Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių neLIGONIUKŲ pavėsinė - 4

Sveikutės,
Carvel - laukiame tavo žinelių 4u.gif

Gabija, matosi, kad Rokis tikras tavo DRAUGAS 4u.gif

Patricija,, neskaičiuok tų operacijų... Tikėkimės, kad padės tau ir ši 4u.gif

Robyte, , stiprėk, stiprėk, stiprėk... Kad turėtumėt su draugu daug gerų emocijų, važinėdami dviračiais,... kad tau tavo kontrolinis būtų geras po 2 mėn.,... kad lauktų tavęs graži šilta vasara be sunkumų


Mudvi su dukryte turime svajonę - vyksime kur nors[B] traukiniu
- greitasis traukinys, šiuolaikiškas, gražus,.... Būtų mums atrakcija, dukra dar nėra važiavusi traukiniu. Ir aš pati kokius 15 metų nesu važiavusi rolleyes.gif Būtų gerai į kokią Palangą, tik iki ten traukiniai nevažiuoja wub.gif

Ir man artinasi kontroliniai tyrimai - ir baimės jau kelia nosį unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 11 gegužės 2011 - 17:14
QUOTE(arune @ 2011 05 11, 18:11)
Mudvi su dukryte turime svajonę - vyksime kur nors traukiniu - greitasis traukinys, šiuolaikiškas, gražus,.... Būtų mums atrakcija, dukra dar nėra važiavusi traukiniu. Ir aš pati kokius 15 metų nesu važiavusi  rolleyes.gif  Būtų gerai į kokią Palangą, tik iki ten traukiniai nevažiuoja  wub.gif

Ir man artinasi kontroliniai tyrimai - ir  baimės jau kelia nosį  unsure.gif

Graži svajonė wub.gif Tikrai būtų smagu. Gal kur iki Kauno, zoologijos sodan pvz.?

O tu toms baimėms duok per jų ilgas nosis bash.gif Sakyk sveika esu ir jos šliauš kur nors į kampą smile.gif
Atsakyti
Magam, mergaite, kaip tu? Matau prisijungusią?

Aš visai nepanikuoju, manau, kad padės toji operacija. Tik tiek keista, kad kai kovo men. gulejau Kauno onkoligonineje, po padarytos echoskopijos niekam nerupejo mano infiltrantas(rodos taip buvo pavadintas darinys echoskopijos metu), o antrojo net pedsaku nebuvo. Gydytoja pasake, kad tai ne musu reikalas, vaziuokit i Vilniu. Nepagalvojau, kad cia blogietis koks, rodes, kad tik randas susiformavo toje vietoje, kur buvo zondas.

Siandien buvome prie upes savo pasesupio parke. Labai grazus oras, zaluma sviezia, taip mielaaaa.

arunele, zinoma pasidarykit sau tokia atrakcija su greituoju traukinuku. thumbup.gif

.GABIJA., na parodyk ir man ka pagooglinai. Idomu kaip ten tau pavyko kazka rasti. Man mazasis darinelis greiciausiai yra ant sonkaulio-nepaslankus, tai salins ir dali sonkaulio. Kaip Adomui biggrin.gif . Tikiuos man Dievulis leis ir toliau gyventi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(carvel @ 2011 05 10, 12:02)
Labas mergaites 4u.gif


Patricija
,sveikateles ir istvermes 4u.gif ,pas mus jau seniai sakuros ,sodai ir alyvos zydi,visur zalia zalia,tik oras atveso,lyja,tikra airiska pagada  smile.gif .

Na o as siandien vaziuoju tartis del kruteles rekonstravimo operacijos,vakar skaiteme su dukra knygele apie visa ta reikala ir dziugina ir baugina,net nezinau koki varianta pasirinkti,galvoju prasyti gydytojos patarimo,kas butu geriausia .

carvel, kaip tau sekesi? Kiek metu praeje nuo tavo operacijos?
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2011 05 11, 17:08)
Sveikos, kvakum, kvakum smile.gif
Patricija, mano įstaigos teritorija apsodinta alyvomis, jau skleidžiasi, o jau kai sužydi visos, būna vau  bigsmile.gif

Nuostabus laikas, kai žydi alyvos 4u.gif , GREK. Man jos labai, labai kvepia. Aš dabar sedziu balkone, po balkonu yra du alyvos krumai, matau, tuoj žydės ir jazminas.
Papildyta:
Smagu del robytės 4u.gif , kad baiges gydymas. Kiekviena tai praejusi labai puikiai suprantame koks geras jausmas.

