Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto Klubai Klaipėdoje

QUOTE(Maidenana @ 2011 10 27, 20:05)
zinau. paziurek facebook`e ju profili. Pamatysi ir trenere ir treneri.


tai mes jug sitam forume bendraujame , o ne per facebooka smile.gif gal kas is apelsino ar eolos ten dirba?
Atsakyti
Na, pradėjau aš į Bigo Eolą eit. didžiuuuulis minusas, kurio, deja, nepaversi pliusu-mažos erdvės-tiek persirengiant, tiek salėj. Su akropoliu čia nesusilygiuosi. O ir trenerė Aleksandra...hm, fiziškai tipriai ima, bet iš techninės pusės, ypač kas liečia šokio žingsnelius - yra geresnių.. smile.gif palauksiu Sigitos vedamų zumbos treniruočių.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 11 04, 00:00)
Na, pradėjau aš į Bigo Eolą eit. didžiuuuulis minusas, kurio, deja, nepaversi pliusu-mažos erdvės-tiek persirengiant, tiek salėj. Su akropoliu čia nesusilygiuosi. O ir trenerė Aleksandra...hm, fiziškai tipriai ima, bet iš techninės pusės, ypač kas liečia šokio žingsnelius - yra geresnių.. smile.gif palauksiu Sigitos vedamų zumbos treniruočių.


jei cia ta pati Aleksandra, kuri dirba ir akropolio Eoloje, tai ir man ji nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2011 11 03, 17:09)
kaip idomu, pirma kart girdziu? o koks adresas, kur galima gauti informacija? 4u.gif

Sporto studija ROST, Silutes pl.105a 2 aukstas. Pirmad.- penktad. 8.00-13.00, 16.00-19.00. Treciad.- iseigine. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 11 04, 00:00)
Na, pradėjau aš į Bigo Eolą eit. didžiuuuulis minusas, kurio, deja, nepaversi pliusu-mažos erdvės-tiek persirengiant, tiek salėj. Su akropoliu čia nesusilygiuosi. O ir trenerė Aleksandra...hm, fiziškai tipriai ima, bet iš techninės pusės, ypač kas liečia šokio žingsnelius - yra geresnių.. smile.gif palauksiu Sigitos vedamų zumbos treniruočių.


o man patinka ji begalo. man tai Rasa ir ji pacios geriausios. o is Apelsino, tai Aiste patinka thumbup.gif Bet kiek zinau, tai ji neveda sokiu, zumbu ir t.t., na as apie trenere Aleksandra. o Sigitai geriau zumba sekasi, nei stepas pvz.
Papildyta:
QUOTE(COYOTA @ 2011 11 04, 23:31)
o man patinka ji begalo. man tai Rasa ir ji pacios geriausios. o is Apelsino, tai Aiste patinka  thumbup.gif Bet kiek zinau, tai ji neveda sokiu, zumbu ir t.t., na as apie trenere Aleksandra. o Sigitai geriau zumba sekasi, nei stepas pvz.

o man minusas, kad bige daug zmoniu ir slidzios grindis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(COYOTA @ 2011 11 04, 22:33)
Bet kiek zinau, tai ji neveda sokiu, zumbu ir t.t., na as apie trenere Aleksandra.

Tai nereikia "vesti", bet apšilimas vistiek kardio vyksta, pricipas tas pats- ir jei po kažkokio sukinio akivaizdžiai lieka laisva dešinė koja, tai ir sekantis judesys turi būt pradedamas dešine, o ne "staigiai kaip nors" pakeičiama kaire. Turbūt supratot, apie ką aš.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 11 05, 10:46)
Tai nereikia "vesti", bet apšilimas vistiek kardio vyksta, pricipas tas pats- ir jei po kažkokio sukinio akivaizdžiai lieka laisva dešinė koja, tai ir sekantis judesys turi būt pradedamas dešine, o ne "staigiai kaip nors" pakeičiama kaire. Turbūt supratot, apie ką aš.

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif cia buvo neseniai vienas geras apsilimas, kai staigiai reikejo pakeisti koja po posukio, bet man tai normaliai isejo ant kaires pereiti. na moterim gal kazka lengvesnio reikia thumbup.gif be visokiu posukiu rolleyes.gif moteris grybauja, o mane veza, kai viskas iseina thumbup.gif o tu rytais ar vakarais vaikstai? as pries tai i apelsina lankiau, Valerija gera sokeja. bet kaip sokeja , tai gal ten tau patiktu smile.gif o eoloje kazkaip vien dizainai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo COYOTA: 05 lapkričio 2011 - 12:39
QUOTE(COYOTA @ 2011 11 05, 12:33)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif cia buvo neseniai vienas geras apsilimas, kai staigiai reikejo pakeisti koja po posukio, bet man tai normaliai isejo ant kaires pereiti. na moterim gal kazka lengvesnio reikia  thumbup.gif  be visokiu posukiu  rolleyes.gif moteris grybauja, o mane veza, kai viskas iseina  thumbup.gif  o tu rytais ar vakarais vaikstai? as pries tai i apelsina lankiau, Valerija gera sokeja. bet kaip sokeja , tai gal ten tau patiktu smile.gif  o eoloje kazkaip vien dizainai

