Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(AkvileZ @ 2011 07 25, 13:20)
Juk recepte aiškiai parašyta kiek to vandens reikia. 200 ml stiklinės vieną trečiąją dalį. Vadinasi stiklinę pasidalinate į tris lygias dalis ir vieną dalį vandens supilat į tešlą, apytiksliai bus 66,666666 ml vandens.
O prilipo greičiausiai dėl to, padauginto vandens kiekio. Įtariu, kad įpylėt stiklinę su trupučiu  smile.gif


man kartais ir nesuprantama kaip parašo 1/2,tai suprask ar stiklinės antra dalis ar stiklinė ir dar kitos antra dalis,nes kartais ir taip randi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2011 07 25, 12:35)
man kartais ir nesuprantama kaip parašo 1/2,tai suprask ar stiklinės  antra dalis ar stiklinė ir dar kitos antra dalis,nes kartais ir taip randi. unsure.gif

Stiklinė ir antra dalis bus 1 1/2. Juk čia paprasčiausios trupmenos - matematika.
Kad aiškiau būtų suprasti tai ženklą / laikykit dalybos ženklu ir suprasit visada. 1/3 bus 1 padalinti iš 3, atsakymas bus tikrai ne viena stiklinė su trupučiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 25 liepos 2011 - 12:51
Reikejo sunaudot anciuvius,tai radau toki Oliverio receptuka

Spageciai su anciuviais ir pangritata

user posted image

Reikes:
spageciu
alyvuogiu aliejaus
cesnako
cili pipiru(as naudojau maltus)
anciuviu file(sunaudojau 6vnt)
baltos duonos
ciobreliu
druskos
citrinu sulciu

Pangritatai paruost kubeliais supjausciau balta duona.Ant keptuves alyvuogiu aliejuje pakaitinau smulkinta cesnaka(pora skilteliu),saujele smulkintu ciobreliu,sumeciau duonos kubelius,aitriaja paprika ir siek tiek druskos.Pakepinau kol apskrudo ir sudejau ant popierinio ranksluoscio,kad susigertu aliejus.
Spagecius isviriau,nukosiau.Ant keptuves keliuose saukstuose aliejaus ant nedideles ugnies pakepinau smulkinta cesnaka(irgi pora skilteliu) iki geltonumo,tuomet sudejau anciuviu file irgi smulkinta,pakepinau pora minuciu,isspaudziau siek tiek citrinu sulciu,beriau aitriaja paprika.I si padaza dejau makaronus,gerai ismaisiau ,kai isilo dejau i lekste ir pabarsciau duonos kubeliais.
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2011 07 25, 13:35)
man kartais ir nesuprantama kaip parašo 1/2,tai suprask ar stiklinės  antra dalis ar stiklinė ir dar kitos antra dalis,nes kartais ir taip randi. unsure.gif

sėsk - du biggrin.gif
Atsakyti
Čia mano paprastutis šiandieninis biggrin.gif
Cukinijos puodeliukas, įdarytas faršu 4u.gif
Tiesiog išskobiau cukinijos vidų, o įdariau įdaru :jautienos faršas + svogūnai + morkytė tarkuota + priekoniai + pomidorai
Kadangi esu bulvyčių mėgėja tai ir bulvyčių dar pasikepiau šalia. Greita ir skanu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stikliukas @ 2011 07 25, 14:36)
Čia mano paprastutis šiandieninis biggrin.gif
Cukinijos puodeliukas, įdarytas faršu 4u.gif
Tiesiog išskobiau cukinijos vidų, o įdariau įdaru :jautienos faršas + svogūnai + morkytė tarkuota + priekoniai + pomidorai
Kadangi esu bulvyčių mėgėja tai ir bulvyčių dar pasikepiau šalia. Greita ir skanu 4u.gif

Nuostabiai atrodo good.gif clap_1.gif
Būtinai darysiu. Tik gal galėtum nor šiek tiek konkretumo - kokio dydžio cukinija, kiek mėsos, pomidorus šviežius ar konservuotus dėjai, ir ką Tavo kalboje reiškia ,,greitai" g.gif
Atsakyti
[quote=Stikliukas,2011 07 25, 14:36]
Čia mano paprastutis šiandieninis biggrin.gif
Cukinijos puodeliukas, įdarytas faršu 4u.gif
kaip paprasta,bet grazu 4u.gif turbut skonis irgi neprastas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2011 07 25, 15:31)
sėsk - du biggrin.gif

dievazi drinks_cheers.gif thumbup.gif

Stikliukas, bet koks vaizdas, koks grozis- fantastika!

Evelincik, baisiai skanus spageciai atrodo thumbup.gif
Gyveni ir mokais, tik dabar suzinojau, kad skrebuciai dar ir pangritata vadinas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukas @ 2011 07 25, 14:36)
Čia mano paprastutis šiandieninis biggrin.gif



Labai graziai atrodo.Primine man kokteiliuka smile.gif
user posted image
QUOTE(brashke77 @ 2011 07 25, 14:47)

Gyveni ir mokais, tik dabar suzinojau, kad skrebuciai dar ir pangritata vadinas  cool.gif

As maniau jie krutonais vadinasi,o cia vakar dar ir toki pavadinima mandra radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukas @ 2011 07 25, 14:36)
Čia mano paprastutis šiandieninis biggrin.gif
Cukinijos puodeliukas, įdarytas faršu 4u.gif
Tiesiog išskobiau cukinijos vidų, o įdariau įdaru :jautienos faršas + svogūnai + morkytė tarkuota + priekoniai + pomidorai
Kadangi esu bulvyčių mėgėja tai ir bulvyčių dar pasikepiau šalia. Greita ir skanu 4u.gif
user posted image

as labai atsiprasau,kad neatsiklausus panaudojau Jusu nuotrauka naujoje temoje blush2.gif 4u.gif

tobulas valgis wub.gif wub.gif

is vis labai padirbeje saunuoles ,skanu viskas wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti