Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošaliukai iš vilnos

na ir aš pabandžiau, pirma tokia rimtesn ir pabaigta sagė, padovanota jau mamos dienos proga 4u.gif

user posted image

ačiū Oksytei už konsultacijas, išbandžiau karšinį - tikrai smagiau tokius mažus darbelius darant.
Atsakyti
graži bigsmile.gif
Atsakyti
Avijacija, labai kruopštus darbelis 4u.gif

Temos pagyvinimui:)

user posted image




Atsakyti
Labai gražūs visi darbai!
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Originalu, įdomu, meniška thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
kartais pavyksta kažkas... ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 06 12, 11:49)
na ir aš pabandžiau, pirma tokia rimtesn ir pabaigta sagė, padovanota jau mamos dienos proga  4u.gif

Labai graži sagė ! smile.gif
Atsakyti
suzinojau beturinti zifaros kakla.kad ir kiek kartu beskaiciau Oksytes paaiskinimus-taip ir nesupratau,kaip ji ta kalija daro!!apvelta karkasa apdeda sluoksna-iki cia viskas aisku.o pats ziedlapis-kokiu budu daromas?slapiu?bet kaip ta viela kociot?susilankstis.sausuoju-o kodel burbulianke padeta ir jokiu priemoniu sausajam velimui naudot?
Atsakyti
Labas rytas, mielosios,
Kazkaip net neuzklydau cia. Esu kelias temas i favorites idejusi, tai tik ten ir lankausi blush2.gif smile.gif
QUOTE(Avijacija @ 2011 06 12, 11:49)
ačiū Oksytei už konsultacijas, išbandžiau karšinį - tikrai smagiau tokius mažus darbelius darant.

wub.gif Be galo malonu girdeti, kad kazkam pagelbejau 4u.gif
QUOTE(luna bianca @ 2011 08 02, 18:07)
suzinojau beturinti zifaros kakla.kad ir kiek kartu beskaiciau Oksytes paaiskinimus-taip ir nesupratau,kaip ji ta kalija daro!!apvelta karkasa apdeda sluoksna-iki cia viskas aisku.o pats ziedlapis-kokiu budu daromas?slapiu?bet kaip ta viela kociot?susilankstis.sausuoju-o kodel burbulianke padeta ir jokiu priemoniu sausajam velimui naudot?

Velt reikia slapiai mirksiukas.gif Uzkloji tinkleleliu ar uzuolaidele (jei nera po ranka tinka ir maiselis) ir trini vis apversdama, kad vilna neprikibtu prie tinklelelio. Ispradziu labai svelniai, kol sukibs, po to stipriau smile.gif Tik nepamirskit pirstiniu, nes nuo muilo labai rankytes isauseja 4u.gif
Atsakyti
„Fantazija“

user posted image

„Balta svajonė“

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 06 12, 12:49)
na ir aš pabandžiau, pirma tokia rimtesn ir pabaigta sagė, padovanota jau mamos dienos proga  4u.gif

graži mirksiukas.gif
Atsakyti