Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

QUOTE(Aujusa @ 2012 08 01, 19:06)
Kai buvau  nestuke.gif žinojau, kad gimdysiu Alytuje ir šis skyrelis buvo vienas lankomiausių, gaudžiau visas naujienas iš Alytaus gimdyklos  biggrin.gif
O po gimdymo jaučiu pareigą atiduoti "duoklę" :
Gimdžiau prie gydytojos Morkūnaitės ir akušerės Nomedos. Esu labai patenkinta ir sužavėta jų darbu  wub.gif , jaučiausi kaip gerų pažįstamų rate būčiau: šiltas, malonus, paprastas bendravimas (bent man tas visada labai svarbu, man nepatinka gydytojų griežtumas ar šaltumas)), paaiškinimai, rūpestis, patarimai  wub.gif
Taip pat patyriau vandens tirpalo injekcijas- tikrai labai veiksminga, sąrėmių skausmus kaip ranka nuėmė. Tik leidžiant vandenį, o tuo labiau, kad dar ir sąrėmio metu, buvo tikrai labai skausminga. Bet pakentėti buvo verta  thumbup.gif , taip kad ryžkitės drąsiai, niekam nekenksminga ir tikrai veiksminga.
Beje, po gimdymo palatoje naktimis tikrai jokios ventiliacijos niekas nejungdavo schmoll.gif , šalta nebuvo (nors čia pasiskaičiusi buvau ir kojines įsimetusi, bet jų neprireikė  smile.gif )

pirmiausia sveikinu sulaukus 2.gif smile.gif
del tos ventiliacijos tai pasiseke jum matyt aba sutvarke arba eilini kart ji buvo sugedus.nes mane ji taip nervindavo kad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 08 02, 10:02)
pirmiausia sveikinu sulaukus 2.gif  smile.gif
del tos ventiliacijos tai pasiseke jum matyt aba sutvarke arba eilini kart ji buvo sugedus.nes mane ji taip nervindavo kad doh.gif

Labai ačiū 4u.gif
Laimei kad taip pasisekė dėl ventiliacijos... bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,
pagaliau prisiruosiau parasyt savo ispudzius, nors lelei jau beveik men. ax.gif
Taigi, esu lb patenkinta viskuo. teko ir patologiniam gulet, paskui po extra cp pogimdyviniam ir viskas thumbup.gif .
pats gimdymas buvo ilgas ir sunkus, isbandziau akupunktura ir vandens ta injekcija (stebuklo nebuvo tikrai). priziurejo gyd. Kriugla ir Kuneviciene, akus Gerda ir Vitalija. tikrai visi zino ka daro, rupinasi gerove gimdyves. gyd Kuneviciene po cp kazdien ateidavo paziuret kaip laikausi thumbup.gif. pogimdyviniam prieziura ir thumbup.gif , ejo, domejosi ar viskas gerai, ar su maitinimu nera bedu, ar neskauda, patarinejo vaikiuko prieziuros klausimais thumbup.gif
Taigi drasiai gimdom Alytuje mirksiukas.gif
Visoms lengvai, greitai ir su sypsena mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
noreciau suzinoti apie galimybe pries gimdyma buti vonioje, o cia visoms siulo, ar is kart kazkaip tartis reikia?
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2012 11 14, 16:56)
laba diena 4u.gif
noreciau suzinoti apie galimybe pries gimdyma buti vonioje, o cia visoms siulo, ar is kart kazkaip tartis reikia?

as buvau gimdykloj kur buvo tik dusas(nors man ir jo neprireike biggrin.gif ).manau reikia iskart tartis ax.gif
Atsakyti
Na perskaiciau visa tema, ir galvoju negi nei viena nieko niekam nadavet pries? gal girdejot kokios stafkes? kaip ten? nes galvoju duoti pries, galvoju kiek duot kad nebutu sarmata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2012 11 15, 13:30)
Na perskaiciau visa tema, ir galvoju negi nei viena nieko niekam nadavet pries? gal girdejot kokios stafkes? kaip ten? nes galvoju duoti pries, galvoju kiek duot kad nebutu sarmata biggrin.gif

nedaviau ir niekad neduosiu, nors vaišių galima visada duoti, bet ne pinigų.
Atsakyti
QUOTE(lincikasster @ 2012 11 15, 18:33)
nedaviau ir niekad neduosiu, nors vaišių galima visada duoti, bet ne pinigų.

thumbup.gif thumbup.gif 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kodėl negalima atsidėkot pinigais bigsmile.gif jei to norima ir jei tariamsi iš anksto g.gif

Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2012 11 15, 12:30)
Na perskaiciau visa tema, ir galvoju negi nei viena nieko niekam nadavet pries? gal girdejot kokios stafkes? kaip ten? nes galvoju duoti pries, galvoju kiek duot kad nebutu sarmata biggrin.gif

kai gulejau pataloginiam tai viena sake net nemastyk niekam nemoket ,klausiu kiek duosi .bet dabar nepamenu jau kiek atsake g.gif doh.gif pati nedaviau nei pries nei po nes netietai papuoliau pas kita man mano gyd rekomenduota gyd(ji pasake geriau jimk ji bus ramiau)

QUOTE(lili* @ 2012 11 15, 20:27)
O kodėl negalima atsidėkot pinigais  bigsmile.gif jei to norima ir jei tariamsi iš anksto  g.gif

viskas galima bet ar reikia g.gif ?man kazkaip net progos nebuvo po gimdymo gyd taip staigiai dingo kad jo daugiau ir nemaciau.o ir akusere kazkaip vis viena neuzeidavo doh.gif zodziu likau niekam nieko nedavus ir laimingai pagimdzius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 11 15, 21:27)
O kodėl negalima atsidėkot pinigais  bigsmile.gif jei to norima ir jei tariamsi iš anksto  g.gif


Jeigu tariamasi is anksto tai cia kita situacija, bet kisimas pinigu i kisene, neva tu man geriau kazka padarysi tai visiska nesamone doh.gif doh.gif negaliu pakest tokiu dalyku(bet cia velgi kiekvienam savo ir kiekvieno nuomone skirtinga).
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2012 11 16, 09:53)
bet kisimas pinigu i kisene, neva tu man geriau kazka padarysi tai visiska nesamone doh.gif  doh.gif negaliu pakest tokiu dalyku(bet cia velgi kiekvienam savo ir kiekvieno nuomone skirtinga).

o jūs nemanot, kad taip ir yra ?

mano nuomonė ir patirtis kita ir tai ne tik apie gimdymą kalbant
Atsakyti