Įkraunama...
Įkraunama...

Nardymas Egipte

Fantastiško nuotraukos. Ar dar yra važiuojančių į Egiptą panardyti ?

Atsakyti
Nuotraukos labai gražios wub.gif wub.gif wub.gif

Nerealus tas povandeninis pasaulis ir Raudonoji jūra user posted image tikrai nerealus user posted image

Manau kiekvienam niekad anksčiau nesusidūrusiam su galvos kišimu į vandenį būna lengvas šokas hihihi.gif na kitaip ir neturėtų būti rolleyes.gif
Mano pirmas kartas irgi buvo toks pat biggrin.gif MB lankęs baseiną ir nardęs nesuprato kas man yra doh.gif o man iš pradžių net lastai maišė... buvo toks jausmas, kad jie mane skandina doh.gif lotuliukas.gif po to kai nusimoviau lastus ir atsikvėpiau lengviau, niekaip nesugebėjau užsidėti akvalango doh.gif o galiausiai ir įkišt galvos po vandeniu
doh.gif žodžiu buvo kažkokia katasrofa, nes ir pykino ir trūko oro ir kažkokie dusuliai prasidėjo iki kažkurio momento kai sąmoningai pamačiau kažkokias nerealaus grožio žuvytes hihihi.gif labai norėjosi užmesti akį į jas dar sykį ir savaime kažkaip po truputį po truputį pripratau, kad po to iš vandens išlipti nebesinorėjo laugh.gif
Nerealus jausmas buvo plaukioti virš 200 metrų gylio kur yra vadinamoji "Blue hole" user posted image

Vasario 28 dieną išskrendam į Egiptą vėl ax.gif šį kartą norėsim išbandyti intro diving, bet be proto bijau, nes paviršiniame nardyme bet kada pasijutus negerai gai iškelti galvą į paviršių, o čia to padaryti negali unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi nardėm, tiesa labai domina kainos, mes hurhadoje nardėm tai giluminis 2 kartai po 45 min + maistas 55 doleriai, o su vamzdeliu 25 doleriai su masitu.
gal kas buvot sharme kiek ten kainavo??

Mes buvom su žmoną, Ji labai norėjo nerti bet ji silpnai plaukia ką kalbėti apie nardymus. Maske ir vamzdelį buvom nusipirkę Lietuvoje ir vežėmės, nes ten labai viskas nudavėta (na savo yra savo). Tai aš ją baseine pamokinau su vamzdeliu kvėpuoti, vėliau buvo mokymas jau su įranga baseine, po kelias minutes kiekvienas galėjo pamėginti, ji pabandė ir neišsigando smile.gif tai va kitą dieną su laivu mes jau plaukiam prie koralų... bangos nemažos laivas siūbuoja, sustojom instruktorius pravedė instruktažą ir davai po 2 su vienu instruktoriumi leidžiamės į gelmes smile.gif sukiause jei buvo iššokti su įranga iš laivo nes buvo apie 1 m aukštis, ir su lastais nelabai sekėsi plaukti, jei jie maišė smile.gif Jei labai viskas patiko bet daugiau nerti nenorėjo tik su vazdeliu ir su liemenę aplink koralus smile.gif mane tai labai pakerėjo, nesulaukiu kada mes vėl ten gryšim...
Atsakyti
QUOTE(romka18 @ 2010 03 04, 12:44)
Mes irgi nardėm, tiesa labai domina kainos, mes hurhadoje nardėm tai giluminis 2 kartai po 45 min + maistas 55 doleriai, o su vamzdeliu 25 doleriai su masitu.
gal kas buvot sharme kiek ten kainavo??


Ogo blink.gif kažkokios nerealios kainos g.gif
Mes prieš savaitę nardėm Šarm El Šeiche - 2 panerimai po 20 minučių + pietūs (kurie buvo kažkokia nesąmonė, o ne pietūs doh.gif biggrin.gif ) kainavo 70 baksų g.gif Kodėl jus nardino po tiek ilgai g.gif

QUOTE(romka18 @ 2010 03 04, 15:17)
Mes buvom su žmoną, Ji labai norėjo nerti bet ji silpnai plaukia ką kalbėti apie nardymus. Maske ir vamzdelį buvom nusipirkę Lietuvoje ir vežėmės, nes ten labai viskas nudavėta (na savo yra savo). Tai aš ją baseine pamokinau su vamzdeliu kvėpuoti, vėliau buvo mokymas jau su įranga baseine, po kelias minutes kiekvienas galėjo pamėginti, ji pabandė ir neišsigando smile.gif tai va kitą dieną su laivu mes jau plaukiam prie koralų... bangos nemažos laivas siūbuoja, sustojom instruktorius pravedė instruktažą ir davai po 2 su vienu instruktoriumi leidžiamės į gelmes smile.gif sukiause jei buvo iššokti su įranga iš laivo nes buvo apie 1 m aukštis, ir su lastais nelabai sekėsi plaukti, jei jie maišė smile.gif Jei labai viskas patiko bet daugiau nerti nenorėjo tik su vazdeliu ir su liemenę aplink koralus smile.gif mane tai labai pakerėjo, nesulaukiu kada mes vėl ten gryšim...


smagu kai duoda viešbutyje pasibandyti thumbup.gif mums kažkodėl nedavė g.gif
Kas liečia plaukimą, tai neriant nereikia mokėti plaukti schmoll.gif iš vis panėrus reikia tik žiūrėti wub.gif už tave viską padaro instruktorius, o tau tereikia mėgautis nuostabiais vaizdais ir ramiai kvėpuoti bei prasipūsti ausytes smile.gif apskritai instruktoriai sako, kad po vandeniu reikia atlikinėti kuo mažiau veiksmų ir "dirbti" tik su kojytėm rolleyes.gif plius juk jūra ten tokia, kad net plaukti nereikia biggrin.gif atsiguli ant vandens ir tave laiko paviršiuje thumbup.gif
Atsakyti
Monikute, tu mane padrasinai, nors plaukti moku gerai, niekad nebandziau nardyti, bet labai noriu, tikiosiu sugebesiu ikalbeti vyra panardyti, taip, kaip vos ikalbejau Tunise paskraidyti ax.gif
o gal kas gali pasakyti kokia kauke su vamzdeliu ir kur Vilniuje nupirkti, ar geriau Egipte? (mes busime Makady Bay)
ar tinka tokia paprasta, kaip buna Senukose pvz. uz 40-50 Lt? ir ar lastai butinai reikalingi?aciu
Atsakyti
QUOTE(Goda_47 @ 2010 03 13, 11:36)
Monikute, tu mane padrasinai, nors plaukti moku gerai, niekad nebandziau nardyti, bet labai noriu, tikiosiu sugebesiu ikalbeti vyra panardyti, taip, kaip vos ikalbejau Tunise paskraidyti  ax.gif
o gal kas gali pasakyti kokia kauke su vamzdeliu ir kur Vilniuje nupirkti, ar geriau Egipte? (mes busime Makady Bay)
ar tinka tokia paprasta, kaip buna Senukose pvz. uz 40-50 Lt? ir ar lastai butinai reikalingi?aciu


geriau nusipirkite čia, tik pasižiūrėkite kad būtų su uždengtu viršumi ir klapanas vandenui išpūsti, esu ne iš vilniau bet vilniuje buvau kažkokioje nardymo reikmenų parduotuvėje tai ten tikrai buvo daug tokių ir kokių nori, na lastai kaip nori gal vežtis gali nes. Jeigu nebus klapano, tai užsėmus vamzdelį bangai tiesiog prigersi vandens smile.gif

radau jų reklamą
http://www.scubadivi...index.php?cid=9
Papildyta:
QUOTE(*monikute* @ 2010 03 13, 11:11)
Ogo  blink.gif kažkokios nerealios kainos  g.gif 
Mes prieš savaitę nardėm Šarm El Šeiche - 2 panerimai po 20 minučių + pietūs (kurie buvo kažkokia nesąmonė, o ne pietūs  doh.gif  biggrin.gif ) kainavo 70 baksų  g.gif  Kodėl jus nardino po tiek ilgai  g.gif
smagu kai duoda viešbutyje pasibandyti  thumbup.gif  mums kažkodėl nedavė  g.gif
Kas liečia plaukimą, tai neriant nereikia mokėti plaukti  schmoll.gif  iš vis panėrus reikia tik žiūrėti  wub.gif  už tave viską padaro instruktorius, o tau tereikia  mėgautis nuostabiais vaizdais ir ramiai kvėpuoti bei prasipūsti ausytes  smile.gif apskritai instruktoriai sako, kad po vandeniu reikia atlikinėti kuo mažiau veiksmų ir "dirbti" tik su kojytėm  rolleyes.gif plius juk jūra ten tokia, kad net plaukti nereikia  biggrin.gif  atsiguli ant vandens ir tave laiko paviršiuje  thumbup.gif


Antrą kartą kai su jais varėm nardyti, tai kaina buvo 70 baksų, aš su įranga, žmona su vazdeliu. pas mus buvo viešbutyje nardymo klubas, gal dėl to pigiau...
klubas deep blue diving...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romka18: 15 kovo 2010 - 11:00
QUOTE(Goda_47 @ 2010 03 13, 11:36)
Monikute, tu mane padrasinai, nors plaukti moku gerai, niekad nebandziau nardyti, bet labai noriu, tikiosiu sugebesiu ikalbeti vyra panardyti, taip, kaip vos ikalbejau Tunise paskraidyti  ax.gif
o gal kas gali pasakyti kokia kauke su vamzdeliu ir kur Vilniuje nupirkti, ar geriau Egipte? (mes busime Makady Bay)
ar tinka tokia paprasta, kaip buna Senukose pvz. uz 40-50 Lt? ir ar lastai butinai reikalingi?aciu


Tai iš pradžių bandykit paviršinį nardymą thumbup.gif aš nors ir ne profesionalus naras, bet sakau, kad pirmiausiai reikia išbandyti paviršinį nardymą. Reik išmokti kvėpuoti su vamzdeliu, kad nebūtų bloga, elgtis su akiniais - išmokti susitvarkyti taip, kad nerasotų, kad nebėgtų vanduo, o pribėgus vandeniui jį išpūsti ir t.t. ir pan. Kai jau mokėsi tokius elementarius dalykus, beliks išmokti ausis prasipūsti ir nėrimas į gilumą teiks daugiau džiaugsmo ir didelių įspūdžių nei baimės ax.gif

Jeigu nersite į gelmes, tai visą reikiamą įrangą duos vietoje. Jei norėsite panardyti paviršiumi viešbučio paplūdimyje (ką mes ir darydavom praktiškai kiekvieną dieną, nes pasirinkom tokį viešbutį, kurio paplūdimys vien rifas wub.gif ) tada reiktų turėti savo akinius ir vamzdelį, o ląstai tai kaip ir nebūtini, bet su jais yra lengviau plaukti ir savaime suprantama greičiau hihihi.gif Aš tai plaukiodavau be ląstų, nes MB būdavo su jais ir mane už rankos tampydavo kartu su savim biggrin.gif

Mes savo tuos akvalangus pirkom jau Egipte turguje, sumokėjom tikrai nebrangiai, bet jie ir nėra kokybiški. Jei norite gerą daiktą įsigyti tai gal geriau nueikite į čia aukščiau siūlomą parduotuvę ir kartu pasikonsultuosite ir geresnės kokybės prekę įsigysite mirksiukas.gif

PS.: jeigu jūsų fotoaparatas yra ta vadinamoji muilinukė, tai nepagailėkit pinigėlių ir nusipirkit už maždaug 20 baksų dėklą, kad galėtumėt pafotografuoti po vandeniu esančias žuvytes ir koralus wub.gif bus nerealus prisiminimas ateičiai wub.gif pas mus fotikas su išvažiuojančiu objektyvu ir didelis, tai jam netinka tokie maišeliai ir žuvyčių dėja nenusifotografavom doh.gif

Keletas nuotraukų iš paskutinės kelionės ir nardymo wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 15 kovo 2010 - 15:41
QUOTE(Goda_47 @ 2010 03 13, 11:36)
Monikute, tu mane padrasinai, nors plaukti moku gerai, niekad nebandziau nardyti, bet labai noriu, tikiosiu sugebesiu ikalbeti vyra panardyti, taip, kaip vos ikalbejau Tunise paskraidyti  ax.gif
o gal kas gali pasakyti kokia kauke su vamzdeliu ir kur Vilniuje nupirkti, ar geriau Egipte? (mes busime Makady Bay)
ar tinka tokia paprasta, kaip buna Senukose pvz. uz 40-50 Lt? ir ar lastai butinai reikalingi?aciu

Jei pirkti paprasta kauke kaip senukuose tai geriau Egipte,nes ten kaina 10 lt kauke 10lt vamzdelis,lygiai tokia pati kaip cia ,o senukuose apie 30-40lt tik kauke ir dar atskirai vamzdelis panasiai tiek pat.Mes pirkom supermarkete Egipte,kur fiksuotos kainos.Lastai kainavo 60 lt ,bet nutarem kad nereikia,nes po to reiks juos vezt i Lietuva,daug vietos uzima.
Atsakyti
pirmam kartui užteks ir kinietiškos įrangos, vėliau jeigu patiks nardymas ir pastoviai važiuosite, galima paaukoti ir daugiau pinigėlių, suprasite kokios jums reikia ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(romka18 @ 2010 03 16, 10:23)
pirmam kartui užteks ir kinietiškos įrangos, vėliau jeigu patiks nardymas ir pastoviai važiuosite, galima paaukoti ir daugiau pinigėlių, suprasite kokios jums reikia ir t.t.


Aš tai galvoju reiktų imti ir ne patį brangiausią ir ne patį pigiausią variantą, nes jei paimsi patį pigiausią, tai nebus jokio malonumo nardant doh.gif kaukė leis vandenį, rasos ar spaus galvą ir dar velniai žino kokio diskomforto sukels doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 03 16, 11:06)
Aš tai galvoju reiktų imti ir ne patį brangiausią ir ne patį pigiausią variantą, nes jei paimsi patį pigiausią, tai nebus jokio malonumo nardant  doh.gif  kaukė leis vandenį, rasos ar spaus galvą ir dar velniai žino kokio diskomforto sukels  doh.gif  biggrin.gif


nuvažiuok į ta nardymo reikmenų parduotuvę ir nusipirksite tada, ten manau pakonsultuos kas kaip. Nes Egipte vikas made in china ir rimtesnės įrangos nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romka18 @ 2010 03 16, 16:48)
nuvažiuok į ta nardymo reikmenų parduotuvę ir nusipirksite tada, ten manau pakonsultuos kas kaip. Nes Egipte vikas made in china ir rimtesnės įrangos nėra smile.gif



pasiziurek irangos www.diver.lt ten tikrai pades ir patars ko kam reikia ir kainos tikrai geros.
Atsakyti