Tiesa, .GABIJA. ir robyte, ar jums sanatorijos niekas nesiulo? Ar jus nebenorite? Kiek pamenu GABIJA juk kazkada planavo i sanatorija pavasari. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 11 gegužės 2011 - 18:09
Labas visom.
As kaip visada skubu smile.gif
Pas mus puikus oras (Taline, Estija), tai bunam daug lauke. ner kada rasyt.
man pirmadieni chemo nedare, neutrofilai 0,9. Sutarem daryt, kai grysiu is keliones, nes kitaip labai sepsiu pakvipt gali. Tai va. Negera seip jau naujiena, bet gerai kad paskutine chemo, tai galima pastumt. O toliau gydyt. galvos jau birzelio vidury.
Grisiu po 2 savaiciu, parasysiu jau po keliones. Linkiu visoms but sveikom kaip ridikai ir maukit i lauka biggrin.gif ten smagumelis.
Patriccija 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ei, ei, Pelkių mone, kur išlekiat, mum gi rūpi lotuliukas.gif prašom plačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robyte_ff @ 2011 05 11, 15:46)
Sveikos Varlytes:)

Prisijungiu vis paskaityti, bet jegu rasyti nebuvo. Smagu paskaitinet kaip jums sekasi, kuo gyvenate.
Linkiu daug sveikatos visoms!

Praejusi pirmadieni susilasinau 6 kurso pirma dali - gemcitabina ir taip silpna visa savaite buvo, tik gulejau ir vos vaiksciojau, visai be jegu. Penktadieni pasidariau kraujo tyrima ir parode infekcija, kepenytes sureagavusios. Dar zaizdele ant krutinkaulio atsirado spinduliuotoj vietoj ir sunkiai gyja. Paskyre antibiotiku leidziamu 3k/d, skysciu ir taip iki siandienos. Chemijos gydytoja nusprende nebetesti ir siandien atsisveikinom iki kontrolinio tyrimo uz 2 menesiu:)
Jausmas toks, tarsi isejus i laisve:) Nuotaika puiki ir iskart daugiau jegu atsirado, atrodo, kad isijunge turbo atsigavimo rezimas:)

As vaseliu neriu salika, jau i pabaiga. Dar mandala viena kita nupiesiu, pasisejau keleta prieskoniu ant palanges, sudygo daigeliai, taip smagu. Niekada nebuvau nieko sejusi, tai bijojau, kad nesudygs:)
Dabar noriu kuo greiciau atgauti jegas, pirksim su draugu dviratukus, sportuosim:). Dar norisi prie juros... ax.gif


Aš su kokiu malonumu po 21-os dienos galvojau , kad nereikia leistis chemo.Tikrai geras jausmas. thumbup.gif
O kiek daug darbelių padaryta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 05 11, 19:59)
Labas visom.
As kaip visada skubu smile.gif
Pas mus puikus oras (Taline, Estija), tai bunam daug lauke. ner kada rasyt.
man pirmadieni chemo nedare, neutrofilai 0,9. Sutarem daryt, kai grysiu is keliones, nes kitaip labai sepsiu pakvipt gali. Tai va. Negera seip jau naujiena, bet gerai kad paskutine chemo, tai galima pastumt. O toliau gydyt. galvos jau birzelio vidury.
Grisiu po 2 savaiciu, parasysiu jau po keliones. Linkiu visoms but sveikom kaip ridikai ir maukit i lauka biggrin.gif ten smagumelis.
Patriccija 4u.gif  4u.gif


Kelionėje labai atsargiai reikia būti.Aš su 0,5 neutrofilais pradėjau karščiuoti , gavau antibiotikius 7 dienas.Aplamai geriau mažiau kontaktų su žmonėmis.
Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 11, 19:07)
Magam, mergaite, kaip tu? Matau prisijungusią?

Aš visai nepanikuoju, manau, kad padės toji operacija. Tik tiek keista, kad kai kovo men. gulejau Kauno onkoligonineje, po padarytos echoskopijos niekam nerupejo mano infiltrantas(rodos taip buvo pavadintas darinys echoskopijos metu), o antrojo net pedsaku nebuvo. Gydytoja pasake, kad tai ne musu reikalas, vaziuokit i Vilniu. Nepagalvojau, kad cia blogietis koks, rodes, kad tik randas susiformavo toje vietoje, kur buvo zondas.

Siandien buvome prie upes savo pasesupio parke. Labai grazus oras, zaluma sviezia, taip mielaaaa.

arunele, zinoma pasidarykit sau tokia atrakcija su greituoju traukinuku.  thumbup.gif

.GABIJA., na parodyk ir man ka pagooglinai. Idomu kaip ten tau pavyko kazka rasti. Man mazasis darinelis greiciausiai yra ant sonkaulio-nepaslankus, tai salins ir dali sonkaulio. Kaip Adomui  biggrin.gif . Tikiuos man Dievulis leis ir toliau gyventi.  4u.gif
Papildyta:

carvel, kaip tau sekesi? Kiek metu praeje nuo tavo operacijos?
Papildyta:

Nuostabus laikas, kai žydi alyvos 4u.gif , GREK. Man jos labai, labai kvepia. Aš dabar sedziu balkone, po balkonu yra du alyvos krumai, matau, tuoj žydės ir jazminas.
Papildyta:
Smagu del robytės 4u.gif , kad baiges gydymas. Kiekviena tai praejusi labai puikiai suprantame koks geras jausmas.

