Įkraunama...
Įkraunama...

Jie atėjo per anksti, mūsų mažulėliai...,

Kas paleido kaip margą drugelį
Mane žemės žieduos paskraidyti,
Kas pasaulin nežinomą kelią
Man parodė? – Mamytė, mamytė!
Kas perdien su manim nepailsus
Bėgo bėgo kaip laimės saulytė
Per svajonių ir pasakų tiltus
Auksinius? – Ji – mamytė, mamytė!
Kas šiltais patalėliais paklojo
Man sapnų tų gražiųjų lovytę,
Kas kaip angelas sargas rymojo
Per naktis prie manęs? – Ji – mamytė!


user posted image

Mūsų mergytės

Ramce (Raminta) – 23m. Kaunas – Emilija gimė 2009 07 17 (34sav.) 1980g. ir 39cm.
ŽanetaKava (Žaneta) – 40m. Kaunas - Gabija gimė 2009 06 18 (33sav.) 1770g. ir 38cm.
Volkiene (Neringa) – 26m. Vilnius/Pašilaičiai – Deimantė gimė 2009 08 17 (33sav.) 2320g. ir 48cm.
Loxxy – Loxxytė gimė 2009 01 17 (36sav.) 2660g. ir 50cm.
Floridija (Aušra) – 35m. Vilnius – Faustina gimė 2009 07 22 (34sav.) 1820g. ir 43cm.
Vejune - 30m. Kaunas – Vėjūnė gimė 2009 08 09 (31sav.) 1432g. ir 40cm.

Mūsų berniukai

Padruske22 (Jurga) - 24m. Panevėžys - Titas gimė 2009 11 08, 2250g. ir 47cm.

Mūsų porelės

Mazyle1985 (Diana)–26m.Klaipėda-Aurėja ir Gabija gimė 2009 07 15 (30sav.) 1050g. ir 36cm., 1260g. ir 41cm.
Magnetism - Pajūris - Mėta ir Kipras gimė 2009 01 27 (36sav.) 2510g. ir 49cm., 2420g. ir 47cm.
Irinju (Irena) – 32m. Vilnius – Rolandas gimė 1997 01 15 (36 sav.) 2200g. ir 45cm. Luka gimė 2004 12 27 (30sav.) 1998g. ir 38cm. Ramūnas gimė 2009 10 16 (26sav.) 600g. ir 30cm. – mirė 2009 10 17

Mamytės

Padruske22 - vasario 7
Mazyle1985 – kovo 6
Floridija – kovo 22
Irinju – kovo 31
ŽanetaKava – rugpjūčio 21
user posted image
Ramce – rugsėjo 3

Vejune – lapkričio 14
Volkiene – gruodžio 28

Laukiam antrųjų gimtadienių!
user posted image

5 - ieji namučiai
Atsakyti
Aciu Ramcei uz musu naujuosius namucius. Jie labai jaukus kaip visada wub.gif
Atsakyti
Volkiene, nera uz ka. wub.gif flirt.gif
Atsakyti
Su ikurtuvemis!!!

Jeigu tokiais tempais bendrausim tai sie namuciai visam gyvenimui mums bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Floridija, ziaurus jumoras tavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vaisinu kava. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 05 04, 16:01)
Floridija, ziaurus jumoras tavo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vaisinu kava. 4u.gif

Koks gyvenimas toks ir jumoras lotuliukas.gif

Aciu uz kava 4u.gif As su arbata ax.gif
Atsakyti
Labuka,
Saunuole Ramce, vis pasirupini kad turetume namucius 4u.gif
Ooo tai visai netoli musu isikraustet. As silainiuose tik uzkilus ant kalno( prie Apuoles internato) O tu Viliampoles pradzioje ar gale gyveni. Gal kada susibeksim bigsmile.gif
Perziurejau ikeltas nuotraukytes. Ech kokios grazios ir dideles jau mergytes. Kai palygini su pirmomis nuotraukomis, kaip greit prabego laikas ir is tokiu coliukiu kokios jau panos wub.gif thumbup.gif Volkiene, tu lyg kaune turejai fotosesija? ar as ka maisau?Pas ka daretes?
Atsakyti
Labukas. 4u.gif

Riduto, mes prie turgaus varniu g. bigsmile.gif

Siandien mamuka mano operuoja, tai tokia biski be vietos dabar. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Riduto @ 2011 05 05, 13:14)
r Volkiene, tu lyg kaune turejai fotosesija? ar as ka maisau?Pas ka daretes?


Sveika Riduto,
smagu kad vis uzbegi pas mus. Kaip tavo mazasis laikosi? Kaip augat?

Taip mes Kaune fotografavomes. Praeita vasara ir dabar pas ta pacia fotografe. man ji kazkaip labai patiko.
1 val. pas ja jei neklystu 100 lt, 2 val. 150 lt. Ji labiau megeja, nei profesionale, bet man jos foto lb patinka. Jei turi facebook, pasiziurek V.K. Photography


QUOTE(Ramce @ 2011 05 05, 13:32)
Labukas. 4u.gif

Riduto, mes prie turgaus varniu g. bigsmile.gif

Siandien mamuka mano operuoja, tai tokia biski be vietos dabar. rolleyes.gif


Sveikatos tavo mamukui 4u.gif Viskas bus gerai, pamatysi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volkiene: 05 gegužės 2011 - 14:05
QUOTE(Riduto @ 2011 05 05, 15:14)
Perziurejau ikeltas nuotraukytes. Ech kokios grazios ir dideles jau mergytes. Kai palygini su pirmomis nuotraukomis, kaip greit prabego laikas ir is tokiu coliukiu kokios jau panos  wub.gif 

drinks_cheers.gif

QUOTE(Ramce @ 2011 05 05, 15:32)
Siandien mamuka mano operuoja, tai tokia biski be vietos dabar. rolleyes.gif

Nesijaudink, vis tiek nieko nepakeisi, reikia tik tiketis, kad pakliuvo i geru mediku rankas, o jei ne paslaptis, ar labai sudetinga operacija?

QUOTE(volkiene @ 2011 05 05, 16:04)
1 val. pas ja jei neklystu 100 lt, 2 val. 150 lt. Ji labiau megeja, nei profesionale, bet man jos foto lb patinka. Jei turi facebook, pasiziurek V.K. Photography

Labai geros kainos ir nuotraukos superines thumbup.gif


Laba visoms!

Norejau paklaust Volkiene tu sakei berods, kad jau Deimante ant puoduko reikalus visada daro, per kiek laiko jus pripratot, nes mums tai sunkiai einasi, atrodo ir viska supranta kai aiskinu, kad dabar jau be pamperso ir didele mergaite, bet ziurek tik nepasodink ir bega sisiukas per trusikelius doh.gif Gerai, kad vasara ant nosies tai nesalta bus lakstyti ir pliku uzpakaliuku, gal per vasara priprasim prie tu reikalu g.gif
Rytoj gatves muzikantu diena tai linkiu visoms graziu ispudziu, mes tai einam i drauges berniuko krikstynas ax.gif

Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(floridija @ 2011 05 06, 13:42)
Laba visoms!

Norejau paklaust Volkiene tu sakei berods, kad jau Deimante ant puoduko reikalus visada daro, per kiek laiko jus pripratot, nes mums tai sunkiai einasi, atrodo ir viska supranta kai aiskinu, kad dabar jau be pamperso ir didele mergaite, bet ziurek tik nepasodink ir bega sisiukas per trusikelius  doh.gif Gerai, kad vasara ant nosies tai nesalta bus lakstyti ir pliku uzpakaliuku, gal per vasara priprasim prie tu reikalu  g.gif
Rytoj gatves muzikantu diena tai linkiu visoms graziu ispudziu, mes tai einam i drauges berniuko krikstynas  ax.gif

Gero savaitgalio  4u.gif


Rimtus reikalus visada ant puoduko, o va su sisiuku dar visko buna. Jei buna nuoga namie, tai pati visada nubega ant puoduko, bet jei apsirengusi, tai kartais ir pamirsta doh.gif Mes be sauskelniu pora menesiu, o ant puodo sedim nuo 9 men.
Tikiuosi iki rudens jau bus visiskai tvarka, nes i darzeli reiks keliauti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pagaliau Atsilo oras thumbup.gif ir as su pasiulymu rolleyes.gif Gal si kart pavyktu suorganizuoti susitikima. Panos jau paaugusios, smagu butu susipazinti gyvai. Jei atsirastu norinciu, bandysiu susitart su uosviene kad leistu pas ja sode daryti susitikima(Kauno raj). Vaikams vietos daug pazaisti, palakstyti, o ir mes galetume koki sasla issikepti. O jei oras prastesnis pasitaikytu yra nemaza veranda gathering.gif
Laukiu jusu pritarimo ir pasiulymu ax.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Nu geras tik dabar pamaciau kad paveiksliukas mano pakeistas. Kaip cia gali buti, as jo nekeiciau g.gif
Atsakyti