Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis Šilagėlė Antakalnyje

Gal yra naujienų Šilagėlėje? Būtų smagu pasidalinti įspūdžiais asmeniškai..
Atsakyti
Įspūdžių yra, bet negaliu sakyti, kad jie malonūs. Stebina darželio nuostata.
Atsakyti
Labai įdomu, nuostata į ką? (mus irgi domina Šilagėlės tėvelių atsiliepimai)
Atsakyti
Jasper arba kitos mamos, neuztenka pasakyti, kad kazkas negerai, bukit malonios, paaiskinkit kas ne taip. Ieskau sunui darzelio, norejau vest i antakalni, bet norisi normaliai zinoti kas blogai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sara1984: 06 kovo 2012 - 22:26
Mane taip pat domina šis darželis, Žveryne. Kažkodėl jo žaliuzės uždarytos dienos metu g.gif ??? Kažin, ar veikia??? Kokia ten situacija su ugdymu, maitinimu. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(spalvota1 @ 2012 03 06, 23:49)
Mane taip pat domina šis darželis, Žveryne. Kažkodėl jo žaliuzės uždarytos dienos metu g.gif ??? Kažin, ar  veikia??? Kokia ten situacija su ugdymu, maitinimu. Ačiū


Zaliuzes uzdarytos, nes tuo metu vaikuciai miega mirksiukas.gif
Maniske lanko si darzeli, labai jai ten patinka, sunku buna net isvesti is jo ax.gif Siaip maistui gan isranki, bet ten labai gerai valgo, kuo esu labai patenkinta. Iki tol lankem valstybini, tai ten per visa diena nieko nevalgydavo schmoll.gif
Ugdymas puikus, labai daug visokiu darbeliu daro, yra muzikos pamokeles, smagu, kai vaikas grizes is darzelio dainuoja ten ismoktas daineles 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mane irgi domina sitas darzelis Antakalnyje, gal galetumete placiau pasidalinti info ? bent per az, nes buvau ji nusiziurejusi savo pupai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 05 16, 18:42)
Sveikos mamytes, mane irgi domina sitas darzelis Antakalnyje, gal galetumete placiau pasidalinti info ? bent per az, nes buvau ji nusiziurejusi savo pupai  4u.gif

Lanko manoji,dabar viskas lyg ir gerai
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 05 16, 20:33)
Lanko manoji,dabar viskas lyg ir gerai


Vetryze o kaip ten maitinimas ? auklejimas ir auklytes ? grupes dideles ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2012 05 16, 20:00)
Vetryze o kaip ten maitinimas ? auklejimas ir auklytes ? grupes dideles ?

Na,zinot,as labai dideliu reikalavimu nekeliu,tiesiog,matau pagal vaika,ji noriai eina,jau skaiciuoja iki 10,zino daug raidziu,namuose nemazai darbeliu is darzelio,padeklamuoja ar padainuoja,tai ko tikrai nemokeme mes su teciu,auklytes stengiasi,rytais sutinka su sypsena,maloniai bendrauja,daug pasakoja apie vaikiuka,grupelese po, gal,8 vaikus,nors,aisku,kiekviena karta tas skaicius kinta.Maistas,kiek teko skaityti meniu irgi gana ivairus,kokio skonio nezinau,bet maciau valgo jie ten susodinti.Pagal drabuzeliu ir batuku stovi matau,kad ir lauke nemazai buna.
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 05 17, 16:01)
Na,zinot,as labai dideliu reikalavimu nekeliu,tiesiog,matau pagal vaika,ji noriai eina,jau skaiciuoja iki 10,zino daug raidziu,namuose nemazai darbeliu is darzelio,padeklamuoja ar padainuoja,tai ko tikrai nemokeme mes su teciu,auklytes stengiasi,rytais sutinka su sypsena,maloniai bendrauja,daug pasakoja apie vaikiuka,grupelese po, gal,8 vaikus,nors,aisku,kiekviena karta tas skaicius kinta.Maistas,kiek teko skaityti meniu irgi gana ivairus,kokio skonio nezinau,bet maciau valgo jie ten susodinti.Pagal drabuzeliu ir batuku stovi matau,kad ir lauke nemazai buna.



labai aciu 4u.gif
Atsakyti
O kiek auklyciu grupese dirba?
Atsakyti