Tiesa, .GABIJA. ir robyte, ar jums sanatorijos niekas nesiulo? Ar jus nebenorite? Kiek pamenu GABIJA juk kazkada planavo i sanatorija pavasari.  4u.gif


Aš sanatorijos net neprašiau, nes buvo vėsu, o ir mama valgyti nebepasidaro.

Patricija užsidėk diagnozę ir rasi, nes aš dabar nerandu to straipsnio, be to ten tik vienas tas sakinukas ir buvo.

Alyvų nekenčiu, taip pat ir jazminų.Jomis galiu džiaugtis tik per langą.Labai jau kvepia ir prasideda alerginė sloga.

Carvel kaip gerai, kad vėl būsi graži. 4u.gif
Atsakyti
[quote=Patriccija,2011 05 11, 18:07]
Magam, mergaite, kaip tu? Matau prisijungusią?


Sveiki smile.gif
Labai malonu , Patriccija, kad mane prisimenat smile.gif. As kasdien paskaitau kaip kiekvienai sekasi. Net neabejoju, Patriccija, ka Jums bus viskas gerai. Operacija-nemalonus dalykas, bet juk viska iveiksim smile.gif. Laikysiu uz Jus kumstelius.
As kas 3 savaites gaunu chemoterapijos, ir jau labai labai pavargau nuo jos. Pakutiniai du kartai buvo ne kokie - jauciausi tiesiog shudinai... Dingsta jegos, aplanko niurios mintys... Prasysiu daktares padaryt nors viena menesi pertrauka, nes rodos tuoj isprotesiu nuo sitiek chemiju. Jeigu paskaiciuot kiek jau esu gavus-gausis toooks skaicius. Liudniausia tai, kad pas mane jos ne taip kaip anksciau-puse metu ir baigta, o nuolat. Kai klausiau kiek leis-atsake, kad tiek kiek reikes. Aisku, jau ir kraujas nespeja atsistatyt, leukocitu kiekviena karta mazoka. Tai dbr dar ir leidziuos vaistu i pilva. Dziugina tik tas, kad pagaliau kita savaite sulauksiu savo vyro griztancio:)) . Tik tos minties ir laikausi ir pasitempiu.

Patriccija, gal ka nors apie NBA zinot?

Visoms mergaitems sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 05 11, 19:19)
Kelionėje labai atsargiai reikia būti.Aš su 0,5 neutrofilais pradėjau karščiuoti , gavau antibiotikius 7 dienas.Aplamai geriau mažiau kontaktų su žmonėmis.

aciu uz patarima. Kontaktu daug nebus, nes vaziuosim masina savo 2000km i viena gala, prie Volgos upes. Vaikus vezu seneliams parodyt (vyro tevai, maniskiai jau seniai danguj). Susipazins su pusesere, pamatys kaima. biggrin.gif, nes nei gaidzio mate, nei vistos. biggrin.gif
Vaistu prisikrausiu puse masinos. Dar pasikonsultavau ( gavau rekt nuo draugo) su draudimo kompanija, ar jeigu reiktu atsius lektuva, ar onko pastrejimas yra draudiminis ivykis. Pasake, taip, jeigu gyd. leido vaziuot. Nu nedraude biggrin.gif
Oi. Visa galva sunus isuze. Pameciau minti blush2.gif

Kva, kva biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Magam,2011 05 11, 21:36]
[quote=Patriccija,2011 05 11, 18:07]
Magam, mergaite, kaip tu? Matau prisijungusią?


Sveiki smile.gif
Labai malonu , Patriccija, kad mane prisimenat smile.gif. As kasdien paskaitau kaip kiekvienai sekasi. Net neabejoju, Patriccija, ka Jums bus viskas gerai. Operacija-nemalonus dalykas, bet juk viska iveiksim smile.gif. Laikysiu uz Jus kumstelius.
As kas 3 savaites gaunu chemoterapijos, ir jau labai labai pavargau nuo jos. Pakutiniai du kartai buvo ne kokie - jauciausi tiesiog shudinai... Dingsta jegos, aplanko niurios mintys... Prasysiu daktares padaryt nors viena menesi pertrauka, nes rodos tuoj isprotesiu nuo sitiek chemiju. Jeigu paskaiciuot kiek jau esu gavus-gausis toooks skaicius. Liudniausia tai, kad pas mane jos ne taip kaip anksciau-puse metu ir baigta, o nuolat. Kai klausiau kiek leis-atsake, kad tiek kiek reikes. Aisku, jau ir kraujas nespeja atsistatyt, leukocitu kiekviena karta mazoka. Tai dbr dar ir leidziuos vaistu i pilva. Dziugina tik tas, kad pagaliau kita savaite sulauksiu savo vyro griztancio:)) . Tik tos minties ir laikausi ir pasitempiu.

