Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...59 tema-

QUOTE(caralaite @ 2011 05 09, 22:13)
blink.gif
Nežinau ką tu į šitą žodį sudedi, bet visos man žinomos kietos prasmės Coetzei netinka.


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2011 05 09, 21:52)
Tada dar gal pasakytumėt kas porą žodžių apie šias knygas:
A. Fadejevas Jaunoji gvardija; Šachmatų miesto kvadratai? Pastaroji kaip?
Jaunoji gvardija - organizacija, veikusi Krasnodone (ar tai Krasnodare, tada Rusijos, dabar Ukrainos teritorijos), II pasaulinio karo pradžioje. Nemanytume, kad bus įdomūs komunistiniai skiedalai. schmoll.gif schmoll.gif

Šachmatų miesto kvadratai - fantastika/utopija. Apie autorių: http://www.rasyk.lt/...on-brunner.html . Taip pat nerekomenduojame. schmoll.gif schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 05 09, 22:18)

Pikta esu kaip velnias, susinervijau dėl tų prarastų milijonų ir šiaip...

O pati skaitau Picoult "Mano sesers globėją", kol kas labai džiaugiuos kad pagaliau šitos knygos ėmiausi. Kol kas viskas labai padoriam lygmeny (1/2 knygos). Nors, jaučiu, dar "pamanipuliuos" autorė mano jausmais, verksiu į rankovę ryt/poryt...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mona187, ačiū už naują temą 4u.gif
Registras joje su Elenos Kurklietytės "Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija" bei toliau kartkartėmis tebeskaitoma Jurgos Ivanauskaitės "Pragaro sodai".


QUOTE(Mona187 @ 2011 05 09, 20:22)
Dar norėjau pasigirti, kad pasidovanojau bibliotekoj sau vieną knygą (tik nežinau, ar yra kuo džiaugtis) - Marijos Mediči skrynelė. Nors ir sena (1987 m. leidimo), bet palyginus gerai išlaikyta. Ar vertinga kuo ši knyga?

Esu ją skaičiusi paauglystėje. Tuomet lyg ir visai patiko.
Įtariu, jei pasitaikytų po ranka, gal net ir antrą kartą prisiminimui perskaityčiau (kadangi istorines mėgstu).


QUOTE(Siberica @ 2011 05 09, 20:59)
Sveikutės. Skaitau LEV TOLSTOJUS "KARAS IR TAIKA" I tomą. Labai rekomenduoju,toms kurios mėgsta klasika. Tikrai įdomi istorinė drama,apie Rusijos įvykius,kai į Prancūzijos valdžia atėjo Napoleonas,apie tai kaip ruošias karui su juo (bent jau iki čia db perskaičiau),apie aukštuomenės gyvenimą. Labai įtraukiantis kūrinys.

Per rusų literatūros pamokas (buvo mano mokykliniais laikais tokia disciplina) pakankamai išsamiai nagrinėjom šį kūrinį, tai teko skaityti originalo kalba. Tačiau tik gabalais. Visų keturių tomų tai kažin ar ryžčiausi skaityti vien dėl apimties blush2.gif Nors kas ten žino, gal kada nors gyvenime ir pasiryšiu (aišku, dabar jau tik lietuviškai).

QUOTE(caralaite @ 2011 05 09, 21:25)
O pati skaitau Picoult "Mano sesers globėją", kol kas labai džiaugiuos kad pagaliau šitos knygos ėmiausi. Kol kas viskas labai padoriam lygmeny (1/2 knygos). Nors, jaučiu, dar "pamanipuliuos" autorė mano jausmais, verksiu į rankovę ryt/poryt...

Jeigu ir verksi, tai tik pačioje pabaigoje.
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2011 05 09, 22:13)
blink.gif
Nežinau ką tu į šitą žodį sudedi, bet visos man žinomos kietos prasmės Coetzei netinka.


