Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

EUROPOS SĄJUNGOS LABDARA MAISTU GEGUŽĖS MĖNESĮ
http://www.maistoban...-geguzes-menesi

Vilkpėdės seniūnija nenurodo kada bus isdavimas maisto, reikes skambinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2011 05 08, 11:15)
EUROPOS SĄJUNGOS LABDARA MAISTU GEGUŽĖS MĖNESĮ
http://www.maistoban...-geguzes-menesi

Vilkpėdės seniūnija nenurodo kada bus isdavimas maisto, reikes skambinti smile.gif

tai cia 2009 metu dalinimo grafikas smile.gif
Atsakyti
Mes priklausom Žirmūnų sen., nespėjome pasiimti nurodytu adresu, dabar reikia imti iš Kalvarijų g. 170 (šalia Šatrijos), gal kas žino iki kada ten dalina ir koks darbo laikas?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 08, 11:23)
tai cia 2009 metu dalinimo grafikas  smile.gif
Atsiprasau metai net nepasiziurejau blush2.gif

http://www.spcentras.lt/spc/

http://www.litfood.l...orm.aspx?ID=166

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 08 gegužės 2011 - 12:40
QUOTE(aniri89 @ 2011 05 08, 13:21)
Mes priklausom Žirmūnų sen., nespėjome pasiimti nurodytu adresu, dabar reikia imti iš Kalvarijų g. 170 (šalia Šatrijos), gal kas žino iki kada ten dalina ir koks darbo laikas?

iki geguzes 13 d,darbo grafika kazkaip ir nepaziurejau,bet mes vaziavom kazkur 3 val,tai dar dirbo,manau iki kokiu 5 ar 6 dirba.
Papildyta:
QUOTE(VI-VA-VI @ 2011 05 08, 13:34)

Niu va,visai ir nieko davinys bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 08, 12:44)
Niu va,visai ir nieko davinys bus smile.gif
Zinai pagal sarasa ne visada duoda doh.gif Viena kart as pasakau, kad ne viska davei pagal sarasa ax.gif o ji atsake ka gavote tai ir dziaukis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2011 05 08, 13:50)
Zinai pagal sarasa ne visada duoda doh.gif Viena kart as pasakau, kad ne viska davei pagal sarasa ax.gif o ji atsake ka gavote tai ir dziaukis blush2.gif

Sita zinau,mums irgi vietoj sausu pusriciu praeitais metais dave miltu ir pora kartu nedave pieno.
Atsakyti
Jurbarke maisto paketų dar nepasiėmėm. Informacijos nėra, arba nemokam ieškoti. Seniūnijoje informacijos jokios neturi, tik gūžčioja pečiais. Karitas kur dalina maistą yra galima sakyti pas mane kieme. Buvau nuėjus, durys užrakintos, o ant durų jokių grafikų nėra. Taip vaikštom nuo balandžio Velykų. Patys nežinom ar čia pas mus vėluoja ar jau pražiopsojom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 10, 12:17)
Jurbarke maisto paketų dar nepasiėmėm. Informacijos nėra, arba nemokam ieškoti. Seniūnijoje informacijos jokios neturi, tik gūžčioja pečiais. Karitas kur dalina maistą yra galima sakyti pas mane kieme. Buvau nuėjus, durys užrakintos, o ant durų jokių grafikų nėra. Taip vaikštom nuo balandžio Velykų.  Patys nežinom ar čia pas mus vėluoja ar jau pražiopsojom unsure.gif
As vakar savivaldybe buvau,paklausau kada bus maisto paketas ax.gif atsakymas buto toks :nebus
Mus informavo tik tiek ,kai zmogus ateis klausines apie maista paketa, tai sakyti kad nebus verysad.gif
as- tai kada bus?
neko nezinau ka galiu jums pasakyti, nezinau verysad.gif

As informacijos irgi ne radau doh.gif veliau bandysiu skambinti kur darau dokumentus gal ka ji pasakys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 10 gegužės 2011 - 14:30
Nu *****... Praeitą savaitę ėjau nuo trečiadienio kiekvieną dieną. Vyras buvo nuėjęs daar ten kur tvarkėmės dokumentus ir sužinojo kad buvo išdalinti praeitą savaitę. Buvo maistas išdalintas taip, kad net pačios darbuotojos sužinojo ketvirtadienį vakare kada buvo paskutinė dalinimo diena. Aš pati tiek trečiadienį tiek ketvirtadienį ėjau o buvo durys užrakintos. Viršūnė
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 05 10, 14:55)
Nu *****... Praeitą savaitę ėjau nuo trečiadienio kiekvieną dieną. Vyras buvo nuėjęs daar ten kur tvarkėmės dokumentus ir sužinojo kad buvo išdalinti praeitą savaitę. Buvo maistas išdalintas taip, kad net pačios darbuotojos sužinojo ketvirtadienį vakare kada buvo paskutinė dalinimo diena. Aš pati tiek trečiadienį tiek ketvirtadienį ėjau o buvo durys užrakintos. Viršūnė
doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2011 05 10, 16:00)

Visa tai darosi nebeskanu.... Pradėta sukčiauti stipriai. Galima būtų sakyti pražiopsojom, bet buvau pati nuėjus ir durys buvo užrakintos. Nesvarbu, nenumirsim, bet mums penkių asmenų šeimai jaučiasi stipriai smile.gif
Atsakyti