Sveikas požiūris: sau galima pirkti ir prastesnius bei pigesnius daiktus, bet Mamai - tik pačius geriausius. Rodys tikrai gerai, o dėl gedimų - jau kaip Dievulis duos.
Philips pfl9xxx yra kaip ir firmos flagmanas, t.y. geriausi. Šiaip specialistai kalba, kad pfl9606 lyginant su pfl7606, pirmojo yra blogesnis kokybė/kaina santykis, t.y. lyginant su 7000-ąja serija gaunama mažiau, negu papildomai sumokama. Bet, jeigu, kaip jau minėta, kokybė svarbiausia - pasirinkimas puikus. Lyginant su pfl7606 dar gaunamas integruotas Wi-Fi, galingesnis garsas, "greitesnis" ekranas, dar geresnė vaizdo kokybė, net 800 Hz "Perfect Motion Rate", trečios versijos "Ambilight", konversija 2D->3D. Tiesa, lyginant su 7000-ąja serija, 9000-ojoje bus ne pasyvus 3D, o aktyvus. Aktyvaus 3D kokybė geresnė už pasyvaus, bet už porą šimtų litų teks atskirai pirktis sunkesnius 3D akinius ir juos per USB kartkartėmis pakrovinėti.
Dabar svarbiausia kuo geriau šį puikų televizorių išnaudoti. Reikia kabinti ar statyti nugarėle į sieną, tada televizoriaus "Ambilight" savybė vizualiai padidins vaizdą. Dar reikia nupirkti minėtus 3D akinius ir išorinį per USB jungiamą kietąjį diską, į kurį nuolat prisiųsti visokių įdomių, tame tarpe 3D filmų. Bent jau 3D animacija mamai turėtų patikti, gal ir kitkas patiks.
Arba, jeigu nenorima piratauti (pagirtina!) ir pinigai ne problema, tada dar nupirkti gerą Blu-Ray diskų grotuvą ir pirkti legalius Blu-Ray diskus jam.
Gerų švenčių su geru televizoriumi!