Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr61

[quote=@adrij@,2011 05 08, 11:44]
benomama , gražūs darbai wub.gif .

Atnešu paskutinį tortuką ir atsisveikinsiu , tik užsuksiu atsakyti į klausymus , jei tokių kils smile.gif .

Vazonėlis ( o gal ir vazonas , nes nemažai kg.)

Žozefina , pastilažas , cukrinės gėlės , plikyti lapeliai .

o dievuleliau koks grozis, na Jusu rankeles tai auksines wub.gif wub.gif Kaip vazono virsus padarytas,cia tipo daryta taip kaip odiniam takeliui ir dazyta ant virsaus? Gal kas galetu man pasakyti ir pamokinti kaip reik dazyti ant virsaus,kokiu kiekiu dazai su degtine?
Atsakyti
[quote=ramune.v,2011 05 08, 14:39]
Na mergaites pasakykit, dariau saldainiu masyte pirma kart -rodos viskas ok, bet kai siandien pradejau kocioti ji man tokia gumine ...

Kai pirma karta dariau saldainiu mase gavosi tas pats man is vis nepavoko iskociot ant torto tik rozeliu pasigaminau todel dabar nelaikau per nakti kai sudedu pudra palaukiu apie 1 valanda ar dvi kol ji gerai atvesta ir kocioju tada ji tokia elastinga ir gan plonai galima iskociot ypac jei reikia kokio mazesnio gabalelio ir svarbiausia neplysta o vaikai dar ir skaniai suvalgo .
Atsakyti
QUOTE(vilmamika @ 2011 05 08, 15:53)
Kai pirma karta dariau saldainiu mase gavosi tas pats man is vis nepavoko iskociot ant torto tik rozeliu pasigaminau todel dabar nelaikau per nakti kai sudedu pudra palaukiu apie 1 valanda ar dvi kol ji gerai atvesta ir kocioju tada  ji tokia elastinga ir gan plonai galima iskociot ypac jei reikia kokio mazesnio gabalelio  ir svarbiausia neplysta o vaikai dar ir skaniai suvalgo .


hmm bet idomu kame reikalas... na reiks pabandyt kita kart vel bet nelabai upo yra kai taip gaunasi, prie torto knisausi perpus maziau laiko nei cia doh.gif doh.gif doh.gif o rezultatas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 gegužės 2011 - 14:55
QUOTE(benomama @ 2011 05 08, 13:15)
bet kaip matau ir pigesniu yra ju.

nenoriu gincytis, bet kad nebutu taip, kad nusipirksit pigesni termometra, o jis nerodys tiek temperaturos, kokios reikia bezui biggrin.gif
QUOTE(Rutele81 @ 2011 05 08, 15:25)
Kadangi man tikriausiai pigiau nusipirkti termometra, negu prasytis pas Naita i svecius, tai teks isskirti pinigeliu siam pirkiniui. Tikiuosi jis man pagelbes, nes po 6 nesekmingu bandymu jau pradedu galvoti, kad man tiesiog nelemta moketi daryt beze.

tas pats galioja - irankio turejimas negarantuoja sekmes ;-).

neramuole 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 08 gegužės 2011 - 15:00
Labukas Mergaites nesupykit jei ne i tema bet labai noriu paprasyti jei cia yra apie Kauna gyvenanti tortuku gamintoja labai prasau parasykit man i az. labai reikai 2 tortuku. aciu ax.gif
Atsakyti
adrija, fantastika .......... daugiau neturiu ka paskyt wub.gif
Atsakyti
@adrija@,labai fainas tortukas,o kaip gaila,kad paskutinis verysad.gif gal kur gales pamatyt kitus tavo kurinius?

Merginos gal kuri siųsis is interneto ka nors ,noreciau prisidet unsure.gif
Atsakyti
Ne ne ne , jūs ne taip supratot , tortas kuriam laikui paskutinis , nebūsiu Lietuvoje kurį laiką , skrendu , pas anūkytę į Angliją wub.gif .

Vazonėlis darytas su silikono įspaudu , skirtu akmenims imituoti .

Ačiū už įvertinimą . 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 08 gegužės 2011 - 16:01
QUOTE(@adrij@ @ 2011 05 08, 17:00)
Ne ne ne , jūs ne taip supratot , tortas kuriam laikui paskutinis , nebūsiu Lietuvoje kurį laiką , skrendu , pas anūkytę į Angliją  wub.gif .

Vazonėlis darytas su silikono įspaudu , skirtu akmenims imituoti .

Ačiū už įvertinimą . 4u.gif

ach brangioji linkejimai tavo meilei geros keliones ir laukiam gryztancios 4u.gif wub.gif
Atsakyti
@adrija@ geros keliones!gerai pailset,smagiai praleisti laika su anukyte mirksiukas.gif lauksim sugryztant !
Papildyta:
nu ieskau ilgiausiai ,,slapios beze,, recepto nerandu,prie kokios temos ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2011 05 08, 17:20)
@adrija@ geros keliones!gerai pailset,smagiai praleisti laika su anukyte  mirksiukas.gif lauksim sugryztant !
Papildyta:
nu ieskau ilgiausiai ,,slapios beze,, recepto nerandu,prie kokios temos ieskot  ax.gif


skaipe ieskok, skaipe.. biggrin.gif
Atsakyti
benomama labai atsiprašau blush2.gif , bet būsiu bjauri , gal tik man kaimietei taip atrodo , bet prieš tai jūsų rodyti tortai man atrodė tokie bele kaip papuošti blush2.gif , ai kaip uždėjau taip gerai , o šitie tikrai gražūs wub.gif , ypač moteriškas biustas wub.gif , raidės man nekliudo , šaunuolė tikrai wub.gif

adrija kodėl paskutinis g.gif , labai gražūs jūsų tortai , tai į ką beliks spoksot nebent į tokius kleksus kaip mano lotuliukas.gif


turėjo būt graži kopija , o gavos tas kas gavos blush2.gif lotuliukas.gif , tikiuos idėjos savininkė nesupyks ax.gif

user posted image

pjūvis

user posted image
Atsakyti