Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojai kurie "nugydė"

Gyvenu Jeruzalėj ir teko nelaimė su pirmu sūnum pusę metų lankytis pas Daivą Dastikienę. Nors suprantu ir pritariu teigiančioms, kad gydytojas negali viską metęs lėkti pas ligonį, bet normalaus požiūrio, bendravimo, patarimo ar palaikymo iš šios gydytojos nesulauksi. O telefoninis gydymas ir antibiotikai nuo visų ligų - kaip tik. Kai trūko kantrybė, šią gydytoją pakeičiau ir esu labai patenkinta naująja, todėl patariu nedelsti ir nesipiktinti, o pasirinkti tokią, kuri atsakingai dirba savo darbą.
Atsakyti
QUOTE(ramuiline @ 2007 12 20, 15:11)
Sveikos mamytes,
cia visos dalinames patirtimi apie puikius gydytojus, o as noreciau, kad atskirame skyrelyje atsirastu ir blogu, nedemesingu ar kitaip mums nepatikusiu daktaru sarasas. Juk gerai kai viskas gerai, o kai kazkas atsitinka ir tavo daktaras tau nesiruosia padeti buna labai skaudu.  verysad.gif
As esu pasipiktinus Jeruzale klinikos daktare Daiva Dastikiene. JI nesiteike atvykti, kai mano mazajai(1m) pakilo temp iki 39,6. Ji pasiule isideti paracetamolio zvakute, dar kazkokius vaistus suminejo(telefonu) ir pasiule pas ja ateiti, kai as pasakiau, ka ji sau galvoja, vaikui beveik 40 o as su juo eisiu i lauka, tai ji atreze, kad ji neturinti laiko, o po darbo(19val) ji naktimis nevaiksto. Tai mane siaubas apeme nuo tokios gydytojos, ir kas jiems is viso tokiems sutekia teise buti gydytojais.
Manau, kad musu visuomenes per mazas demesys skiriamas siam reikalui, gyd pasake ir nuleides galva dulini is kabineto, taip iseina, kad gyd visada teisus, net ir tada kai uzsirasai 12 val, o pas ji pakliuni tik po dvieju val. Reikia aktyviau reiksti savo nepasitenkinima ir nebijoti pareiksti savo nuomones jiems, nes kitaip manau, kad jie ir toliau bus apatiski musu bedoms.
Zinoma ne visi tokie daktarai, bet kolkas man dar neteko susidurti su atsidavusiu siai specialybei zmogumi, o gaila unsure.gif




LABUKAS,
NA DEL dASTIKIENES TAI TU PAPUOLEI, AS IRGI GYVENAU JERUZALEJE (DABAR SU VYRU IR LELIA JUSTUOSE), IR MANO TEVAI CIA GYVENA.TAI PARASYSIU TAU TIK VIENA- BEG TU NUO TO GYDYTOJUKSTES, MANO BROLIUI DABAR BEVEIK 17METU, ACIU DIEVUI VISKAS BAIGESI LAIMINGAI, NES JEI BUTUME KLAUSE DASTIKIENES, TAI GAL MANO BROLIO IR NEBEBUTU....
TA "NUOSTABI" GYDYTOJA, KAI MANO BROLIUI BUVO BEROTS 4-5 METAI, KAI JIS SUSIRGO, IR SKUNDESI KAD JAM SKAUDA GALVA, NET NEAPZIUREJUSI DORAI NUSTATE- SINUSITAS (HM, AS JOS PACIENTE BUVAU IKI 16METU, IR PAS MANE JEI KOKIA LIGA, TAI SINUSITA RASYDAVO, GAL VIENA DIAGNOZE TEZINO?), TAI MANO BROLIUI ISRASE KAZKOKIU VAISTU...NA O JIS REKE NESAVU BALSU NAMIE APIE VAL DAR PO JOS VIZITACIJOS, KAD GALVA SKAUDA Ž, JOKIE VAISTAI NEPADEJO.IR TADA TEVAI ISSIKVIETE GREITUKE, GYD TAVAZIAVO LABAI GREITAI, TIK APZIUREJO IR PASAKE- TEVELIAI BUKIT STIPRUS, VAIKUI MENINGITAS, ITARIAM PULIUOJANTIS, SKUBIAI I GREITUKE IR I SANTARISKES I REANIMACIJA...TADA PIRMA KART MACIAU SAVO TEVA VERKIANT, O MAMA NUALPO...TEVAS ISVAZIAVO US BROLIU, AS LIKAU SU MAMA. MANO BROLIS DABAR SPORTININKAS, MOKOSI GERAI, NEGERIA NERUKO, FAINAS BROLIS IR DEDE MANO MAZIUI biggrin.gif BET DASTIKIENES NEPAMIRSOM, KAI VAIKA PO MENEIO AR DVIEJU ISLEIDO IS LIGONINES (KUR MANO TEVAS KYSIUS DAVE VISIEM NUO...IKI GAL TODEL IR RUPINOSI), TEVUKAS NUEJO PASNEKET SU DASTIKIENE ...
TAI PO TO BUVO ATEJUSI PAS MUS, IR ATSIPRASINEJO...AISKU GYD MES PAKEITEM, BET DABAR KAIP MATAU, JI TOLIAU I LIGONIUS PRO PIRSTUS ZIURI...
SU MAZIAUS GYDYTOJA IRGI APSISOVEM, MANO KOMENTARAS APIE JA JEI KAM IDOMU SKILTYJE "VILNIAUS RAJ C POLIKLINIKA" "GERB." GYD.DOVYDAITIENE
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2006 06 20, 07:22)
O aš noriu "parekomenduoti" Pašilaičių poliklinikos vaikų neurologę Ievą Verkienę. Nepasakysiu, kad nugydė, bet tokio šalto ir nemalonaus vizito tai jau senokai nepamenu  doh.gif . 2 mėnesių dukrytei diagnozavo galvospūdį ir man net nieko nepasakė, nekalbant apie paaiškinimus. Kai darė vaikui echoskopiją, aš pati kelis kartus klausinėjau (matant akivaizdu nenorą bendrauti) "Ar viskas gerai", šaltai atsakinėjo : "Gerai". Po savaitės, apsilankius pas šeimos gydytoją, buvau paklausta: "Ar leido neurologe skiepyti, nes yra galvospūdis". O vaiko mama apie tai pirma karta girdi  blink.gif  Kai turėjau kortelę "ant rankų", tai dar sužinojau, kad įrašyta "sutrikęs raumenų tonusas"? Nors visai man nepanašu (aišku, aš ne medikas), tai kodėl tada nieko nepaskyrė, jokių masažų ar pan.?
Dar buvau su 1,5 metų sūnelių, dėl padidinto jautrumo, irzlumo ir pan. Tai kad išvis nieko nepatarė, tik komentavo ir tas negerai, ir tas negerai. Galu gale, pakėlus galvą nuo kortelės, kur kažką rašė, kol aš pasakojau (jautėsi, nu kad visai neįdomus jai mano pasakojimai  schmoll.gif ) paklausė: "Ar norit vaistų?"  blink.gif  Norėčiau matyti motiną, kurį nori vaistų savo vaikui. Tai, kad ir einam pas gydytojus sužinoti ar jų (vaistų) reikia, o ne dėl to, kad norim  doh.gif
Dar kelias dienas su vyru negalėjome atsigauti po tokio vizito.
Tai jei norite sugadinti sau nuotaika ir pasijusti visiškai ignoruojamais, galite apsilankyti  doh.gif O gal tai mūsų labui gydytoja nieko nesako, kad tėvams nervų negadinti? Spręsti jums patiems  g.gif




