Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

Galvojau, kad kasnors geriau cia, o tu dribsniu triju grudu ar kokiu ten turiu nuo praito karto daug.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 03 24, 22:43)
Priskėlėt didžiulį laišką NESĄMONĖS!!!!!!!
Aš neskleidžiu čia jokios informacijos, o parašiau SAVO NUOMONĘ....
KĄ SURAŠĖT - VISKAS ŽINOMA, AIŠKINTI , NEBŪTINA, bet, jei jums norisi....
Deja savo gyvenimu esu patenkinta, ko nepasakyčiau apie jus - jūs menęs visiškai nepažįstate, o darote neaiškias išvadas apie tai kuo esu laiminga ar ne.
Atsisakyti paramos ar ne - mano asmeninis reikalas, aš gi jūsų neklausiau patarimo šiuo klausimu. Klausimas jums - kaip galima patikrinti glaistyto sūrelio kokybę-pagedęs jis ar ne?
Gaunamu maistu dar mielai pasidalinu ir savo laiptinėje gyvenančia močiute.
PARODYKITE MAN TUOS ŽODŽIUS , KURIAIS AŠ KĄ NORS KEIKIAU???????????? IR KUR RAŠIAU, KAD MANE KAŽKAS APGAUDINĖJA???????????
Jūs mane viešai šmeižiate, DĖL TO GALĖČIAU MANYTI, KAD ESATE TIESIOG PLETKININKĖ.
O dėl to, kad yra tam tikras mokestis už šią paramą, tai jūs neteisi, jau rudenį visi spauda rašė apie tokį mokestį ir pakankamai plačiai yra jau diskutuota čia.



na, nezinau, gauname mes sia parama ir nei karto niekas nepaprase susimoketi doh.gif dziaugiames gave maisto, o jei ir pasitaiko kazkas nevalgoma, atiduodam suniukui. nebuna taip, kad gautume pilnus maisus, bet mums uztenka ir to, ka duoda, vis sis tas 4u.gif
Atsakyti
o tai jums dalina ir tuos produktus kur maisto banko akcijos surenka?
Atsakyti
QUOTE(laurakormanskiene @ 2012 03 25, 10:48)
na, nezinau, gauname mes sia parama ir nei karto niekas nepaprase susimoketi doh.gif  dziaugiames gave maisto, o jei ir pasitaiko kazkas nevalgoma, atiduodam suniukui. nebuna taip, kad gautume pilnus maisus, bet mums uztenka ir to, ka duoda, vis sis tas 4u.gif

Na tuomet jūs pritariate, kad vis dėlto būna jau sugedusio maisto?
O dėl mokesčio, tai tų davinių niekas aišku nesveria, bet pas mus yra toks mėnesinis mokestis - 10 ar 20 litų, tačiau galima ir atidirbti - ateiti į organizaciją ir atlieki kažkokius darbus (tvarkai patalpas, šluoji, plauni).
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2012 03 25, 11:16)
o tai jums dalina ir tuos produktus kur maisto banko akcijos surenka?

Taip.
Dažniausiai tai būna: 1 kg miltų, 1kg cukraus, 1 but. aliejus, 1 pokas kruopų, 1-2 pokiukai makaronų, 1-2 pokeliai arbatos, kartais 1 dėžutė konservų. Atrodo kaip ir viskas.
Čia kalbu apie savo 3 asm. šeimą ir TAI NĖRA VIEŠA INFORMACIJA, O TIK MANO ASMENINĖ NUOMONĖ/PATIRTIS....
IR TUO ESU LABAI PATENKINTA[COLOR=deeppink]!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 25 kovo 2012 - 10:42
Lelijabalta1, nesiruosiu skirti laiko ir kopijuoti Jusu tekstu, nes paprasciausiai neturiu tam laiko, tiesiog galite pati dar karta persiskaityti ka rasete anksciau smile.gif
Supuvusio maisto mes nedaljame, nes pries tai jis yra isrusiuojamas! Galimas daiktas, kad pasitaiko vienas kitas nestrandartinis vaisius ar darzove, nenorekit, kad ir bandeles butu ka tik is kepyklos, CIA PASKUTINES DIENOS GALIOJIMO PRODUKTAI! Kiekiai konkretus nera nustatyti, viskas priklauso nuo to kiek ir kokiu produktu surenkama is parduotuviu, del to ir gaunate viena karta siek tiek daugiau, kita - maziau. Kitas dalykas kur 3, o kur 7 asmenu seima, velgi produktu kiekis skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 03 25, 11:41)
Na tuomet jūs pritariate, kad vis dėlto būna jau sugedusio maisto?
O dėl mokesčio, tai tų davinių niekas aišku nesveria, bet pas mus yra toks mėnesinis mokestis - 10 ar 20 litų, tačiau galima ir atidirbti - ateiti į organizaciją ir atlieki kažkokius darbus (tvarkai patalpas, šluoji, plauni).
Papildyta:

Taip.
Dažniausiai tai būna: 1 kg miltų, 1kg cukraus, 1 but. aliejus, 1 pokas kruopų, 1-2 pokiukai makaronų, 1-2 pokeliai arbatos, kartais 1 dėžutė konservų. Atrodo kaip ir viskas.
Čia kalbu apie savo 3 asm. šeimą ir TAI NĖRA VIEŠA INFORMACIJA, O TIK MANO ASMENINĖ NUOMONĖ/PATIRTIS....
IR TUO ESU LABAI PATENKINTA[COLOR=deeppink]!!!!!!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



tai as nebesuprantu apie kokia parama jus snekate doh.gif mes gauname paskutines dienos galiojimo maista, t.y pienas, grietine, duona, bulka, varske, sureliai, jogurtai, kartais nuskyla ir torta gaut, bet jokiu kruopu ir alieju mes negauname.
kiek zinau miltai, cukrus, aliejus buna, tai kur zmones pries sventes aukoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurakormanskiene @ 2012 03 25, 22:11)
tai as nebesuprantu apie kokia parama jus snekate doh.gif  mes gauname paskutines dienos galiojimo maista, t.y pienas, grietine, duona, bulka, varske, sureliai, jogurtai, kartais nuskyla ir torta gaut, bet jokiu kruopu ir alieju mes negauname.
kiek zinau miltai, cukrus, aliejus buna, tai kur zmones pries sventes aukoja 4u.gif

Čia jau gavosi apie viską biggrin.gif
Pradžioj diskutavom apie tą, kur su besibaigiančiu galiojimo laiku (bulka, pienas, paštetas, tortas, dar net kartą šokoladą gavau), vėliau dar viena dalyvė paklausė ar mes gauname ir tą kitą maisto banko akcijos paramą - tai aš gaunu ir tą kitą dar, tai ji tebūna 2 kart metuose, prieš velykas ir prieš kalėdas; tuomet ir būna tas aliejus.
gal supratote mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ArbuZzziuke @ 2012 03 25, 13:03)
Lelijabalta1, nesiruosiu skirti laiko ir kopijuoti Jusu tekstu, nes paprasciausiai neturiu tam laiko, tiesiog galite pati dar karta persiskaityti ka rasete anksciau smile.gif
Supuvusio maisto mes nedaljame, nes pries tai jis yra isrusiuojamas! Galimas daiktas, kad pasitaiko vienas kitas nestrandartinis vaisius ar darzove, nenorekit, kad ir bandeles butu ka tik is kepyklos, CIA PASKUTINES DIENOS GALIOJIMO PRODUKTAI! Kiekiai konkretus nera nustatyti, viskas priklauso nuo to kiek ir kokiu produktu surenkama is parduotuviu, del to ir gaunate viena karta siek tiek daugiau, kita - maziau. Kitas dalykas kur 3, o kur 7 asmenu seima, velgi produktu kiekis skiriasi.

Matau mūsų nuomonės pradeda sutapti - visgi pripažįstat , kad pasitaiko ir nebetinkamo valgyti produktų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 25 kovo 2012 - 21:33
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 03 25, 22:33)
Matau mūsų nuomonės pradeda sutapti - visgi pripažįstat , kad pasitaiko ir nebetinkamo valgyti produktų....


Ne, as deja su Jumis daugiau nediskutuosiu, nes matau, kad nesusikalbam visiskai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

Cia is tos serijos, kad gaunu parama ir toliau dejuoju, nes galvoju, kad kazkas (valstybe, labdaros organizacijos ar dar kazkas) turi mane islaikyti. Islaikymas ir parama skirtingi dalykai. Parama - skirta zmogui padeti sunkiu metu, kad butu siek tiek pragyventi lengviau, o ne pilnas islaikymas doh.gif
Atsakyti
sutinku su arbuziuke smile.gif
Atsakyti
mamytes, nesipykit..... juk maistelis pagesti gali del daugelio priezasciu- tarkim ir vel arteja vasara, visi produktai reikalaujantys salcio genda greiciau, juk buna ir net einant is parduotuves pienas sugizta...... nors galiojimas dar tinkamas... tai ka kalbet apie paskutines dienos maisteli.... juk svarbiausia, kad yra tokios organizacijos kurios dalina, stengiasi, kiek galima isrusiuoja, o broko visiems pasitaiko -juk mes tik zmones....

gal siauliu mamytes zinote, kada siauliuose prades dalinti maisto paketus? jau kazkaip neramu darosi, gal kas po praejusiu metu pasikeite, gal sumazino dalinamu menesiu skaiciu?
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 03 21, 13:35)
g.gif tai kiek suprantu siumetinis maisto paketas bus is 3 produktu- tirstintas pienas, aviziniai dribsniai ir misinys keksui blush2.gif

o siaube kiek mazai, vietoj aviziniu dribsniu galejo bent ryzius ideti - tuos bent i plova sudedi ar sriuba, bent naudos buna, o aviziniu dribsniu mano seimyna net nevalgo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 03 25, 22:33)
Čia jau gavosi apie viską  biggrin.gif
Pradžioj diskutavom apie tą, kur su besibaigiančiu galiojimo laiku (bulka, pienas, paštetas, tortas, dar net kartą šokoladą gavau), vėliau dar viena dalyvė paklausė ar mes gauname ir tą kitą maisto banko akcijos paramą - tai aš gaunu ir tą kitą dar, tai ji tebūna 2 kart metuose, prieš velykas ir prieš kalėdas; tuomet ir būna tas aliejus.
gal supratote  mirksiukas.gif
Papildyta:

Matau mūsų nuomonės pradeda sutapti - visgi pripažįstat , kad pasitaiko ir nebetinkamo valgyti produktų....



aaa... dabar jau supratau:) tai mes tikriausiai irgi pries velykas sia parama gausime, sie metai pirmi, kai tenka prasyt pagalbos, tai dar ne viska zinau smile.gif
Atsakyti