Įkraunama...
Įkraunama...

Nardymas Egipte

as labai bijau nardyti, nors pamacius jusu fotkes, taip grazu smile.gif as nemoku plaukti blush2.gif
Atsakyti
Xenzy - o tu nepergyvenk. pluduriuoti gali kiekvienas. Kiekvienam laive yra gelbejimosi liemeniu. Su ja tikrai busi saugi, o juk salia uz rankos gali plaukti vyras ar kas kitas......... Nepaleisk tokio sanso, tu net neisivaizduoji kaip ten grazu !!!! Ryzkis, tikrai verta !!! mirksiukas.gif
Del ko taip sakau - is savo patirties. As pati moku plaukti, bet esu skendusi ir beproto bijau gylio. Plaukiojau netraumuodama saves su liemene ir kaifavau !!! Daug moteru taip plaukiojo, bet tokio kaifo ir grozio nepraleisk !!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai, Raudonosios jūros vanduo pats laiko. thumbup.gif Galima tiesiog gulėti ant vandens ir atsipalaidavus žiūrėti nuostabų filmą iš dugno biggrin.gif Kai plaukėme nardyti, su mumis buvo vyriškis, nemokantis plaukti - jis plūduriavo su liemene. Tačiau prieš išplaukiant laivu būtinai patarčiau išsinuomoti akvalangą ir "parepetuoti" nardymą ten, kur negilu - tegul kas nors tave laiko už rankų, o tu panardink galvą ir kvėpuok per vamzdelį. Jei jausiesi gerai - tuomet pirmyn, bet mano nemokančią plaukti mamą per tokią repeticiją apėmė panika... sad.gif

Ir dar - jei esate akiniuotės, į kelionę pasiimkite linzes - su akiniais per akvalangą leidžia vanduo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirbliuke: 24 vasario 2005 - 09:30
hmmm....itikinot mane, bandysiu smile.gif be proto bijau, bet gaila toki sansa praleisti smile.gif
Atsakyti
Xensy, teisingai zvirbliuke sako, reikia pliaze pirmiau pasimokinti. As irgi pirma karta nardziau, tai pliaze mane jau mokantis parose, pasitreniravau, o po to jau drasiai galejau pluduriuoti !!! Sekmes tau, nesigailesi !!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia aš kapstausi į laivą tongue.gif

Mūsų nardymas buvo toks - plaukėm kateriu į Ras Mohamed draustinį, visai dienai. Tris kartus sustojome nardyti. Sustojus pirmąjį kartą "šefas" paklausė, kurie iš mūsų yra geri plaukikai. Ranką pakėlė vienintelis airis biggrin.gif Tuomet buvome informuoti, kad nardymas truks pusvalandį, t.y. laivas "išmes" mus į jūrą tolokai nuo kranto ir nuplauks sau blink.gif (toje vietoje laivams stovėti drauždiama). Todėl tiems, kurie abejoja savo plaukimo sugebėjimais, rekomenduojama likti laive. Matyt, susirinko ekstremalų kompanija, nes į jūrą iššoko beveik visi biggrin.gif Kai pradėjau plaukti, supratau, kodėl reikia nuomotis ne tik akvalangą, bet ir kostiumą - buvo žiauriai šalta. Gal todėl, kad diena pasitaikė apsiniaukus, vėjuota, netgi truputį lijo. Mūsų šefas jau už keleto sekundžių buvo kažkur tolumoje ir ranka mojo neastilikti - reikėjo kuo greičiau nutolti nuo laivo, kad neužplauktų ant mūsų. Taip greitai tikriausiai gyvenime dar neplaukiau biggrin.gif Na, o paskui prasidėjo visas grožis - koralai, žuvytės, jūros ežiukai, spalvos...Šefas plaukė šalia manęs ir demonstravo savo nardymo sugebėjimus - o gal nuo dugno buvo patogiau apžiūrinėti merginų figūras g.gif cool.gif Plaukėme vienas šalia kito, žiūrėdami, kad kaimyno plaukmuo nepataikytų į veidą ir apsigrumdydami prie pavojingai priartėjusių koralų. Mano vyras taip nusibrozdino koją - mat buvo stumteltas prie pat rifo. Jau po penkiolikos minučių buvo klaikiai šalta, aš jau pradėjau abejoti, ar sugebėsiu grįžti prie laivo. Gerai, kad tokių sustirėlių be kostiumų buvo didžioji dauguma, ir mūsų prašymas grįžti buvo išklausytas. Beje, tai padaryti buvo ne taip parasta - atrodo, kiek pasistūmėji į priekį, lygiai tiek banga bloškia atgal...galiausiai laivo komanda mums išmetė virvę ir traukė iki laiptelių smile.gif

