Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr61

QUOTE(viilmute @ 2011 05 21, 08:55)
adrija -sugryzo clap.gif


4u.gif ....ir man malonu tave matyti viilmute.
zibute 77 , pasistenksiu nenuvilti .


QUOTE(keno @ 2011 05 21, 13:53)


-------------------------------------------------------------------------------------

Žozefina , pastilažas , masytė ..... krikštynoms , vaikai dideli , norėjo kedukų , ne batelių .
sakykite su kuo tie smulkus taskiukai padaryti g.gif suprantu,kad aisingas,bet kieno pagalba,toks mazytis antgaliukas? rolleyes.gif
Papildyta:
ne zozefinos torto,bet,kur su teletabiais ir zaliom basutem drinks_cheers.gif


Ten ne aisingas , paprasti maži rutuliukai tortams puošti ( pabarstukai ) smile.gif .
Atsakyti
pagaliau aš nebeužbaninta tongue.gif
neli aš tavo tortus myliu lotuliukas.gif wub.gif , originalu nematyta(o jei kuri detalė ir matyta vistiek nesisikaito) ir išvis grožis grožis wub.gif wub.gif

keno labai gražiai ir kruopščiai papiešta thumbup.gif , o kuo paišyta gal aisingu ax.gif , gal tik apačia tokia turputėlį fotkėj atrodo nekaip blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 21 gegužės 2011 - 16:07
tikrai taip drinks_cheers.gif piesta aisingu,kuri per mazai plakiau,paskui dar dejau pudros,ir man buvo per tirstas doh.gif
o,apacia tikrai buvo "vargana"nes MMG labai lipo prie ispaudu,nes manyciau mases nesubrandinau kiek reikia-nes gi nera laiko laukti hihihi.gif ir ji man per plonai issikocioja nors tu ka doh.gif o,stai knygai mase buvo superine drinks_cheers.gif
Papildyta:
gal bandyti kelti ana torciuka? g.gif o,jei vel ikels ta pati doh.gif nesuprantu,kas cia darosi unsure.gif
Atsakyti
Adrija , sveika sugryzusi 4u.gif kaip sekesi jusu apmokymai?O tortukai kaip visada jusu nuostabus wub.gif

Dar labai istrigo juodas mersedesas, nu nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 05 21, 17:30)
gal bandyti kelti ana torciuka? g.gif o,jei vel ikels ta pati doh.gif nesuprantu,kas cia darosi unsure.gif

spausk perziureti ir matysi ka keli mirksiukas.gif
Atsakyti
adrija labai ,labai grazus Jusu darbai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
gal db eis ikelti
user posted image
Papildyta:
ir vis nepasimokau,kad po dzibais baltai patepti-o,taj persisviecia doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras! Na ir darbscios musu kepejeles-lipdo sedevrus viena po kito,ziurek jau ir vel tema baigias,o as tesugebu vos pora torciuku per ta laika nulipdyti blush2.gif jau tokieee visu torciukai puikus ir apetitni,na bet mane tai neli saulegrazos nuginklavo!!! wub.gif
Na ir as dar viena nulipdziau siam savaitgaliui-Griljazinis,tik biskvitai pasiskolinti is "Sveicarisko kavos vyniotinio" su trupuciu pakeitimu(na sitie dabar bus mano Nr.1),puosta-saldainiu mase,vaisiai "cukriniu braskiu "mases ir pinigeliai valgomi..
Gausybes ragas[SIZE=7]
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 05 21, 22:20)
Labas vakaras! Na ir darbscios musu kepejeles-lipdo sedevrus viena po kito,ziurek jau ir vel tema



o jeeezus marija koks grooozis.. as apakusi - toks netradicinis, nematytas.. biggrin.gif Labai puikus darbas..
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 05 21, 22:20)
Labas vakaras!


koks grozis bigsmile.gif ir toks nematytas thumbup.gif
Atsakyti
Divia, blink.gif swoon.gif kaip grazu, kaip idomu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 05 21, 22:20)


WOOOOOOOOOOOOOOOWWWWW bigsmile.gif jėga thumbup.gif super wub.gif tik man tos kupiūros vaizdą gadina, bet čia aš nesikabinėju, tik savo nuomonę pasakau mirksiukas.gif šiaip tikrai 10 balų thumbup.gif
Atsakyti