Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

QUOTE(prekestolen @ 2011 10 28, 13:11)
Aš dariausi. 10 procedūrų ciklą "atlankiau" GMC-e. Tai daugiau limfotaką skatinantis masažas. Jei su RollShaperiu išmasažuoji visas kūno dalis, tai šios procedūros metu tiesiog guli ir tie "batai" prisipučia ir išsileidžia. Limfotaka skatinama visame organizme bet raumenukų masažas tik  kojų srityse.  Po pirmų procedūrų skirtingai nuo RollShaperio neskauda nei raumenuku nei mėlynių nėra. Tačiau Nepastebėjau nei odos sustangrėjimo, nei apimčių sumažėjimo. Dar- tie batai neužsitempia ant užpakalio- taigi ten nei raumenukai masažuojasi, nei celiulitas naikinasi. Viršknamojo trakto veikla tik labai pagerėjo ir pagreitėjo.  smile.gif  Jei irnktis- imčiau RollShaperį- nes jame radau daugiau naudos. Bet vėlgi- čia tik mano nuomonė.
siūlau pabandyti tiesiog ir tą ir tą  ir sužinosit- patiko ar ne, naudinga ar ne...


o aš kaip tik užpakaliuką norėjau pakankinti, šlaunys pas mane pusė velnio smile.gif tai lauksiu kokių geresnių pasiūlymų, kad pasiimčiau visą kursą procedūrų - po vieną tai tik pinigų išmetimas. o per grupinius galima už gerą susiveikti kursą dailesnėms linijoms smile.gif
Atsakyti
Laba diena, vakar sportavau klube ir pro langa pamaciau kad ir fabuose bus toks salonas, bent jau pro langa tai tokius aparatus maciau, deja uzeiti nespejau bet nusirasiau tel. numeri smile.gif

reiks gal pabandyt nail.gif , jei neblogi atsiliepimai apie siuos aparatus
Atsakyti
O kur Kaune pigiausiai ir geriausiai kokybės atžvilgiu? T.y. nepalieka tavęs šiaip, bet gerai pataria ir parodo kaip ką daryti? smile.gif
Atsakyti
cia yra visi kontaktai studiju, jei domina masazai su rollshaper. Maciau yra ir Kaune.
http://www.studiofigura.lt/lt

Atsakyti
Keliausiu i Fabu nauja studija, apie kuria Beibikas rase. Kazin kas ten g.gif Iki siol buvau Saires miestelio kliente, bet man ziauriai nepatogu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cuddy @ 2011 11 08, 21:03)
O kur Kaune pigiausiai ir geriausiai kokybės atžvilgiu? T.y. nepalieka tavęs šiaip, bet gerai pataria ir parodo kaip ką daryti? smile.gif


Buvau Krusiu g. 7, tikrai aiskina ir nuolat buna salia, priziuri ar neperstipriai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(garfildukas @ 2011 11 09, 11:34)
Keliausiu i Fabu nauja studija, apie kuria Beibikas rase. Kazin kas ten  g.gif  Iki siol buvau Saires miestelio kliente, bet man ziauriai nepatogu schmoll.gif


Kol supratau kas čia per žodis? hihihi.gif Galvoju- kur čia vilniuje ir apskritai LT tas Sairės miestelis... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 09 lapkričio 2011 - 11:23
As vaikscioju Baltupiuose ir esu labai patenkinta ir aptarnavimu ir aplinka labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(garfildukas @ 2011 11 09, 10:34)
Keliausiu i Fabu nauja studija, apie kuria Beibikas rase. Kazin kas ten  g.gif  Iki siol buvau Saires miestelio kliente, bet man ziauriai nepatogu schmoll.gif


labai lauksim atsiliepimu, man ten patogu butu drinks_cheers.gif
idomus atsiliepimai
ir apie kainas lauksim ziniu

Atsakyti
QUOTE(Pastaba @ 2011 11 09, 11:36)
Buvau Krusiu g. 7, tikrai aiskina ir nuolat buna salia, priziuri ar neperstipriai ir pan.


As tai buvau Kreves pr. 53. tai man labai patiko, parode , paaiskino ir siaip labai smagu. Tai dabar ten jau 8 kartus buvau. Super. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivairus: 10 lapkričio 2011 - 17:33
QUOTE(beibikas @ 2011 11 10, 18:17)
labai lauksim atsiliepimu, man ten patogu butu  drinks_cheers.gif
idomus atsiliepimai
ir apie kainas lauksim ziniu


Tik dabar apsilankiau Fabu studijoje, nes pradejo dirbti tik nuo sio pirmadienio. Man patiko, seimininke fainai pabendravo su mano mazaja, tai ramiai atlikau visus pratimus. Kadangi buvau viena pirmuju klienciu, ji man paskaiciavo spec. kaina:) Aparatai tokie patys kaip ir kitose studijose, svaru, grazu, galvoju, nesuksiu sau galvos, apsistosiu Fabuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(garfildukas @ 2011 11 15, 14:40)
Tik dabar apsilankiau Fabu studijoje, nes pradejo dirbti tik nuo sio pirmadienio. Man patiko, seimininke fainai pabendravo su mano mazaja, tai ramiai atlikau visus pratimus. Kadangi buvau viena pirmuju klienciu, ji man paskaiciavo spec. kaina:) Aparatai tokie patys kaip ir kitose studijose, svaru, grazu, galvoju, nesuksiu sau galvos, apsistosiu Fabuose  blush2.gif

oo, super
o ka? galima su vaiku atvaziuot? as vis neprisiruosiu kur vaika palikt, kad galeciau ramiai pasportuot drinks_cheers.gif
Atsakyti