Kiti du nardymai po tokio krikšto buvo lengvesni - jau vien todėl, kad bet kada buvo galima sugrįžti į laivą . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirbliuke: 24 vasario 2005 - 10:17
Aciu visoms uz nuotraukas!! Kaip gera prisiminti ir pasiziuret matytus vaizdelius rolleyes.gif
O jei kalbet apie plaukyma, tai Egipte dingo mano kompleksai,nes isivaizdavau kad as bene vienintele pasaulyje,nemokanti plaukti blush2.gif blush2.gif ir vis galvojau, kaip ten reiks nardyti. O pasirodo - be problemu,o ir tokiu pat nemokanciu pilna, ir visi maskatuojasi su liemenem smile.gif O dabar galvoju, ar taip sklandziai praeis man plaukymai Turkijoj, ar ten irgi "ginkluojasi" lemenem?? Kas zino, patarkit. Aisku, geriausia butu ismokti plaukti, bet kazkaip neiseina, tiesiog visa mane vandeni sutraukia raga schmoll.gif kazkoks absurdas...
na gera cia su jumis, bet darbai laukia. Susimatysim,t.y. susirasysim....
Atsakyti
Įdėsiu ir aš keletą savo nuotraukų iš raudonosios jūros

user posted image


user posted image



user posted image



Jei patiks įdėsiu daugiau 4u.gif
Atsakyti
Saulius M,dekit kuo daugiau.O mes fotika skaitmenini pamirsom,tai nusipirkom muiline,negalejau ikelti i kompa,gaila...
O cia vaizdas nuo pantono,as truputi paberiau duonos,tai tiek zuvu priplauke,vanduo net vire.(Vietiniai neleidzia to daryti,as cia jau buvau islipus,labai nedaug daviau is rankos.Kai papugos priplauke,ranka patraukiau,snapas pas jas nelabai man pasitikejimo teikia biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(fainamama @ 2008 04 09, 10:28)
Labai patinka! thumbup.gif Kuo daugiau, tuo geriau! Labai grazu ir uzkrecia!!!!! ax.gif


Ir as nemoku plaukti, na gal kokius 2 metrus i prieki ir 2 atgal, ir tai tik "suniuku". Pirmasis mano pabandymas panerti buvo atviroje juroje. Pries tai nesitreniravau. Visai neblogai pavyko, tik bangos didokos, tai suraus juros vandens prisigeriau . Bet su gelbejimo liemene visai nebaisu ir tikrai verta pabandyti. Antras bandymas jau buvo arciau kranto, tai visai sauniai isejo, nes jura buvo ramesne ir vandens jau nebeprigeriau smile.gif Vel noriu pamatyti nuostabu Raudonosios juros pasauli thumbup.gif
Papildyta:
Kuo daugiau nuotrauku thumbup.gif Labai smagu lotuliukas.gif
Atsakyti
Keliu toliau fotografijas bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Tai tiek šitam vakarui. Beje užvedžiau temą Nardymas Lietuvoje, jei kam aktualu bus malonu pabendrauti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 02 24, 09:55)
as labai bijau nardyti, nors pamacius jusu fotkes, taip grazu smile.gif as nemoku plaukti  blush2.gif

ten galima ir liemenes uzsideti. As nors ir moku plaukti, bet del visa ko liemene emiau smile.gif O draugas tai tik saipesi is manes, sake ten vanduo pats i virsu kelia biggrin.gif Na as cia apie pavirsiny nardyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atviraj: 11 balandžio 2008 - 23:30