Įkraunama...
Įkraunama...

Maclaren vežimėliai


MACLAREN

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
SENA TEMA



SENA TEMA
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2011 05 09, 01:22)
Siaip reikia gyvai apziuret, sunku pasakyt kiek vertas. Gal jis tikrai nedaug naudotas  g.gif  O tie patobulinimai tai bus minimalus. Rankenu lipnumo problema tiksliai buvo, zinau, kad XT ja turejo, o XLR kaip nezinau  schmoll.gif  Reik apziuret medziagu stovi, ratus, rankenas tas pacias, komplektacija patikrint  g.gif  Gal geras butu. NOrs pagal amziu jau galejo speti ir du vaikus atvazinet. Zodziu nepaziurejes neivertnsi  mirksiukas.gif

Laukiu fotkiu ir jei viskas ok, tai siusiu giminaite apziuret.
Nu gaila, kad tie ratukai seno modelio, bet pati vezimo spalva man patinka, tik va klausimas ar tie raudoni akcentai tikrai raudoni, o ne kokie labiau avietiniai ar ruzavi, nes man gi berniukui reikia doh.gif
Gal kas nors gyvai esat toki mate:
user posted image
user posted image
Reklaminej foto is vis tokia morkine ar tai plytos spalva atrodo, pardaveja sako, kad spalva raudona, o kazkieno i interneta idetoj foto nei i raudona, nei i morkine spalva nepanasu doh.gif
user posted image
Jau pradedu nervuotis, kad bernui netiks doh.gif
Kaip sunku pirkt vezima per atstuma doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 09 gegužės 2011 - 13:34
sveikos,

turiu musu mylima sketuka maclaren xt techno pilkos spalvos. matau, kad jau nebereiks mums jo, galvojam pardavineti. kokios dabar mazdaug devetu, bet geram stovyje siu vezimeliu kainos blush2.gif musiskis nei sulauzytas, nei suplesytas, isskalbtas, puikuojasi ir laukia nauju seimininku, tik nezinau kiek uzsiprasyt galima blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2011 05 09, 23:03)
sveikos,

turiu musu mylima sketuka maclaren xt techno pilkos spalvos. matau, kad jau nebereiks mums jo, galvojam pardavineti. kokios dabar mazdaug devetu, bet geram stovyje siu vezimeliu kainos blush2.gif musiskis nei sulauzytas, nei suplesytas, isskalbtas, puikuojasi ir laukia nauju seimininku, tik nezinau kiek uzsiprasyt galima blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Nauja, siu metu modeli pardavineja uz 799lt. As skaitau, kad devetas turi kainuot per pus pigiau. Nu ir dar klausimas kelintu metu jusiskis. Bet cia kiekvieno reikalas. Kitas gi nori atgaut vos ne ta pati, kiek mokejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 05 09, 22:16)
Nauja, siu metu modeli pardavineja uz 799lt. As skaitau, kad devetas turi kainuot per pus pigiau. Nu ir dar klausimas kelintu metu jusiskis.  Bet cia kiekvieno reikalas. Kitas gi nori atgaut vos ne ta pati, kiek mokejo doh.gif


MACLAREN XT
musiskis toks pat lygiai tik pilkas, 2008m. hm..nu meginsiu perpus kaina, bet aisku su derejimusi. tikrai neplesikaut norisi, puikus stovis ir siaip..net gaila, kad isaugom ir nebereikia. as isimylejus sita vezimeli wub.gif bet dukriukas pareiske jau nora triratukui o ne vezimeliui doh.gif pati ir vazinek mazdaug, jei taip reikia, o man jau vezimaicio nebereik irnesakyk.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2011 05 09, 23:28)
MACLAREN XT
musiskis toks pat lygiai tik pilkas, 2008m. hm..nu meginsiu perpus kaina, bet aisku su derejimusi. tikrai neplesikaut norisi, puikus stovis ir siaip..net gaila, kad isaugom ir nebereikia. as isimylejus sita vezimeli wub.gif bet dukriukas pareiske jau nora triratukui o ne vezimeliui doh.gif pati ir vazinek mazdaug, jei taip reikia, o man jau vezimaicio nebereik irnesakyk.gif  flirt.gif

