Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 62

QUOTE(Rebutia @ 2011 07 23, 17:14)
Tai kad jau ne kartą purkšta...Ir vistiek jų pilna...Šiek tiek pajuoduoja, bet nenyksta...
GAl tikrai per daug atskiesta g.gif

pabandykite stipresnės koncentracijos pasidaryti, man tikrai padėjo
Atsakyti
Laba,gal kas galetu pasakyti,kas nutiko mano keniui?Sodinom birzelio vidury,is vazono. O jau kelias savaites naujai isleisti spygliu kuoksteliai ir virsune kaip isleipe,lyg ir spygliai nori byreti. Vandens kaip ir netruksta.Kazin kas jam nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2011 07 15, 17:36)
Žalumos jau šiek tiek esu ,,dadėjusi'', ten buvo senesnės foto. čiai dinai jis atrodo taip, ką tik fotkinau, beje visi augalai tik šiemet  pavasarį- vasarą pasodinti, gal ir dar ką dagalvosiu...

o kur nubėga upeliukas?
Atsakyti
Sveikos

prisidauginau nemazai japoniniu lanksvu, ir jau daigiukai isleido saknys. Noriu jusu paklausti, kada galiu daigus persodinti i nuolatine vieta, rudeni ar laukti iki pavasario? Kokiu atstumu sodinti lanksvos gyvarvorei? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri Kaune ar netoliese matete kur galima isigyti amurine alyva?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 07 23, 21:08)
Laba,gal kas galetu pasakyti,kas nutiko mano keniui?Sodinom birzelio vidury,is vazono. O jau kelias savaites naujai isleisti spygliu kuoksteliai ir virsune kaip isleipe,lyg ir spygliai nori byreti. Vandens kaip ir netruksta.Kazin kas jam nutiko?


Nezinau, ar tai galioja ir keniams, bet musu dalis kalniniu puseliu pradejo ruduoti ir mesti spyglius del to, kad is nezinojimo pasodinom per giliai. Sake, kad pusys labai jautrios tokiems dalykams, turi buti grieztai tam paciam gylyje, kokiam augo ir vazone. Paziurekit, gal ir jusu keni reikia siek tiek kilstelti? Turiu ir as nusipirkusi keni, tik kol kas dar nesodinau, laukiu vesesniu ir dregnesniu oru. Vazone augdamas irgi numete vienos sakeles spygliukus, bet daugiau lyg ir viskas gerai, tai gal transportuojant buvo pazeista, galvoju.
Atsakyti
Sveikutės. Gal žinote ar yra kokia kompiuterinė programa kurios pagalba būtų galima pamodeliuoti aplinką aplink namą? Kad būtų galima įsivaizduoti kaip kas atrodys? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri turi pasisodinusi raudonlapi kleva, lapai normalus,kaip musu klevu,tik boro spalvos,maciau floros simfonijoj ji pardavineja, skiepytas, idomu ar gerai auga, nebijo musu ziemu,kiek supratau reikia karpyti ji? Ir dar ar deretu jeigu prie tokio medzio pasodinciau dar svyrancia guoba?
Atsakyti
Gerai žiemoja raudonlapiai pas mus ax.gif , tačiau jeigu kalba eina apie japoninius raudonlapius ( tuos , karpytais lapeliais, mažiukus)- tai man su jais problemos, jau pora turėjau ir žiemos neišgyveno...
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2011 08 15, 12:55)
Sveikutes, gal kuri turi pasisodinusi raudonlapi kleva, lapai normalus,kaip musu klevu,tik boro spalvos,maciau floros simfonijoj ji pardavineja, skiepytas, idomu ar gerai auga, nebijo musu ziemu,kiek supratau reikia karpyti ji? Ir dar ar deretu jeigu prie tokio medzio pasodinciau dar svyrancia guoba?


Akropolio kieme Vilniuje ju dvi alejos pasodintos tu raudonlapiu, ir jau kiek metu kaip viskas su jais gerai.
Bet man kazkaip uzkliuvo, kad nori pirkti skiepyta, tai jau reikstu, kad aukstis jo bus ne toks kaip originalo, o salia dar skiepyta svyranti guoba. Klausimas ar nebus jie panasaus aukscio ir laikui begant neisgausi norimo auksciu skirtumo?
Nezinau ar aiskiai parasiau as cia ka norejau parasyti. Pasitikslink del auksciu toj floros simfonijoj. Tik nesakyk kokiu tau reikia, nes kaip pastebejau, tai tie pardavejai taip megsta muilinti, kad net verkti norisi.
dar aišku klausimas kiek ten pas tave vietos ir koki auksti gali sau leisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 17 rugpjūčio 2011 - 12:17
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 08 17, 12:16)
Nezinau ar aiskiai parasiau as cia ka norejau parasyti. Pasitikslink del auksciu toj floros simfonijoj. Tik nesakyk kokiu tau reikia, nes kaip pastebejau, tai tie pardavejai taip megsta muilinti, kad net verkti norisi.
dar aišku klausimas kiek ten pas tave vietos ir koki auksti gali sau leisti smile.gif

Oi kaip aciu 4u.gif , del to skiepo tai ir as mastau,bet klevas bus aukstesnis, taip skiepyti,auksciai matosi,nes salia ir guobos ,tai matosi skirtumas.Del vietos 15a, jau yra 5 dideles pusys,virs namo stogo,bet taip noris kazkokio vieno lapuocio ir butent raudono...dabar mastau,ka uz to klevo sodinciau,nes ten bus tvora tinkline,kaip ir noretusi kokiu krumeliu,guoba, klevas raudonlapis,lyg ir nebereikia ten margumo,turbut,o gal kalnines puseles, jokiu tuju nenoriu ,na dar galvojime vis...
Atsakyti
Kažkada aš ir Nuk tirpom kaip norėjome Cornus contraversa 'Variegata' arba Cornus alternifolia 'Variegata'. Po visai neseno vizito į Pailgės medelyną atsisveikinau galutinai su savo svajonėmis apie šias sedulas. Šeimininkas turi pasisodinęs abejas. Apžiūrėjau, pasikalbėjau. Pirmoji nušąla kasmet iki sniego dangos, antroji vargsta ir apie dekoratyvumą nėra net ką kalbėti.
Vadinasi, Cornus alba 'Elegantissima' sunkiai pajudinama iš mano favoritų sąrašo viršutinių pozicijų smile.gif Ir graži, ir nereikli. Auga ir bujoja mano valdose - ko daugiau norėt iš augalo? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 19 rugpjūčio 2011 - 14:11