Ale matai kaip! mirksiukas.gif Tatai man kieta, nes: knygos pamatai kieti, t.y - tvirtai suręstas romanas. O jei jau pamatas tvirtas... Statyk ką nori, nes didelė tikimybė, jog tai nebus popierinių kortų namelis, o jei žaidimas kortom ir pasitaikys, tai būk tikras, žmogui, kad laimėsi ne tu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2011 05 09, 19:16)
su Džonatano Safrano Foerio „Viskas nušviesta“.

Ir kaip tau ji?


O aš naujoje temoje registruojuosi vėl su krūva knygų:
1. Tess Gerritsen 'Pameistrys'
2. Jean Potocki 'Rankraštis rastas Saragosoje' (RUS)
3. Kami Garcia, Margaret Stohl '16 mėnulių' (ENG)
4. Diane Setterfield 'Tryliktoji pasaka' (ENG)
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2011 05 09, 23:02)
Sveikos naujoje temoje 4u.gif

Registruojuosi su Coetzee "Maiklo K gyvenimas ir laikai". Kieta knyga! cool.gif

man tai ji irgi patiko rolleyes.gif
neskaitametis kazkoks uzpuole mane
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Registruojuosi naujoje temoje su T. Lindgren Dorė biblija rolleyes.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 10, 00:09)
Sveikos 4u.gif

Registras joje su Elenos Kurklietytės "Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija"


Ir kaip Laukinė Todė tau? g.gif Mane ši knyga labai vilioja, kaskart knygyne pavartau, bet kažkaip nesiryžtu pirkti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mona187, ačiū už naują temukę 4u.gif

Registruojuosi su O. de Balzako "Eugenija Grande".

O perskaičiau K. Alvtegen "Išdavystė", labai patiko, stipri knyga. Ir pabaiga - kokios nesitikėjau. Dabar jau, berods, esu perskaičiusi visas jos lietuviškai išleistas knygas.

Kas norit "Šešėlių verpėjos" - "Pegase" akcija dabar.
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(kiršė @ 2011 05 10, 08:54)
Ir kaip Laukinė Todė tau?  g.gif  Mane ši knyga labai vilioja, kaskart knygyne pavartau, bet kažkaip nesiryžtu pirkti  blush2.gif

Nagi patinka bigsmile.gif Labai graži , vaizdinga, poetiška kalba. Daug lietuvių mitologijos elementų. Paslaptinga, mistiška, tarsi rūkuose skendinti. Tokio tipo lietuvių autorių knygų aš mažai tesu skaičiusi (bent jau nepamenu). Galbūt kažkiek artima Kondroto knygai "Žalčio žvilgsnis" g.gif Bet Kondroto knygoje visgi dominuoja magiškas realizmas, o "Šešėlių verpėjoje" jau kiti dalykai, ji labiau artima lietuviškai etnokultūrai.


QUOTE(Magnė @ 2011 05 10, 09:56)
Registruojuosi su O. de Balzako "Eugenija Grande".

Ir kaip tau ji ?
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 10, 11:13)
Ir kaip tau ji ?

Dar ne per daugiausiai perskaičiau, bet kol kas patinka.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 10, 12:13)
Labas 4u.gif
Nagi patinka bigsmile.gif  Labai graži , vaizdinga, poetiška kalba. Daug lietuvių mitologijos elementų. Paslaptinga, mistiška, tarsi rūkuose skendinti. Tokio tipo lietuvių autorių knygų aš mažai tesu skaičiusi (bent jau nepamenu). Galbūt kažkiek  artima Kondroto knygai "Žalčio žvilgsnis" g.gif  Bet Kondroto knygoje visgi dominuoja  magiškas realizmas, o "Šešėlių verpėjoje" jau kiti dalykai, ji labiau artima lietuviškai  etnokultūrai.


wub.gif wub.gif wub.gif viskas, lekiu rytoj į Pegasą bigsmile.gif
Atsakyti