Patriccija, gal ka nors apie NBA zinot?

Visoms mergaitems sekmes smile.gif
[/quote]

Labas
Suprantu , kad tai pragaras, bet pertrauka, tai atokvėpis ir vėžio ląstelėms.Gali nueiti veltui kelios atkentėtos chemo.Na nežinau, reikia labai rimtai pasitarti su onkologu.Dėl minčių, turiu psichologinių Silvos pratimų.Jei domina atsiųsk savo emailą.Apie Silvos metodą gali pasiguglinti.

Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 05 11, 22:40)
aciu uz patarima. Kontaktu daug nebus, nes vaziuosim masina savo 2000km i viena gala, prie Volgos upes. Vaikus vezu seneliams parodyt (vyro tevai, maniskiai jau seniai danguj). Susipazins su pusesere, pamatys kaima.  biggrin.gif, nes nei gaidzio mate, nei vistos. biggrin.gif
Vaistu prisikrausiu puse masinos. Dar pasikonsultavau ( gavau rekt nuo draugo) su draudimo kompanija, ar jeigu reiktu atsius lektuva, ar onko pastrejimas yra draudiminis ivykis. Pasake, taip, jeigu gyd. leido vaziuot. Nu nedraude biggrin.gif
Oi. Visa galva sunus isuze. Pameciau minti blush2.gif

Kva, kva biggrin.gif


Oho kokia kelionė. doh.gif Ar ilgam? Daug sveikatėlės, nes čia ir stipriam žmogui yra ką veikti.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 12 gegužės 2011 - 07:30
Sveikos,
Gabija, gražus tavo šunelis, gaila labai vargšo... Turėjau paauglystėj geriausią draugę dobermanę, turbūt niekada nepamiršiu, nerealus šuo buvo. Dabartinė mano labradorė tai čiunga čianga, jai visi gerai, su visais gera tongue.gif Gal ir gerai, nes išvažiuojam, tai teks palikti draugams ir katę ir šunią.

Visoms sveikatėlės didžiausios, mes ruošiamės kelionei, jau už poros savaitėlių išvažiuojam, tai reikalų krūvos, nes kelionė už Atlanto.
Laikykitės merginos, taip kaip tik jūs sugebat ir aš už jus palaikysiu kumščius, Patricija, Robyte, Gabija, Pelkių Mone ir kitos - jūs tikros šaunuolės (h)

Atsakyti
pelkių Monas[COLOR=red]

Dėl neutrofilų ar leido į pilvą vaistus? Su maistu jų neatstatysi, o su tokiu rodikliu bet koks užkratas pavojingas.Gal dar gali paprašyti recepto Neupogeno ar Teva grasalva, maždaug tokie pavadinimai, gal kokia raidė ir ne ta.Per 3-is diena neutrofilų bus kiek reikia, tada nebus rizikos infekcijai.Jei neduos kompensuojamų, tai gal už pinigus, bet man prie tokio rodiklio davė.
Ir labai sek temperatūrą.
Per paskutines dvi chemo tik su 5-iomis ampulėmis atstatė.

Papildyta:
QUOTE(Žiba @ 2011 05 12, 08:39)
Sveikos,
Gabija, gražus tavo šunelis, gaila labai vargšo... Turėjau paauglystėj geriausią draugę dobermanę, turbūt niekada nepamiršiu, nerealus šuo buvo. Dabartinė mano labradorė tai čiunga čianga, jai visi gerai, su visais gera tongue.gif Gal ir gerai, nes išvažiuojam, tai teks palikti draugams ir katę ir šunią.

Visoms sveikatėlės didžiausios, mes ruošiamės kelionei, jau už poros savaitėlių išvažiuojam, tai reikalų krūvos, nes kelionė už Atlanto.
Laikykitės merginos, taip kaip tik jūs sugebat ir aš už jus palaikysiu kumščius, Patricija, Robyte, Gabija, Pelkių Mone ir kitos - jūs tikros šaunuolės (h)


Ar į svečius ar visam laikui?
Gero kelio 4u.gif
Atsakyti
Gabija, ilgam, ačiū ax.gif
Atsakyti