Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičių kaimynės

O mes ka tik po ligonines, vienam buvo plauciu uzdegimas, kitam bronchitas, pirmakart gyvenime abu gere antibiotikus.
Dar po savaites vaziuojam trim savaitem i sanatorija reabilitacijai.
Tai nuo darbo dar trim savaitem issisukau blush2.gif
O i darza taip ne vieno ir nespejau isleist, abu apsirgo...
Ka su tuo darzu vasara darysim tai nezinau...
Atsakyti
Labas rytas. tik dabar nauja tema radau smile.gif
mergaites, gal kas turit paskolinti vyriska skrybele? reikia i vestuves pasipuosti smile.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynes,

Odi kaip vaikiukai laikosi?

Mes ruosiames i soda , ir Arniukas ir suniukas ir Miciukas ir dar anyta tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif nuo kokio birzelio men . jai aisku oras leis .....

Kaip Jums sekasi ?
Atsakyti
Tai pas daiva bus plootasss yahoo.gif sokiai.gif .
Atsakyti
gerai sekas.
Algis du pusdienius ejo i darzeli...
Siandien Valdas gavo kruva dovanu, is pyrago issirinko tik braskes, nors vakar sake, kad reikia pyrago su braskem... Tai kam as ji dariau, paprasciau butu buve patiekti vienas braskes... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikiname Valduka ploja.gif happybday.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odi_ @ 2011 05 27, 15:13)
gerai sekas.
Algis du pusdienius ejo i darzeli...
Siandien Valdas gavo kruva dovanu, is pyrago issirinko tik braskes, nors vakar sake, kad reikia pyrago su braskem... Tai kam as ji dariau, paprasciau butu buve patiekti vienas braskes... doh.gif  lotuliukas.gif

Na sveikinimai mazajam , 3 kartus valio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis, Lietuva 4u.gif

Mes jau siandien gryzom po sauletu atostogu. Vasara prasidejo anksti biggrin.gif Vaikinas isvaziavo kosedamas, su minimaslia besibaigiancia sloga, tai gydesi baseinu ir ledais doh.gif Po dvieju dienu jau buvau pamirsus, kad sirgo biggrin.gif Vidurzemio jura jo visiskai nesudomino, cielus du kartus buvo vos ne prievarta nutemptas ir ismaudytas doh.gif Nors viesbutis ant juros kranto buvo, jam geriau baseinas.
Rytoj ar poryt vel savaitei islekiam, bandysim irgi atidaryt sodo ir sodybos sezona, nezinia, i kuri pirmiau g.gif

Paveluoti sveikinimai braskiu megejui 4u.gif

Algiui- lengvos adaptacijos ir maziau ligu abiem 4u.gif

Pas Daivasys apsigyvenes naujas padaras? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vytele @ 2011 05 29, 23:07)
Labas vakarelis, Lietuva  4u.gif

Mes jau siandien gryzom po sauletu atostogu. Vasara prasidejo anksti  biggrin.gif Vaikinas isvaziavo kosedamas, su minimaslia besibaigiancia sloga, tai gydesi baseinu ir ledais doh.gif Po dvieju dienu jau buvau pamirsus, kad sirgo  biggrin.gif Vidurzemio jura jo visiskai nesudomino, cielus du kartus buvo vos ne prievarta nutemptas ir ismaudytas  doh.gif  Nors viesbutis ant juros kranto buvo, jam geriau baseinas.
Rytoj ar poryt vel savaitei islekiam, bandysim irgi atidaryt sodo ir sodybos sezona, nezinia, i kuri pirmiau  g.gif

thumbup.gif

Gal zinot ar yra Pasilaiciuose biblioteka? Pagooglinau, tai raso, kad Zemynos g. 1, ten kur seniunija g.gif Bet kazkaip neradau nuorodos ten. Gal cia seniau buvo, o dabar nebera?
Atsakyti
Labas.


Vytele tas padaras jau pas mus metus gyvena Ciles Degu vadinasi, o vardas Micius smile.gif

Mes jau atidarem sezona sode, viska apsodinau ir siltnami net turiu !
Atsakyti
Mes pasitarem ir as nusprendziau lotuliukas.gif darom MEEETTTTAAAA 4u.gif

Geriausia ketvirtadieni 19 val., manau, kad daug kas gales bigsmile.gif
Daivasys
Poniute ( siandien darzelyje sake, kad bus )

na ir t.t registruojames visos kas gali, jai niekas negales su Poniute eisim i VIP. doh.gif


Atsakyti
Labas rytas,

Na ,va ir aš taip norėjau parašit biggrin.gif Daivulka mintis mano skaitai... biggrin.gif

kas ten man žadėjo-sakė kad mitas uz mėn bus??? Spanguoliuk Lailočka nežinote??? mirksiukas.gif biggrin.gif

Vytele- kur RAKĖ???? g.gif NEIŠSISUKSI rolleyes.gif

Atsakyti