetem ir pripaisem alergija, nes IgE pakile buvo. Pati nete atsiknisau,kad tai greiciausiai streptokokinis odos berimas, patepiau nuo kudikystes uzsilikusiu Fucidinu ir per kelias dienas uzgydziau visus berimukus. Situacija pasikartoto ir veliau Turkijoje, bet turejau tepaliuko su savim ir iskart pasitepeme ir per kelias dienas berimo neliko.

Nesakau, kad jums gali buti tas pats. Bet, matomai, maniskes oda jautri bakterijoms, matyt pasilpes imunitetas buvo (pries abi keliones dukra buvo susirgus) ir va taip gaunasi kelionese... Nors musu pediatre sako, kad bemaz kas antras vaikas parsinesa sita "stebukla" is darzelio... Patarciau kuo dazniau plauti rankas ir sau, ir vaikui. Neleiskite ciupineti vaiko egiptieciams. As saviskei dabar girdau geruju bakteriju kursa, geriam vitaminus, zuvu taukus, zodziu visaip kaip stengiames stiprinti imuniteta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 10 sausio 2010 - 14:02
QUOTE(mamucis @ 2010 01 10, 14:00)
Bet butinai susikomplektuok gera vaistinele.

Ačiū už patarimus ax.gif O ką iš vaistinėlės patartumėt įsidėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darling @ 2010 01 10, 15:09)
Ačiū už patarimus ax.gif O ką iš vaistinėlės patartumėt įsidėti? g.gif



Bandysiu ekspromtu surasyt, kitos mamytes mane papildys gal 4u.gif

Termometras, aspiratorius, juros vanduo nosiai plauti, Vibrocil nuo slogos
Vaistai nuo temperaturos ir skausmo. Butinai paracetamolis ir ibufenas. Skiriasi veiklioji medziaga, tiek vieno, tiek kito negalima duoti dazniau kaip kas 4-6 val, todel jei tempa nekrenta sudavus vieno, duodu kito.
Octenisept dezinfekcinio skyscio-jei kartais susizeistume...Pvz buna isipjauna i koralus ar pan. Ar vaikas "nusibalnos" kelius
Pleistriuku, binto,peroksido
BUTINAI Smecta, Hydral, Rehydron, angliukai. Smecta visais apsinuodyjimo ir viduriavimo atvejais, Hydral daugiau prie viduriavimo ryziu miltukai su elektrolitais, Rehydron-tik elektrolitai.Elektrolitams ir smectai sugirdyti pasiimsiu didesni svirksta, nes maniske pati ju negeria doh.gif Dar, sakiau, pasidomesiu Immodium, tas vaistas lyg ir nuo pykinimo...
Gerosios bakterijos
Tepaliukas "Gelbetojas"
Fucidinas (bet cia as asmeniskai imsiu zinodama musu problemas, kaip rasiau auksciau)
Vitaminai, homeopatiniai zirniukai nuo irzlumo dygstant dantims Chamomilla (maniskei kalasi iltys ziauriuoju budu cool.gif ) Jei naudojat, koki geli dantu skausmui sumazint-Kamistad ar pan.
Prigriebsiu oscilococcinum ir umckalor lasiukus (kai matau pirmus ligos pozymius, visada suduodu)

Suaugusiems papildomai Mezym, Ibuprom, Raniberl,paracetamolis, kazka ciulpiamo nuo gerkles, gal prigriebsiu aspirino.
Butinai pasiimk nuo herpio-Acic, labai patogu Compeed pleistriukai.
Vaikui nuo uzpakaliuko issutimo.
Apsauginius kremus!

Cia ne prie vaistineles, bet siaip isimetu kokiu antibakteriniu servetku, pvz kokiam klozetui pavalyt ar pan.Bent moraliskai ramiau lotuliukas.gif O vaikiskas serveteles visada turiu prie saves rankinej, nes ne visada yra salygos nusiplauti rankoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 10 sausio 2010 - 15:36
QUOTE(mamucis @ 2010 01 10, 15:27)
Bandysiu ekspromtu surasyt, kitos mamytes mane papildys gal  4u.gif


Oho blink.gif Kažin ar tilps į lagaminą, nes dar ir kokį maudomuką norėtųsi įsidėt lotuliukas.gif
O jei rimtai,labai ačiū,gerai,kad didžiąją dalį namie turiu ax.gif
Atsakyti
Gal ka galite pasakyti apie viesbuti Sarme "Renaissance Golden View Beach Resort"?
Vyksime su 1,7 men ir 3,5 men vaikuciais. Ar imanoma bus vaikuciui ibristi i vandeni? Praeitais metais buvome viesbutyje esanciame salia tai ten buvo tokia galimybe, kazkiek smeliuko, nors dugmas ir kietas buvo. Tik ten labai prastas maitinimas tai norime siemet isbandyti kitka.
Atsakyti
sveikos,

noreciau paklausti,ar vykstant tik mamai su vaiku iki 2 metu reikia rinktis vienvieti kambari?
Klausimas buvusioms:kokia lovele vaikui paskirdavo viesbutyje?
Atsakyti