Kaip gaila, kad pilkas. Pretenduociau, bet antro pilko nebenoriu doh.gif
O siaip greit turetumet parduot, nes lt devetu maclarenu pasirinkimo ner. I spalva ziuriu, tai va jau keli men renkuosi lotuliukas.gif
O jus dar ir is Klaipedos, tai visai gundytis pradejau. rolleyes.gif Tik gaila, kad XT neturi koju uzkloto. ax.gif

Jei nesulauksiu foto maclareno, kuri rezervavau, matyt teks atsiprasyt pilkos spalvos ir eit i derybas su Silence lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 09 gegužės 2011 - 22:49
QUOTE(Požiūris @ 2011 05 09, 22:42)
Kaip gaila, kad pilkas. Pretenduociau, bet antro pilko nebenoriu doh.gif
O siaip greit turetumet parduot, nes lt devetu maclarenu pasirinkimo ner. I spalva ziuriu, tai va jau keli men renkuosi lotuliukas.gif
O jus dar ir is Klaipedos, tai visai gundytis pradejau.  rolleyes.gif Tik gaila, kad XT neturi koju uzkloto. ax.gif

Jei nesulauksiu foto maclareno, kuri rezervavau, matyt teks atsiprasyt pilkos spalvos ir eit i derybas su Silence lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
o man ta pilka spalva kazkaip nemaise, netepli, labai super vezimelis. nu kazkaip galvojau dar vasarai kaip tik pasilikti, bet ziuriu, kad jis stoves greiciausiai balkone per vasara be naudos, tai geriau parduot vaikuciui, kuriam tikrai reikia.

jo, su padevetais ziuriu nera jau taip gausu pasirinkimo rolleyes.gif ypac pajury doh.gif jei ir yra tai arba modelis ne tas, arba jau stovis prastas, arba viskas vln, kaune tongue.gif

nu man kazkaip XT superinis modelis, jei nori ir sketuko, ir patogaus vezimelio vaikui, kuriame jis ir ilsesis, ir pamiegos patogiai ir t.t.

Na, jei tik vezimaitis liks neparduotas ir visgi susigundysit - prasom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2011 05 10, 11:15)
lotuliukas.gif
o man ta pilka spalva kazkaip nemaise, netepli, labai super vezimelis. nu kazkaip galvojau dar vasarai kaip tik pasilikti, bet ziuriu, kad jis stoves greiciausiai balkone per vasara be naudos, tai geriau parduot vaikuciui, kuriam tikrai reikia.

jo, su padevetais ziuriu nera jau taip gausu pasirinkimo rolleyes.gif ypac pajury doh.gif jei ir yra tai arba modelis ne tas, arba jau stovis prastas, arba viskas vln, kaune tongue.gif

nu man kazkaip XT superinis modelis, jei nori ir sketuko, ir patogaus vezimelio vaikui, kuriame jis ir ilsesis, ir pamiegos patogiai ir t.t.

Na, jei tik vezimaitis liks neparduotas ir visgi susigundysit - prasom drinks_cheers.gif

Neturiu nieko pries pilka spalva, bet mano MX'as pilkas. Tai gautusi tas pats, tik ant kitu ratuku lotuliukas.gif
Nu, kad vezimai kituose miestuose siais laikais ne tokia ir problema, svarbu, kad butu is ko rinktis. Paaiskejo, kad mano norima XLR pardavineja mano uosvienes drauges dukra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 10 gegužės 2011 - 10:34
Gal kas žinot, kuo skiriasi Techno XLR 2011 metų modelis nuo ankstesnių?
Papildyta:
QUOTE(Spokas1 @ 2011 05 10, 12:59)
Gal kas žinot, kuo skiriasi Techno XLR 2011 metų modelis nuo ankstesnių?


