Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičių kaimynės

Bando atsigauti pasilaiciu mamos, valio thumbup.gif .
turiu ir as maza leliuka, 10 men. Medeinos g. gyvenu, daznai vaikstau prie rimi.
Pries 7m. Buvo lb aktyvios mamos, buriais vaiksciojom wink.gif gal ir vel panasiai bus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaNguolė: 02 sausio 2014 - 23:36
Laba diena pašilaitietės 4u.gif

Su Naujais mirksiukas.gif sėkmingų Jums metų rolleyes.gif

Norėčiau, kad atsilieptų Žemynos progimnazijos mamytės smile.gif bo nuo rugsėjo planuoju savo dičkį ten leist... Ar patenkintos Jūs ir Jūsų atžalos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(E_rika @ 2014 01 08, 16:15)
Laba diena pašilaitietės  4u.gif

Su Naujais  mirksiukas.gif  sėkmingų Jums metų  rolleyes.gif

Norėčiau, kad atsilieptų Žemynos progimnazijos mamytės smile.gif bo nuo rugsėjo planuoju savo dičkį ten leist... Ar patenkintos Jūs ir Jūsų atžalos?  4u.gif


mano dukra ten mokosi ir kaip tik šiemet baigia 4 klasę :-) man tai patinka mokykla biggrin.gif o mokytoja dar labiau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(spaNguolė @ 2014 01 02, 23:30)
Bando atsigauti pasilaiciu mamos, valio  thumbup.gif .
turiu ir as maza leliuka, 10 men. Medeinos g. gyvenu, daznai vaikstau prie rimi.
Pries 7m. Buvo lb aktyvios mamos, buriais vaiksciojom wink.gif gal ir vel panasiai bus bigsmile.gif

manau atgaivinsime pasivaikščiojimus ir bendravimus ;-) na gal kiek kai oras bus geresnis ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

ir man aktuali pradines mokyklos tema - siemet vyresnelis bus pirmokas.
Leliau, kokia mokytoja tavo dukra moko Zemynos progimnazijoje?
O mazasis mano turetu pradeti lankyti darzeli nuo rudens - jei viskas gerai ir gausime vieta. Rytoj kaip tik ta diena, kai prasideda prasymu priemimas - bandysime laime smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, turiu klausymą.. ax.gif Gal kuri nors turi praeitu metu kalendoriu plėšomais lapais(2013 m) Labai reiktu vienos datos... blush2.gif
Atsakyti
Maniske eina i zemyna, ber 6kl, apie maziuku mok. Nieko nezinau.
Poniute, paklausuu vienos giminaites del kalendoriaus. Kaip jus gyvenat?kada lauke bunat?
Atsakyti
Mes gyvename, augam žandukai didėja.. wub.gif Na, iki Kamilytės dar toli.. blush2.gif Buvau sutikusi ODI ir Paukštuka.. Reik daryti susitikima.. mirksiukas.gif

Spanguolyt buk gerute pasiteirauk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozyte23 @ 2014 01 09, 19:26)
Sveikos mamytes,

ir man aktuali pradines mokyklos tema - siemet vyresnelis bus pirmokas.
Leliau, kokia mokytoja tavo dukra moko Zemynos progimnazijoje?
O mazasis mano turetu pradeti lankyti darzeli nuo rudens - jei viskas gerai ir gausime vieta. Rytoj kaip tik ta diena, kai prasideda prasymu priemimas - bandysime laime smile.gif


mano dukte mokosi B klaseje pas mokytoja Lina Cepaitiene... Galiu rekomenduoti,nes tikrai gera mokytoja... Tikrai leisciau ir kita dukra pas ja,jeigu tik ispultu pagal metus...
Atsakyti
Sveikos kraustasi i jusu rajona, tikiuosi mane priimsit i savo buri??
mane domina AUSROS mokykla ir darzelis? gal kas lankote prasau pasisakyti, nes arciausiai namu bus si ugdymo istaiga....
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2014 03 07, 14:48)
Sveikos kraustasi i jusu rajona, tikiuosi mane priimsit i savo buri??
mane domina AUSROS mokykla ir darzelis? gal kas lankote prasau pasisakyti, nes arciausiai namu bus si ugdymo istaiga....


sveika, prašom, prašom :-)
Atsakyti
Labas vakaras, kaimynės wink.gif

Šiandien pamačiau prie laiptinės durų tikrą sąvartyną (Žemynos g.). Negaliu kaip nervina tokie netvarkingi gyventojai, šiukšlina po savo langais ir jiem vienodai šviečia.
Papasakokite, prašau, kaip kovojat su tokiais kaimynais, su netvarka laiptinėje ir pan? Žemynos g. gyvenam nepilnus metus, prieš tai gyvenom Medeinos g. panašioj laiptinėj, bet ten bent pažinojau namo atstovę, aktyvistę.... Ir kaip tyčia sekasi mum su kaimynais, kažkodėl kitos laiptinės būna tvarkingesnės...

tiesa, gal mesteltumėte nuorodą ar mintį kur galima būtų surast savo kaimynus virtualiai? jei tokių būtų smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

norėtume ir mes su sūneliu į jūsų būrį ax.gif
gyvename Dociškių g., gal yra norinčių susitikt ir vežimukus pastumdyt ? blush2.gif
Atsakyti