Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai

paspaudi facebooke ant foto ,ji atsidaro ,tada su desines pels mygtuko spaudi properties tada nukpijuoji nuoroda i dedi i SM IMG
Atsakyti
user posted image


cia mano mazasis stebukliukas wub.gif

ernestuk nu tu kaip visada zavinga thumbup.gif geru tau pasiro0dymu 4u.gif
nikez sveikinam su supsidijom db galesit puikiai isikurti drinks_cheers.gif
mimmi na auga tavo panele tai kaip manekene wub.gif
varliok as irgi katik is FB ikeliau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laindrusa: 31 rugpjūčio 2011 - 17:05
QUOTE(laindrusa @ 2011 08 31, 17:01)
user posted image
cia mano mazasis stebukliukas  wub.gif

  ernestuk nu tu kaip visada zavinga  thumbup.gif  geru tau pasiro0dymu  4u.gif


Uj koks gražuoliukas. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif

Ačiūkas. smile.gif Oj kaip laukiu sekmadienio, ypač savo spektakliuko, taip jo pasiilgau. wub.gif Vakar pirmasyk po atostogų rimtai repetavom, kaip nėriau į savo maišą, kaip ištroškusi žuvis pagaliau išleista į vandenį. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 31 rugpjūčio 2011 - 19:28
QUOTE(Mimmi @ 2011 08 30, 21:31)
Labuka, NikeZ, geros žinios 4u.gif

Ernestyt, nu kokia manekenė wub.gif

O vat čia mano manekenė
user posted image

Įkelčiau daugiau nuotraukų, ale fotiko laidas neaišku kur doh.gif

Tai vat, mes jau po Rygos - Jūrmalos. Pavargom, bet buvo verta. Augustė išsimaudė vos ne visuose fontanuose, prisivažinėjom tramvajais, plaukiojom po Dauguvą laivu, o kur dar jūra, vandens parkas ax.gif. Ispūdžių per akis, tik naktį gryžom į Lietuvą. Apie Orestuką kol kas nesidomėjau, žinau, kad atsakymas bus kaip visada. Dabar truputį sau dėmesio skiriu daugiau. Juk nuo rugsėjo 1 pradedu mokslus, o rugsėjo 12 operacija, dar ir jai reikia pasiruošt.



QUOTE(laindrusa @ 2011 08 31, 17:01)
user posted image
cia mano mazasis stebukliukas  wub.gif

  ernestuk nu tu kaip visada zavinga  thumbup.gif  geru tau pasiro0dymu  4u.gif
  nikez sveikinam su supsidijom db galesit puikiai isikurti  drinks_cheers.gif
  mimmi na auga tavo panele tai kaip manekene  wub.gif
  varliok as irgi katik is FB ikeliau  bigsmile.gif

Labas rytas 4u.gif , oj kokios pas mus grazios lialkos wub.gif
Gal kazkas nezino, tai idesiu nuoroda mirksiukas.gif .
My Webpage
Atsakyti
Laba ryta mergaites 4u.gif

Visus ir visas su Rugsejo 1-aja!

user posted image

Kokiu graziu nuotraukyciu cia radau wub.gif

O pas mene juoda skyle buvo,bet jau beveik islindau i pavirsiu smile.gif rugpjucio 6d palaidojau savo istikimiausia ir mylimiausia drauga suni Barka verysad.gif vienas veikejas (brolio vaikystes draugas) pervaziavo visas ratais su masina ji musu kieme...nespejau nuvest pas veta mire man ant ranku... bet nors ir butumem speja atvest pasak veto jau nieko nebutu padejes per dideli vidiniai suzalojimai,kaulas neluzes nei vienas,bet pazeisti beveik visi organai... verysad.gif laidodama kriokiau taip lyg buciau laidojus savo vaika.... beveik 10m kartu pragyvenom wub.gif kai suzinojau kas pervaziavo norejau ta zmogu tiesiog suplesyt,o ypac poto kai pasake :"as jo nemaciau jis tikriausiai pats palindo,o ir senas jau buvo...." doh.gif viskas vyko MB akyse.sake jei stovetu mazas vaikas jis ir jo nebutu mates,nes tiesiog neziurejo,o ir siaip kiek ji pazystu yra tiesiog per daug zioplas.nespeje atsigauti po sito rugpjucio 12d mano mama isvezem i ligonine su didziausiais skausmais,kaip gydytojai sake laiku spejot,nes jei dar 1d ji butu mirus.rado tulzi akmenis. vienas akmuo uzstigo praejime is tulzies,ko pasekoje ta rugstis tulzies issiliejo i organizma ir prasidejo infekcija,kuri issauke kasos uzdegima,prasidejo gelta.dabar jau savaite kaip namie jauciasi gerai,mokomes gyventi kitaip.maista pakeiciau 180 kampu.pradejom maitintis sveikai smile.gif stebet visa menesi jos bukle,jei maziausias skausmas vel vaziuoti pas juos.o jei viskas praeis ramiai spali 6d rezervuota vieta issioperuot tulzi,nes akmenu pilna ir jie bet kada gali apie save vel prabilti cool.gif
Dabar jau stoju i gyvenimo vezes smile.gif laikas gydo zaizdas...visi draugai patare imt kita suni iskarto kad nesijaustu ta tustuma,bet mes dar nepasiruose... gal truputi veliau...
Zygimantas siandien vaziuoja i koncerta-festivali prabus visa diena, grys tik 21val vakaro namo.isivaizduoju kiek ispudziu atsives smile.gif
Atsakyti
wub.gif grazus vaikuciai wub.gif

