Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų maišytukai

QUOTE(Aghedo @ 2012 04 27, 13:42)
Enola su praejusiu gimtadieniu!!!  happybday.gif
Visos i FB sulindusios, uz tai cia tylu  biggrin.gif


aciu 4u.gif

man kazkaip nelabai limpa FB unsure.gif sm mieliau bendraujasi, tik kad tylu labai cia pasidare verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2012 04 27, 15:06)
aciu 4u.gif

man kazkaip nelabai limpa FB unsure.gif sm mieliau bendraujasi, tik kad tylu labai cia pasidare verysad.gif

O visai be reikalo. FB misriu seimu grupeje virs 400 nariu ir ten diskusijos oho kaip verda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2012 04 27, 15:34)
O visai be reikalo. FB misriu seimu grupeje virs 400 nariu ir ten diskusijos oho kaip verda  mirksiukas.gif


va del to man ir nepatinka ten, per daug nariu... Esu ir as toje grupeje, bet nesikalba man ten ir viskas, dar paskaityti paskaitineju kartais, o diskutuoti tenais sudetinga....
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2012 04 27, 16:11)
va del to man ir nepatinka ten, per daug nariu... Esu ir as toje grupeje, bet nesikalba man ten ir viskas, dar paskaityti paskaitineju kartais, o diskutuoti tenais sudetinga....

Apskritai FB nesukurtas diskusijoms. Ten gali nebent pakomentuoti. Man nepatinka, kad informacija per greitai i apacia nukeliauja ir paskui kol randi, tenka puse dienos puslapi zemyn leisti doh.gif
As tik stebiuos, is kur ten 400 nariu. Pas mus cia maisytuku temuteje geriausiu atveju koks 20vnt. tebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2012 04 27, 19:35)
Apskritai FB nesukurtas diskusijoms. Ten gali nebent pakomentuoti. Man nepatinka, kad informacija per greitai i apacia nukeliauja ir paskui kol randi, tenka puse dienos puslapi zemyn leisti  doh.gif
As tik stebiuos, is kur ten 400 nariu. Pas mus cia maisytuku temuteje geriausiu atveju koks 20vnt. tebuvo  g.gif


kiek suprantu ten ne tik is sm surinktos g.gif toje grupeje palikta teise visoms prideti i grupe narius, tai taip ir prisirinko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2012 04 27, 20:32)
kiek suprantu ten ne tik is sm surinktos g.gif toje grupeje palikta teise visoms prideti i grupe narius, tai taip ir prisirinko smile.gif

Nu bet kiekis neitiketinas - virs 400... Ir as pati dar keleta pazistu, kuriu toje grupeje nera. Tai jauciu, jei visi pazistamus surinktu, gautusi koks tukstantukas-kitas blink.gif O buvo laikai, kai atrode, kad esu vienintele lietuve istekejusi uz egzotisko vyro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2012 04 27, 23:29)
Nu bet kiekis neitiketinas - virs 400... Ir as pati dar keleta pazistu, kuriu toje grupeje nera. Tai jauciu, jei visi pazistamus surinktu, gautusi koks tukstantukas-kitas  blink.gif  O buvo laikai, kai atrode, kad esu vienintele lietuve istekejusi uz egzotisko vyro  lotuliukas.gif


Isivaizduokit, uztrukau "like" mygtuko ieskodama doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pia* @ 2012 04 28, 07:13)
Isivaizduokit, uztrukau "like" mygtuko ieskodama  doh.gif  lotuliukas.gif

Teks is naujo mokytis naudotis SM lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti. Jau daugiau nei 17 metų gyvenų Japonijoje. Vyras- japonas. Turime 2 savo dukrytes ir vieną įvaikintą, iš Pietų Korėjos. Gyvenam Tokijuj. Lyg ir nėra tokios temos apie gyvenančias Japonijoje, tad jungiuosi čia. Tikiuosi priimsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tachiko @ 2012 05 03, 17:46)
Sveikutės. Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti. Jau daugiau nei 17 metų gyvenų Japonijoje. Vyras- japonas. Turime 2 savo dukrytes ir vieną įvaikintą, iš Pietų Korėjos. Gyvenam Tokijuj. Lyg ir nėra tokios temos apie gyvenančias Japonijoje, tad jungiuosi čia. Tikiuosi priimsit  4u.gif


ir cia tau labas 4u.gif biggrin.gif

anksciau lankesi cia viena mamyte irgi is Japonijos, bet nebeuzsuka ji cia unsure.gif tikiuosi tu nepabegsi 4u.gif

pirmai pradziai susipazinimo prisistatau ir as ax.gif Gyvename Uk, mb - kolumbietis, auginame 1 metuku dukryte
Atsakyti
QUOTE(Tachiko @ 2012 05 03, 17:46)
Sveikutės. Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti. Jau daugiau nei 17 metų gyvenų Japonijoje. Vyras- japonas. Turime 2 savo dukrytes ir vieną įvaikintą, iš Pietų Korėjos. Gyvenam Tokijuj. Lyg ir nėra tokios temos apie gyvenančias Japonijoje, tad jungiuosi čia. Tikiuosi priimsit  4u.gif

Sveika prisijungus!
Atsakyti
4u.gif
Sveikos, sugryžau atgal į šeimą smile.gif
Buvau labai užimta ir strese visa. Dabar jau laisvesnė. Kaip laikotės mergaitės, kaip jūsų beibiai auga?
Mano Elizabeth visa panelė jau smile.gif Greit metukai. Praėjo greit ir tiek daug visko mums buvo.. Bet dabar viskas tvarkoj;
user posted image

user posted image

4u.gif Iki
Atsakyti