labas, ar bandet pas kecina nueiti?
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2007 11 12, 15:42)
na gerai, papasakosiu ir as........
Klaipeda:
Konsultacine poliklinika
Neurologe Zaliene
beje ji dirba ir vaiku ligonineje neurologiniame skyriuje


kreipemes i ja kai dukrytei buvo 6 men. pastebejau jog jos raida veluoja, nesivysto, ir kazkokie keisti akyciu pasukimai i sona vis kartojasi (flirtuoja, kaip vyras sakydavo)
ji apziurejo mano mergyte ir diagnozavo, kad viskas gerai, jokiu bedu nera, i mano pastabas net nereagavo.
praejus porai menesiu, dukros raida nei kiek negerejo, visai negugavo, nebande sestis, pradejo ne tik akytes sukti i sona, bet ir galvyte (traukuliai) vel nuejome pas Zaliene, mane iskvailino, pasake, kad bereikalo kabinejuosi prie vaiko, jai viskas gerai, tik prirase masazus, beje kuriuos mes jau ir taip dareme.
po menesio mes ir vel prie jos duru, nes mazoji visai nebande sestis 9 men, guledavo paslika.........traukuliai dar suintensyvejo, ji konstatavo jog mergaite didele ne pagal savo amziu todel viska darys leciau...................
galu gale kreipemes i privatu neurologa Lornoje Dolebiene. Ji pamaciusi vaika, jau kita diena liepe gultis i skyriu ir vis klausinejo kur jus buvote anksciau  doh.gif
Diagnoze. Epilepsijos priepuoliai, vandene, vaiku cerebrinis paralyzius.
Ir pasake jei butumet anksciau kreipesi, rezultatas butu zymiai geresnis.
Dabar 2 metu mergaite nevaiksto, nekalba, pati neatsistoja  verysad.gif

Daug kas siule paduoti ja i teisma, nes korteleje yra visi yrasai apie vizitus pas ja, bet man gaila ir laiko ir pinigu, zinau, kad vistiek nieko nelaimesiu, todel apsidziaugiau pamaciusi toki skyreli  thumbup.gif


KRAUPU! Kuo viskas durytei baigėsi?
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2008 01 09, 20:02)
blink.gif  blink.gif Tu galvoji bent kiek ka rasai? blink.gif
Kas tau ta daktare?Asmenine tarnaite?Matai po darbo nesiteike atvaziuot doh.gif Greitoji tam yra tongue.gif
Gana to varymo nesamoningo ant daktaru mirksiukas.gif

Siaip, tai as issikvieciau greituske, ir man pati greitosios gydutoja, pasake, kad ji privalo atvykti pas vaika iki triju metu, ir visai ne greitosios cia darbas siuo atveju. Ji netgi paskambino Dastikienei ir paklause, kodel greitoji turi aptarnauti jos pacientus, tada ji beje biski apsimelavo, kad mama jai neva paskambinusi tik pries keleta minuciu, nors buvo skambinta pries valanda.
Todel siulyciau nevaryti, jeigu nezinai kaip is tikruju yra, ir jei nepatinka, tai kam is viso rasineji, skaityk forumus kurie tau priimtini.
Papildyta:
QUOTE(mamutiene @ 2008 01 11, 14:21)
Pas mus pajuryje yra bent jau tokia tvarka, nezinau kaip Vilniuje. Konkreciai mano vaiko gydytoja dirba arba is ryto arba po pietu. Jei dirba is ryto, tuomat ligoniukus aplanko po savo darbo valandu. Jie dirba po pietu, ligoniukai lankomi is ryto. Abiems atvejais as skambinu nuo pat ryto i poliklinika ir kvieciu gydytoja i namus. Jei nespeji ishsikviesti gydytojos pas mus nuo 20 val. yra budinciojo gydytojo tarnyba. I ja arba gali pats atvaziuoti,o kai vaikas buvo kokiu 8 men. atvaziavo ir is sitos tarnybos. Tai turbut kazkas panasaus yra ir Vilniuje.