sian buvo musu pirmoji rugsejo diena darzelyje.Puse bedos isbuvom tris valandas ,spejau sulakstyti pas notara ramiai :)pradziai nusprendem po biski pripratinsim ,be isteriju smile.gif ir zaide ir juokesi ,na zinokit patenkinta as ,buvau nuteikusi aukletoja baisiausaim ,bet sako viskas l.gerai :)tik kai valgyt tada bliaut pradejo na bet ir mes jau buvom pas ja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2011 09 01, 09:17)
Laba ryta mergaites  4u.gif

Visus ir visas su Rugsejo 1-aja!

user posted image

Kokiu graziu nuotraukyciu cia radau  wub.gif

O pas mene juoda skyle buvo,bet jau beveik islindau i pavirsiu  smile.gif rugpjucio 6d palaidojau savo istikimiausia ir mylimiausia drauga suni Barka  verysad.gif vienas veikejas (brolio vaikystes draugas) pervaziavo visas ratais su masina ji musu kieme...nespejau nuvest pas veta mire man ant ranku... bet nors ir butumem speja atvest pasak veto jau nieko nebutu padejes per dideli vidiniai suzalojimai,kaulas neluzes nei vienas,bet pazeisti beveik visi organai...  verysad.gif laidodama kriokiau taip lyg buciau laidojus savo vaika.... beveik 10m kartu pragyvenom  wub.gif kai suzinojau kas pervaziavo norejau ta zmogu tiesiog suplesyt,o ypac poto kai pasake :"as jo nemaciau jis tikriausiai pats palindo,o ir senas jau buvo...."  doh.gif viskas vyko MB akyse.sake jei stovetu mazas vaikas jis ir jo nebutu mates,nes tiesiog neziurejo,o ir siaip kiek ji pazystu yra tiesiog per daug zioplas.nespeje atsigauti po sito rugpjucio 12d mano mama isvezem i ligonine su didziausiais skausmais,kaip gydytojai sake laiku spejot,nes jei dar 1d ji butu mirus.rado tulzi akmenis. vienas akmuo uzstigo praejime is tulzies,ko pasekoje ta rugstis tulzies issiliejo i organizma ir prasidejo infekcija,kuri issauke kasos uzdegima,prasidejo gelta.dabar jau savaite kaip namie jauciasi gerai,mokomes gyventi kitaip.maista pakeiciau 180 kampu.pradejom maitintis sveikai  smile.gif stebet visa menesi jos bukle,jei maziausias skausmas vel vaziuoti pas juos.o jei viskas praeis ramiai spali 6d rezervuota vieta issioperuot tulzi,nes akmenu pilna ir jie bet kada gali apie save vel prabilti  cool.gif
Dabar jau stoju i gyvenimo vezes  smile.gif laikas gydo zaizdas...visi draugai patare imt kita suni iskarto kad nesijaustu ta tustuma,bet mes dar nepasiruose... gal truputi veliau...
Zygimantas siandien vaziuoja i koncerta-festivali prabus visa diena, grys tik 21val vakaro namo.isivaizduoju kiek ispudziu atsives smile.gif

ogo kiek visko ivyko blink.gif na man mano suns tai tas pats kaip vaikas blush2.gif
Atsakyti
ujujuj ramunka nu ir duobe pas tave buvo...bet juk jau buvo blink.gif o dabar prasom eiti pasitikti auksini rudeneli kuris tavo seimai atnes daug daug graziu akimirku 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

QUOTE(laindrusa @ 2011 09 01, 21:17)
ujujuj ramunka nu ir duobe pas tave buvo...bet juk jau buvo  blink.gif  o dabar prasom eiti pasitikti auksini rudeneli kuris tavo seimai atnes daug daug graziu akimirku  4u.gif


Aciu D buvo drinks_cheers.gif jau viskas dabar gerai.gavom laiska vakar is ligonines kad rezervuota vieta spalio 6 dienai tulzies operacijai smile.gif zodziu gyvenam toliau su kiekviena diena vis geriau ir geriau 4u.gif