Tik paklausiau ir vieną skirtumą pats radau: skiriasi sulankstymo mechanizmas ten, kur viršutinis strypas susilenkia, sulenkimo vyriai, t.y. senesniuose modeliuose yra kaip čia forume viršuje nuotraukose, o 2011 modelyje sulenkimo vyriai ten yra apvalūs.

Bet gal dar kuo nors skiriasi? Įdomu pasidarė, nes Mothercare parduotuvėje sakė, kad mėlynas yra senesnis modelis, o šampaninis jau 2011 modelis. Mėlyną turi dabar, o šampaninio reikia palaukti...
Atsakyti
QUOTE(Spokas1 @ 2011 05 10, 11:59)
Gal kas žinot, kuo skiriasi Techno XLR 2011 metų modelis nuo ankstesnių?

Ziurint iki kiek ankstesniu. Kelis metus, jei neklystu, skyresi tik spalvine gama. 2007m modelyje jau ir ratukai kitokie (nepilnaviduriai). Nezinau kuriais metais tobulino sulankstymo mechanizma, bet ka ten patobulino irgi nezinau, bet cia is po to, kai vaikui ala pirstai buvo prispausti. ax.gif
Atsakyti
Na skirtumas domina tarp 2009-2010 ir 2011 modelių. Nes Panoramoje esančioje Mothercare parduotuvėje šį mėnesį XLR kainuoja 880Lt, bet dabar turi tik vieną mėlyną, ant kurio pakuotės mačiau parašytus 2009 metus. Šampaninių rytoj žinos, ar dar šį mėnesį gaus už 880Lt. Kol kas rezervavau mėlyną, bet ryt turėtų pasakyti, ar gaus šampaninį. Bandau išsiaiškinti, ką reikės daryti, jeigu šampaninių už 880Lt vis tik nebus: imti mėlyną 2009 metų ar mokėti brangiau už naujesnį šampaninį smile.gif
Papildyta:
Vat kas nepatinka ant naujesnių modelių tai kad rankenų galus nudažė sidabrine spalva ir dabar tie galai labai lengvai susibraižo ar net nusilupa sad.gif Parduotuvėje stovintis kaip tik jau yra su gana smarkiai apdraskytomis rankenomis...
Papildyta:
2011 metų modelis:
http://ep.yimg.com/c...1551939border=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spokas1: 10 gegužės 2011 - 11:30
QUOTE(Spokas1 @ 2011 05 10, 12:29)
Na skirtumas domina tarp 2009-2010 ir 2011 modelių. Nes Panoramoje esančioje Mothercare parduotuvėje šį mėnesį XLR kainuoja 880Lt, bet dabar turi tik vieną mėlyną, ant kurio pakuotės mačiau parašytus 2009 metus. Šampaninių rytoj žinos, ar dar šį mėnesį gaus už 880Lt. Kol kas rezervavau mėlyną, bet ryt turėtų pasakyti, ar gaus šampaninį. Bandau išsiaiškinti, ką reikės daryti, jeigu šampaninių už 880Lt vis tik nebus: imti mėlyną 2009 metų ar mokėti brangiau už naujesnį šampaninį smile.gif
Papildyta:
Vat kas nepatinka ant naujesnių modelių tai kad rankenų galus nudažė sidabrine spalva ir dabar tie galai labai lengvai susibraižo ar net nusilupa sad.gif Parduotuvėje stovintis kaip tik jau yra su gana smarkiai apdraskytomis rankenomis...

Manau, kad 2009m nuo 2011m skirsis sulankstymo mechanizmas, apie kuri jau raset, kad pats pastebejot. Tai as del to per daug nepergyvenciau, nebent jus tos sampanines spalvos labai norisi. As logiskai mastau, kad gali buti, jog tik senesnius modelius isparduos pigiau, o sampaninis 2011m, tai gali pasiulyt uz pilna kaina g.gif
Sakyciau, labai gera kaina, nes as is vis 2007m deveta modeli uz 500lt perku doh.gif
Papildyta:
2009m melynas, ta turbut toks:
user posted image

Man jame tik tos zydros rankenos kazkaip i akis sminga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 10 gegužės 2011 - 11:36