Man irgi patinka sudėtingesni judesiai, apskritai nieko man nėra geriau už kardio, šokius, tiesiog, ką noriu pasakyti - judesių teisinga technika,ar kaip pavadint, nepriklauso nuo judesio sudėtingumo. Menu tuos laikus, kai Apelsine kardio vesdavo Rūta arba Akropoly Eoloj veda Rasa ar Lijana. Galvą šokant reikia pasukti ir puiku, bet techniškai viskas tvarkinga. Turbūt supranti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 05 lapkričio 2011 - 13:34
QUOTE(solo @ 2011 11 05, 14:34)
Man irgi patinka sudėtingesni judesiai, apskritai nieko man nėra geriau už kardio, šokius, tiesiog, ką noriu pasakyti - judesių teisinga technika,ar kaip pavadint, nepriklauso nuo judesio sudėtingumo. Menu tuos laikus, kai Apelsine kardio vesdavo Rūta arba Akropoly Eoloj veda Rasa ar Lijana. Galvą šokant reikia pasukti ir puiku, bet techniškai viskas tvarkinga. Turbūt supranti  4u.gif


Ruta, tai nereali trenere! thumbup.gif dar Agneta patikdavo labai, Vingio apelsine dirbo. na pvz Rasos apsilimai visa laika tas pats per ta pati. keliai, tris zingsniai, v step. na... 4u.gif Lijana veda gerai, bet man kruvis per mazas. vieno Sigitos stepo man uztieko suprasti, kad cia nemano. Eurelija stipri trenere. nesinori nieko izeisti. visos fainos , visos geros. eola super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo COYOTA: 05 lapkričio 2011 - 13:58
QUOTE(vilmameilute @ 2011 10 28, 09:07)
Sveiki,
O as lankau Studija Rost, ji randasi Silutes pl. Reklamos apie si kluba labai mazai. Tai moteru sporto klubas. Ten dirba viena trenere, kurios nekeisciau nei i desimti kitu.  4u.gif Treniruotes superines ir nera jokios monotonijos. O be to ir grupes nedideles max 8-10 zmoniu, i kuriuos kreipiamas begalinis demesys. O svarbiausia treniruojamasi taip, kad nekenkti nei stuburui, nei sanariams ir aplamai nedaryti jokios zalos organizmui  4u.gif Karts nuo karto trenere surengia mini apmokymus tokius kaip "body flex" ar "sveikas stuburas" ir t.t Taip pat imanomos ir asmenines treniruotes. Man tai superinis klubas, toks kokio ieskojau ilgus metus.  mirksiukas.gif
Na, o i treniruokliu sale mane dabar vargiai kas beivarytu, nors daugeli metu buvau pastovi lankytoja. Dabar supratau, kad ten galima prisidaryti daugiau bedos, nei naudos. O ir treneriai ten ne tokie atidus musu klaidoms  schmoll.gif
Beje, sia vasara trenere surenge treniruociu cikla prie juros. Sis ciklas kaikuriems tesiasi ir iki dabar- einame desimti km., maudomes juroje. Ar tai nenuostabu! 4u.gif

Sveikute. o ten yra stepai?
Atsakyti
Sveikos, taip jau atsitiko, kad Klaipėdoje aš dar šviežia, tačiau norisi pajudėti, todėl po truputėlį žiūrinėjuosi vieteles, kuriose būtų galima sportuoti. Kadangi esu vyturiukas ir sporto vakare nemėgstu, ieškau sporto klubų, kurie pradėtų darbą kuo anksčiau ir aš pasportavus sėkmingai 8:00 sėdėčiau darbuke. Radau porą sporto klubų, kurie pradeda darbą 6.30, tai VS-fitness ir Fitnesas. Galbūt yra daugiau vietų kurios pradeda darbą panašiu laiku? Taip pat gal kuri nors sportuojate ar sportavote prieš darbą? Anksčiau niekada neteko spręsti tokios problemos, tai vis mąstau ar įmanoma tiesiai iš sporto klubo tvarkingai išsiruošti į darbą?
Atsakyti
QUOTE(Vaidusikas @ 2011 11 05, 22:18)
Sveikos, taip jau atsitiko, kad Klaipėdoje aš dar šviežia, tačiau norisi pajudėti, todėl po truputėlį žiūrinėjuosi vieteles, kuriose būtų galima sportuoti. Kadangi esu vyturiukas ir sporto vakare nemėgstu, ieškau sporto klubų, kurie pradėtų darbą kuo anksčiau ir aš pasportavus sėkmingai 8:00 sėdėčiau darbuke. Radau porą sporto klubų, kurie pradeda darbą 6.30, tai VS-fitness ir Fitnesas. Galbūt yra daugiau vietų kurios pradeda darbą panašiu laiku? Taip pat gal kuri nors sportuojate ar sportavote prieš darbą? Anksčiau niekada neteko spręsti tokios problemos, tai vis mąstau ar įmanoma tiesiai iš sporto klubo tvarkingai išsiruošti į darbą?


Sveikas. o Alex gym nuo kada pradeda dirbti? jis laukininku gatveje randasi. fitnesas kuris netoli rimi, seip neblogas, tik man pasirode kad ten per mazai treniruokliu 4u.gif . debreceno fitnese ju kur kas daugiau ir erdve didele. thumbup.gif
Atsakyti