Kur visos? unsure.gif vakavimais,marinavimais uzsieme g.gif
Atsakyti
atejau nusiteikusi daug skaityt, o cia niekas nieko neparases blink.gif
baigesi vakavimai, silti orai,tai prasom sugristi i namucius ir pasidalinti vasaros ispudziais 4u.gif

o pas mus kaip ir tas pats viskas. dabar intensyviai gustui ieskom pirmuju normaliu bat,kad galetu pradeti vaikscioti, nes be proto visur stojais, bando eit, tai manau neuzilgo lakstys bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Ramunka, oi kiek teko išgyventi, užjaučiu. 4u.gif Tikiuosi mamai viskas bus gerai ir greitai išsikapstys iš visų bedelių. 4u.gif Mano močiutei panašiai buvo, išoperavo tulžį, dabar jau kiek laiko lyg viskas gerai, tfu, tfu.
Įsivaizduoju kaip gaila šuniuko buvo, užjaučiu. 4u.gif Mano kalytė per ruja vienasyk pabėgus taip buvo, kad visą vakarą niekur neberadom, visą rajoną tėvai iššukavo, niekur nerado. Parėjo namo nuleidę rankas, atseit viskas, pabėgo jį kur, paklydo, ar kas. Viskas. Maniau širdis pusiau plyš, kaip pradėjau raudot. doh.gif Mama neapsikentus vėl išlėkė ieškot ir parvedė, tai jaučiaus kaip kokią dingusią dukrytę atgavus. Neįsivaizduoju kas būtų jei jos netekčiau.

Kaip vakar Žygučiui festivalis? bigsmile.gif

NikeZ o kaip šiandien? Buvote daržely? Kaip sekės? smile.gif

fonema_79, kaip smagu. thumbup.gif

O aš šiandien kaip sulaužyta, net mankštą vakarinę numuilinau, ryt reiks atsigriebt. blush2.gif Nors šiaip ar taip du sykius išsimankštinau centre, tai kaip ir atleistina. smile.gif Ryte sporto salėj, ir popiet prieš dramos repeticiją. Bet jau taip šiandien išlaužė vadovas, maniau patrūksiu. Kaip pati mankštinuos tai biški švelniau viską darau, bet jau jo gniaužtai kokie geležiniai. doh.gif doh.gif doh.gif Bet po to užtai kaip viskas buvo lengvą. thumbup.gif Rytoj stengsiuos taip pati iki maksimumo laužtis, ir šoksiu visą dieną. Privalau sekmadienį gale spektaklio sušokt kaip niekad. sokiai.gif
Gal pavyks jau nufilmuot šį spektakliuką, tai parodysiu savo gyvenimo įstoriją. smile.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 09 02, 21:34)
Sveikutės,
Kaip vakar Žygučiui festivalis? bigsmile.gif

NikeZ o kaip šiandien? Buvote daržely? Kaip sekės? smile.gif

fonema_79, kaip smagu.  thumbup.gif

O aš šiandien kaip sulaužyta,  net mankštą vakarinę numuilinau, ryt reiks atsigriebt.  blush2.gif Nors šiaip ar taip du sykius išsimankštinau centre, tai kaip ir atleistina.  smile.gif Ryte sporto salėj, ir popiet prieš dramos repeticiją. Bet jau taip šiandien išlaužė vadovas, maniau patrūksiu. Kaip pati mankštinuos tai biški švelniau viską darau, bet jau jo gniaužtai kokie geležiniai.  doh.gif  doh.gif  doh.gif Bet po to užtai kaip viskas buvo lengvą.  thumbup.gif Rytoj stengsiuos taip pati iki maksimumo laužtis, ir šoksiu visą dieną. Privalau sekmadienį gale spektaklio sušokt kaip niekad.  sokiai.gif
Gal pavyks  jau nufilmuot šį spektakliuką, tai parodysiu savo gyvenimo įstoriją.  smile.gif

buvom ,nu puse velnio sake normaliai, palikau vel porai valandu,atejau tyliai sedi sau irtuvelej valgo su auklyte biggrin.gif nelabai nori bet pripras :)man siuo metu biski lengviau kol tvarkomes buto pirkima ir pardavima

nepersitempk ernesta smile.gif
Atsakyti
o jus einat i sveikuju vaiku darzeli? kaip suprantu darzeliu politika reguliuoja savivaldybes,tai pas mus kazkaip nenoriai leidziasi i kalbas paprasti darzeliai...tipo yra tam skirtas.... schmoll.gif
dar labai nesidraskau vis tikiuos gal bus lengviau tada kai jau tikrai prireiks... o mokestis jum ne mazesnis uz darzeli bus? g.gif

labu biggrin.gif
Papildyta:
varliokas kaip jus gyvuojat? kaip pilvuko gyventojas?
Atsakyti