Pilnai sutinku, ten kur dabar prisirasem, iki 12 gyd. vizituoja namuose, bet kabinete ir dirba ne vienas gydytojas, kaip pas Dastikiene, aisku, kad ji viena nesuspeja, bet tuomet priimk dar viena gyd, o nesidraskyk viena ir paskui sakyk, kad as neturiu laiko.
Papildyta:
QUOTE(Silvute @ 2007 12 27, 15:36)
labai naturalus atsakymas.
Daugumoje polikliniku yra lygiai tokia pati tvarka. Gydytojas i namus vyksta pas kudiki ( vaikas iki metu amziaus). Visi kiti arba atvyksta patys, arba kvieciasi greitaja pagalba.
Kam kelti bangas, jeigu net elementarios galiojancios tvarkos nezinai?

Na, mielosios, arba jums nera taip nutike, arba jus pataikete pas gerus gydytojus uzsirasyti, o apie tvarka jau parasiau, ir cia ne as sugalvojau, kad taip turi buti
Atsakyti
QUOTE(ramuiline @ 2008 01 29, 12:23)
Na, mielosios, arba jums nera taip nutike, arba jus pataikete pas gerus gydytojus uzsirasyti, o apie tvarka jau parasiau, ir cia ne as sugalvojau, kad taip turi buti

pati keiciau poliklinika del panasiu dalyku butent i seimos gydytoju kabinete.
Pvz seskines poliklinikos tvarka pries kelis metus buvo tokia - gydytoja i namus tu gali issikviesti tik iki 12 valandos, veliau tavo problemos... taigi tavo atveju kiek supratau, tai jau buvo tavo problemos.
Tau paskirta gydytoja i diena dirba tik 4 valandas, veliau tipo lanko sergancius namuose, tik va kad tas iskvietimo laikas tikrai absurdiskas.
dabartine "tvarka" tenkina zymiai labiau - jeigu vaikas blogai jauciasi, susikambini su gydytoja ir nuvezi jai apziurai vaika. Priima be eiles, apziuri.

P.s o ka greitoji sako, maziau klausyk. Jie irgi nera patenkinti vazineti pas tokius pacientus, bet, deja, kol nera nustatytos vieningos bendros tvarkos
Atsakyti
na paskaiciau cia visus atsiliepimus ir visiskai sutinku su ramuiline drinks_cheers.gif kaikuriems daktarams tikrai nesvarbu, jiems savrbu tik paverkti kad mazi atlyginimai. as pati dirbu toki darba, kuriame nespeju apsisukti darbo valandomis, bet niekada niekam is savo zmoniu nepasiskundziau ar atsisakiau atvykti i namus, beje su savo asmeniniu transportu tongue.gif , tai todel man ir pikta kad yra tokiu daktaru kurie dirba pagal valandas. mad.gif o siaip savo daktare G.Kaukieniene as labai patenkinta thumbup.gif , ji netik atvyks i namus jei prireiks, bet ir pati kita diena paskambina ir pasiteirauja ar viskas gerai bigsmile.gif sauni daktare turiu jos mobilu ir galiu skambinti konsultacijai net savaitgaliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikkita @ 2008 01 28, 18:24)
KRAUPU! Kuo viskas durytei baigėsi?


Kol kas dar niekas nesibaige, VCP (cerebrinis paralyzius) niekur nedingo, priepuolius tramdom vaistais, ji kaip nevaiksciojo taip ir nevaiksto, kaip nekalbejo taip ir nekalba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2008 02 03, 14:33)
Kol kas dar niekas nesibaige, VCP (cerebrinis paralyzius) niekur nedingo, priepuolius tramdom vaistais, ji kaip nevaiksciojo taip ir nevaiksto, kaip nekalbejo taip ir nekalba verysad.gif


