Įkraunama...
Įkraunama...

Didelis metu skirtumas 2 vaiku gerai ar blogai?

Na, pas mus kompromisas. Dabar yra porele su mazu metu skirtumu ir dabar planuojama porele su mazu metu skirtumu, o tarp poreliu didelis tarpas. laugh.gif
Atsakyti
didelis skirtumas - geriau, daugiau tolerancijos 2.gif , o kai skirtumas mazas - tai vyksta nuolatine kova uz buvi bicycle.gif box.gif
Atsakyti
visiskai pritariu ir pas mane taip tai dukra man dar padeda maziu priziuret, nors ir tarp ju buna visko....
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2004 09 09, 02:17)
Na, pas mus kompromisas. Dabar yra porele su mazu metu skirtumu ir dabar planuojama porele su mazu metu skirtumu, o tarp poreliu didelis  tarpas.  laugh.gif

bet kaip smagu,kai plana pavyksta igyvendinti rolleyes.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pas mus beveik 10 m. skirtumas ir mes patenkinti, o ir vaikai sutaria smile.gif
Atsakyti
Pas mus irgi bus 10,5 metų skirtumas, tikiuosi viskas bus gerai cool.gif
Atsakyti
o jus nebijot kad vaikai laikui begant (brestant) ims atitolti vieni nuo kitu? na jei vyresniam 16 o mazyliui 7, nebutinaj vyresnis nores bendrauti ir zaisti su mazesniu taip kaip anksciau , kuomet brendimo laikotarpiu atsiras draugai, vaikinai-paneles ir pan. 4u.gif na jei ateityje tureciau vaikus tarp kuriu didelis amziaus skirtumas, ar tai neatsilieptu ju santykiams ? g.gif 4u.gif kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(čikaga @ 2004 06 15, 19:55)
Tarp mano vaikų 7 metai ir aš laabai džiaugiuosi. Dukra labai myli sūnų ir man labai daug padeda.

as pritariu nes pas mus tas pats skirtumas,ji man tikrai daug padeda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,pas mus tarp vaiku skirtumas sesi metai,nors visi bernai bet man gerai.Jie saunuoliai-gerai sutartia ir man padeda 4u.gif beabejo buna dienu lyg tycia...gerai kad dienu 4u.gif didelis amziaus skirtumas tai ir mamai lengviau ir vaikas labiau supranta kas vyksta
Atsakyti
QUOTE(renacike @ 2008 04 07, 08:40)
Sveikutes,pas mus tarp vaiku skirtumas sesi metai,nors visi bernai bet man gerai.Jie saunuoliai-gerai sutartia ir man padeda 4u.gif beabejo buna dienu lyg tycia...gerai kad dienu 4u.gif didelis amziaus skirtumas tai ir mamai lengviau ir vaikas labiau supranta kas vyksta

o as uz skirtuma 3,4metu.nes va kai as augau su sese,tai bendra kalba suradom tik kai man suejo 16.skirtumas pasmus 10metu,o taip isvien riedavomes doh.gif
Atsakyti
As uz mazesni skirtuma, gal kad pati su sesem pametinukes buvom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wuhu @ 2008 04 04, 19:00)
o jus nebijot kad vaikai laikui begant (brestant) ims atitolti vieni nuo kitu? na jei  vyresniam 16 o  mazyliui 7,  nebutinaj  vyresnis nores bendrauti ir zaisti su mazesniu taip kaip anksciau , kuomet  brendimo laikotarpiu atsiras draugai, vaikinai-paneles ir pan.    4u.gif  na jei ateityje tureciau  vaikus tarp kuriu didelis amziaus skirtumas, ar tai neatsilieptu ju santykiams ?  g.gif  4u.gif  kaip manot?


Mano šeimoje buvo keturi vaikai, aš jauniausia, o skirtumai tokie: su vyriausia sese -16 metų, su broliu - 14 metų, su kita sese - 7 metai. Labiausiai reidavausi su ta sese su kuria 7 metų skirtumas doh.gif O dabar visi labai gerai sueinam. Ir vytriausia sesė yra tas žmogus kurio visada klausiu patarimo. mirksiukas.gif
Atsakyti