Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...59 tema-

QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 27, 22:41)
Susimąsčiau - matyt manęs apskritai nežavi senatvė...
Gal nesuprantamai išsireiškiau - pagyvenę žmonės literatūroje man tikrai netrukdo, o bet  tačiau jų aistringa meilė man nelabai skanu unsure.gif  Senyvas žmogus knygoje man visų pirma asocijuojasi su išmintimi, gyvenimiška patirtimi. Bet ne su kūniškom aistrom. Užteks tik tiek, kad už rankučių pasilaikys, meiliais žvilgsniais, prisiminimais pasidalins  ir pan. (jei jau kalbant apie meilę). Knygoje "Meilė choleros metu" nueita kur kas toliau.


nejaugi save isivaizuoji vyresniame amziuje tik uz rankuciu besilaikancia? mirksiukas.gif ax.gif na pvz kokiu 55-60 metu? (na Meilė choleros metu veikejai buvo dar vyresni, bet ten Karibai, karsti zmones ... biggrin.gif ) kaip sake klasikai : любви все возрасты покорны mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieplauka: 28 gegužės 2011 - 09:35
QUOTE(LEEja @ 2011 05 28, 10:09)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nesusilaikiau biggrin.gif

ot kiaula, ko cia zvengi. cool.gif

Laba ryta, vel dirbu. cool.gif

Ingenai, dekui, kad prisimeni ( biggrin.gif ), manau, kad ir man Tora patiktu bigsmile.gif Tik kazkaip labai jau ner kada skaityt paskutiniu metu doh.gif

SS, kaip dziugu tave matyt ploja.gif Vis pagalvodavau, kad labai truksta taves cia. Nu kaip faina, kad puikiai gyveni ax.gif
Papildyta:

Maciau filma Meile choleros metu, tai po jo irgi, kaip ir prieplauka, gan skeptiskai nusiteikus knygos atzvilgiu - kazkaip net netraukia ja imt i rankas...

Leeja, smagu, kad esi bendraminte del Doriano Grejaus biggrin.gif

Katilina, vis tik nusprendei skaityt Mazus vaikus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 28 gegužės 2011 - 09:39
eik tu, as gi ne piktai, tiesiog, nu... taip ir turejo but... cia gi Lietuva. i naujoves visi snairai ziuri:) gal reiktu prirasyt, kad bus vaises nemokamai - tada ateitu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 05 28, 11:44)
eik tu, as gi ne piktai, tiesiog, nu... taip ir turejo but... cia gi Lietuva. i naujoves visi snairai ziuri:) gal reiktu prirasyt, kad bus vaises nemokamai - tada ateitu biggrin.gif

biggrin.gif jo jo, be to, ir pasiekti ta senjora gana sudetinga - internetu nesinaudoja didzioji dauguma, manau... g.gif Bandziau kabint skelbima sen bei ten, bet irgi - kazin kokios naudos, kaip zinia, nebuvo.. lotuliukas.gif

Zadejom kavos nemokamai. lotuliukas.gif Gal reikia prirasyti ir sausainiukus? laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 28 gegužės 2011 - 10:48
QUOTE(Masako @ 2011 05 28, 11:47)
Zadejom kavos nemokamai. lotuliukas.gif  Gal reikia prirasyti ir sausainiukus? laugh.gif


Už mūsų pinigus? biggrin.gif nu jau ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 28, 11:51)
Už mūsų pinigus?  biggrin.gif  nu jau ne  lotuliukas.gif

ale ot skupaila. tiek uzdirbi - gaila ir su kitais pasidalint? g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(_night_ @ 2011 05 28, 08:57)
Aš anksčiau irgi manydavau, kad brandiems žmonėms tas vaizduojamas intymumas nelabai dera, neįprasta ir pan., bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad meilės ir paišdykauti nori ne tik jaunimas biggrin.gif Kažkaip paskutiniu metu susidūriau su pagyvenusiais vyrais, šiek tiek teko pabendrauti (žodžiu, aišku:)) ) ir pastebėjau, kad labai mėgsta juokelius "į tą pusę". O kaip sakoma, juokais pasakoma pati gryniausia tiesa:) Tai yra tokių rašytojų, kurie savo mintis išsako kūriny... ir ne apie jaunystę. Drąsu, bet man patinka. Visada įdomu, ką tokie mano ne tik apie nedrąsius prisilietimus, paėmimą už rankos, pagarbą, gražius žodelius, bet ir kai ką daugiau... blush2.gif  biggrin.gif Kaip visa tai atrodo iš jų varpinės.

Galvoju, galbūt aš dar nesubrendusi tai priimti g.gif blush2.gif Manau, ateityje mąstymas ta linkme dar tikrai pasikeis.


QUOTE(prieplauka @ 2011 05 28, 09:33)
nejaugi save isivaizuoji vyresniame amziuje tik uz rankuciu besilaikancia? mirksiukas.gif  ax.gif na pvz kokiu 55-60 metu? (na Meilė choleros metu veikejai buvo dar vyresni, bet ten Karibai, karsti zmones ... biggrin.gif ) kaip sake klasikai : любви все возрасты покорны mirksiukas.gif

Kaip minėjau, senatvė manęs kažkaip nežavi blush2.gif , ypač Lietuvoje. Kaip aš atsakau kalbant apie senatvę - pensijos aš vistiek nesulauksiu biggrin.gif , tai nelabai ir noriu įsivaizduoti, kaip ten man bus ir kaip tai atrodys meilės reikaluose. Sakykim žiūrint į užsieniečių senjorų poras, pvz. atvažiavusius turistus, visai mielai jų vaizdelis nuteikia. O LT senatvė man kažkaip kelia kiek kitokias asociacijas, kurios man visai nepatinka unsure.gif
Gal ir keistas iš šalies atrodo tas mano požiūris, juolab kad ir pačiai jau ne 20 metų. Bet visgi nenorėčiau meluoti, kad galvoju kitaip...
Yra ir Lietuvoje vyresnio amžiaus asmenybių, kurios man sukelia begalinį susižavėjimą. Tai Galina Dauguvietytė, Čekuolis, kad ir tie patys Adamkai. Pagalvojus matyt dar vieną kitą prisiminčiau.


QUOTE(Masako @ 2011 05 28, 10:47)
Zadejom kavos nemokamai. lotuliukas.gif  Gal reikia prirasyti ir sausainiukus? laugh.gif

Tai jau tikrai laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 28 gegužės 2011 - 11:03
QUOTE(Masako @ 2011 05 28, 11:53)
ale ot skupaila. tiek uzdirbi - gaila ir su kitais pasidalint? g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gaila cool.gif
Atsakyti
Panos, mes su Aistulia norim pasiulyti pas mus knygynely meeta padaryt, kaip manot? Nereiketu kavineje islaidaut. biggrin.gif Susirinktume sestadieni kazkuri, kaip visada suplanuota, kokia 12 val., pvz., atsinestume kas sausainiu, kas sumustiniu, kas dar ko nors. Kavos arbatos padarytume. Zodziu, laisvas plotas tarp knygu. Stalai, kedes -viskas yra. sedim ir baliavojam biggrin.gif Ka manot? bigsmile.gif Su Pajauta jau gyvai aptarem - jinai UZ biggrin.gif
Dalyvems nuolaida 10 proc. suteiktume, jei kas noretu pirkt ka nors laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 28 gegužės 2011 - 11:18
QUOTE(Masako @ 2011 05 28, 11:13)
Panos, mes su Aistulia norim pasiulyti pas mus knygynely meeta padaryt, kaip manot? Nereiketu kavineje islaidaut.  biggrin.gif Susirinktume sestadieni kazkuri, kaip visada suplanuota, kokia 12 val., pvz., atsinestume kas sausainiu, kas sumustiniu, kas dar ko nors. Kavos arbatos padarytume. Zodziu, laisvas plotas tarp knygu. Stalas, kedes -viskas yra. sedim ir baliavojam biggrin.gif Ka manot? bigsmile.gif
Dalyvems nuolaida 10 proc. suteiktume, jei kas noretu pirkt ka nors laugh.gif



Man rodos, labai šauni mintis bigsmile.gif
Ir aplinka atitinkamai nuteikianti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 28, 12:18)
Man rodos, labai  šauni mintis bigsmile.gif
Ir aplinka atitinkamai nuteikianti biggrin.gif

taip taip, galetume aptariama knyga paciupinet, pvz laugh.gif

smagu, Ingenai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 05 28, 12:13)
[color=green]Panos, mes su Aistulia



Prie ko čia aš? lotuliukas.gif

Ok ok, prisidedu ir aš prie pasiūlymo/kvietimo ax.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti