Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

QUOTE(Aiba @ 2011 05 23, 12:00)
As taip pat gimdysiu Alytuje, girdejau gerus atsiliepimus apie gyd. Morkunaite. Ar teko su ja susidurti?

puiki gydytoja, savo profesijos žinovė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikasster @ 2011 05 23, 11:34)
puiki gydytoja, savo profesijos žinovė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Gal kas nors turite jos kontaktus?
Atsakyti
QUOTE(lincikasster @ 2011 05 23, 12:34)
puiki gydytoja, savo profesijos žinovė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tikrai superine gydytoja, visa nestuma pas ja lankiausi, tik geru zodziu galiu pamineti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marakuja @ 2011 05 23, 14:38)
Tikrai superine gydytoja, visa nestuma pas ja lankiausi, tik geru zodziu galiu pamineti  thumbup.gif


Ar pas ja su siuntimu galima papulti i konsultacine poliklinika ligonineje, ar yra kiti budai pas ja papulti?
Atsakyti
[quote=Aiba,2011 05 23, 23:19]
Ar pas ja su siuntimu galima papulti i konsultacine poliklinika ligonineje, ar yra kiti budai pas ja papulti?

As lankiausi poliklinikoj pagal gyvenama vieta. Bet manau su siuntimu konsultacinej poliklinikoj galima registruotis pas koki nori gydytoja. Net jeigu ir neturi siuntimo, tai susimoki pinigelius ir registruokis kur nori. Bent anksciau taip buvo, o dabar nezinau smile.gif
Atsakyti
juk gydytoją galima rinktis 4u.gif
Atsakyti
laba. gal zinot kur galima rasti gydytoju budejomo grafikus????
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 05 25, 09:17)
laba. gal zinot kur galima rasti gydytoju budejomo grafikus????

budjimo grafikas yra priėmimo skyriuje, tik reikia pasiteirauti jai nori sužinot.taip pat yra gimdykloje, kabo poste ant sienos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Ar Alytaus gimdymo skyriuje yra rengiami kokie seminarai/teikiama info apie ju tvarka?
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 05 26, 15:08)
Sveiki. Ar Alytaus gimdymo skyriuje yra rengiami kokie seminarai/teikiama info apie ju tvarka?

buvo rengiami tėvelių kursai ir suteikiama visa info.paskambink į gimdyklą ir paklausk
Atsakyti
QUOTE(lincikasster @ 2011 05 25, 09:50)
budjimo grafikas yra priėmimo skyriuje, tik reikia pasiteirauti jai nori sužinot.taip pat yra gimdykloje, kabo poste ant sienos 4u.gif  4u.gif



o internete nera. kiek supratau. nu tiek to keistai atrodys duokit man budinciu grafika kaip atrodytu pati pasirinksiu kada gimdyt. man tik siaip smalsu kada kas ten budi vistiek as tariuos su savo gin tai dar jos reiks apsiklausineti kada kaip ir kas.
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 06 03, 07:09)
o internete nera. kiek supratau. nu tiek to keistai atrodys duokit man budinciu grafika kaip atrodytu pati pasirinksiu kada gimdyt. man tik siaip smalsu kada kas ten budi vistiek as tariuos su savo gin tai dar jos reiks apsiklausineti kada kaip ir kas.

internete tikrai neteko matyt, o i priėmimo skyrių nuėjus ir paprašius tikrai manau parodys.
Atsakyti