Ar visų tų bėdų buvo galima išvengti? Ar tik apmažinti?
Atsakyti
QUOTE(Nikkita @ 2008 02 05, 15:26)
Ar visų tų bėdų buvo galima išvengti? Ar tik apmažinti?


nemanau, kad bedu butume isvenge, siaip ar taip pazeistos smegenys yra, bet patys daktarai sako, kad jei butume kreipesi iki metuku, vaikui nebutu sitiek atsilikusi raida doh.gif o ir ka gali dabar zinoti kaip butu buve. Tiesiog siaip labai pikta, kad tokia "gydytoja" pasitaike musu ir taip nelengvame kelyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2008 02 06, 11:51)
nemanau, kad bedu butume isvenge, siaip ar taip pazeistos smegenys yra, bet patys daktarai sako, kad jei butume kreipesi iki metuku, vaikui  nebutu sitiek atsilikusi raida doh.gif  o ir ka gali dabar zinoti kaip butu buve. Tiesiog siaip labai pikta, kad tokia "gydytoja" pasitaike musu ir taip nelengvame kelyje doh.gif


tai jau tikrai... verysad.gif . Niekad nežinai, ką sutiksi kelyje. Todėl aš gerus daktarus myliu, galiu ant rankų nešioti, ir visiems garsiai skelbiu, kad yra ir TOKIŲ DAKTARŲ iš didžiosios raidės
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2007 08 12, 15:38)
O as noreciau papasakoti apie Vilniaus Centro  poliklinikos Lukiskiu filialo gydytojus. Kai mano suneliu buvo 1 men. mes nuejome pas neurologe Pulmoniene. Ji nustate, kad kudikis yra per daug irzlus ir jo sutrikes tonusas, israse raminanciuju miksturu ir liepe pasirodyti po 2 sav. Po antrojo apsilankimo mums pasake, kad vaikas bus atsilikes ir israse siuntima i Santariskiu poliklinika. Santariske patikrinus, pasake kad viskas kudikiui gerai, vystosi puikiai. Na del to as gydytojos nekaltinu. O kai mums buvo 8 men. sunelis pradejo blogai miegot naktimis, kas 1-2 val. kelesi, verke. Vienu zodziu mums prasidejo bemiegiu naktu maratonas. Nuejus pas pediatre Vickackaite, mums buvo pasakyta, kad tai dantukai kalti (nors dantukai pradejo dygti nuo 6 men.). Prasikankinome taip dar menesi. Vel nuejus pas musu pediatre akcentavau, kad naktys musu bemieges, paprasiau kraujo tyrimo. O man buvo pasakyta: "Mamyte, neisgalvokit vaikui ligu. Pasiziurekit i ji koks storulis, jam negali but kazkas blogai." Taip mes kankinomes iki 1m.7 men. kol neperejom i Antakalnio poliklinika, kur po kraujo tyrimo paaiskejo, kad turime uzleista mazakraujyste (hemoglobinas buvo 94, o turi but maziausiai 110). Jau eina trecias menuo kaip gydomes ir naktimis miegame ramiai.

Na kazkaip anksciau esu cia skaiciusi kad visi labai gyre Vičkačkaitę. O as turiu siokiu tokiu nusiskundimu del jos ax.gif visu pirma aplaidziai ziuri i vaikui skiriamus tyrimus, jei ne kardiologe, butume ir nezinoje kiek tokiu reikia doh.gif daznai veluoja bigsmile.gif uzsirasai 7 val. o patenki 8 doh.gif ir galiausiai paskutiniu metu kazkaip labai nepatenkinta buna kai namo issikvieciam, vaikia paskutiniu metu serga istisai, tai angina, tai bronchitas. Nezinau, ko ji tikisi, kad savo vaika su auksta tempa vesiu i poliklinika? g.gif Na, jau ne schmoll.gif gal jai tie vaiksciojimai po namus ir mazai apmokami, na o as moku mokescius valstybei ir turiu tokia teise smile.gif
Atsakyti