Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

dosa, brumbrumai, rG labai fainai kad išsakėt savo poziciją, pati visiškai pritariu Jūsų išsakytoms mintims ir dabar man daug ramiau:)

Tiesa 5-ni išbandžiau nikon D700 (canon 5D II gaila nespėjau), tai žinok nelikau sužavėta, visų pirma kosmosas man valdymas ir kur ką rasti, bet tai dzin reiktu priprasčiau, dariau foto patalpoj kur nebuvo labai daug šviesos, dar plius lempos (nes labiasia domino ISO susitvarkymas) tai kai parsinešiau rezultatus ir peržiūrėjau kompe kotais nenudžiugino. nedarau galutinio sprendimo bet tikėjausi geresnio vaizdo. Turbut visgi pasiliksiu savo senuka(prigriebsiu koki nors nauj1 objektyva) ir lauskiu kol naujas kas pasirodys šitam fronte, o jei kalbos realios tai gal jau rudeni ka nors ir turėsim.

rG jei gerai pamenu tu sigma 50-ką pirkai, vis dar patenkinta?
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 05 30, 14:59)

rG jei gerai pamenu tu sigma 50-ką pirkai, vis dar patenkinta?

Na, kurį laiką abejojau juo, bet kai įgudau, pamačiau, kad kitų užsidėti nenoriu ir kiti man visiškai nereikalingi... na, turiu omeny ne milimetrus, o kokybę, šitos sigmos kokybė pakėlė kartelę, visi kadrai padaryti su kitais objektyvais akivaizdžiai blogesni verysad.gif
Pavyzdžiui, norėčiau kintamo židinio vis tik, man patinka, bet įtariu tokios kokybės baisiai didelius pinigus kainuoja...
Apie ką aš čia biggrin.gif Jo, patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2011 05 30, 15:06)
Na, kurį laiką abejojau juo, bet kai įgudau, pamačiau, kad kitų užsidėti nenoriu ir kiti man visiškai nereikalingi... na, turiu omeny ne milimetrus, o kokybę, šitos sigmos kokybė pakėlė kartelę, visi kadrai padaryti su kitais objektyvais akivaizdžiai blogesni  verysad.gif
Pavyzdžiui, norėčiau kintamo židinio vis tik, man patinka, bet įtariu tokios kokybės baisiai didelius pinigus kainuoja...
Apie ką aš čia biggrin.gif Jo, patenkinta  biggrin.gif

jo tikiu kad kartele pakėlė, aš pirma turėjau kitini, paksui nusipirkau 50 bet ta piguji tai jau po kitinio buvo vau, paskui nusipirkau 17-55 tai tada man visi kiti jau fe smile.gif)) o dabar kai pafotkinau su 70-200 tai man ir maniškis dabar jau nebotok kaip buvo, nu fainas bet kol nebuvau bandžius nežinojau koks gali būt skirtumas
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 05 28, 23:01)
drinks_cheers.gif Brum, gryžk į senovę.. 4u.gif

pritariu, Brum seniena man asmenishkai zyyymiai labiau patinka. tokios kalbancios. naujos - glamurines. blush2.gif

LAUKINE - KUR auto?! kiek galima laukti biggrin.gif
QUOTE(hazelnut @ 2011 05 28, 19:34)
Man tai Tildą Swinton primena.
Labai graži ši serija.

na uz Tilda sis modeliukas 100x grazhesnis smile.gif
Atsakyti
Visi gyvenimo etapai yra prasmingi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nevarot šiandien nieks į burbuliatorių? mirksiukas.gif Lukiškių a. 18,30val.
Atsakyti
QUOTE(dosa @ 2011 05 30, 14:14)
Norėčiau kritikos

Maži-dideli draugai



man šiaip patinka, tik gal biški tamsoka g.gif arba jau čia mano kompas taip rodo doh.gif

QUOTE(Laura @ 2011 05 30, 14:19)
labai patiko Kikirikes fotosesija  wub.gif  mielai paguleciau ant zoles, bet as Kaune 

nu kai busiu kaune jau sakysiu lotuliukas.gif tik dar į medžius reik išmokti karstytis lotuliukas.gif

QUOTE(rG @ 2011 05 30, 16:06)
Pavyzdžiui, norėčiau kintamo židinio vis tik, man patinka, bet įtariu tokios kokybės baisiai didelius pinigus kainuoja...
Apie ką aš čia biggrin.gif Jo, patenkinta  biggrin.gif


pas mane gi irgi 50ukas sigma 1.4 , tai tikrai super objektyvas thumbup.gif bet fotografuojant reportažą man norėtusi zoominio ir kad būtų platus kampas,nes kartais tikrai reikia apimti plačiai , o kartais ir prizoominti,o kaitaloti objektyva į televiką nu nevisada yra laiko (arba reikia įgudimo,nes kiek gi čia aš dar tų vestuvių fotkinau),bet atskirai portretukams,fotosesijoms SUPERINIS objektyvas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 30 gegužės 2011 - 19:13
Merginos ,dėl reflektorių , kai kurių nematau pavedimų už juos,tai parašiau toms žinutę,pažiūrėkite 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Kadangi as cia daugiau esu pasyvi ir stebinti lankytoja, nes nelabai turiu ka rodyti siaip. Bet kad nebutu labai sausai ikeliu pora gelyciu foto. Jei vertos demesio galite ir pakomentuoti ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muggy: 30 gegužės 2011 - 20:51
QUOTE(Muggy @ 2011 05 30, 21:48)
Labas vakaras,

Kadangi as cia daugiau esu pasyvi ir stebinti lankytoja, nes nelabai turiu ka rodyti siaip. Bet kad nebutu labai sausai ikeliu pora gelyciu foto. Jei vertos demesio galite ir pakomentuoti  ax.gif





antroji patiko,pirmoji nelabai suprantu kur fokusas -manau jis biški pasimetė ne ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muggy @ 2011 05 30, 20:48)
Jei vertos demesio galite ir pakomentuoti  ax.gif


Jei vertos dėmesio kaip tik nėra reikalo komentuoti, tik wubinti biggrin.gif
Pirma - jos per tamsios, antra apvytusios kažkokios, bet va kompoziciškai jau galvoji, viskas normaliai 4u.gif O kitkas gi per praktiką.
Gėlės bus gaivesnės, jei jas nuprausi ir fotografuosi tikrai šviesiu paros metu (dirbant su išlaikymu, diafragma), o šiuo atveju, jei šviesinsi spalvos išskys.
Žodžiu, bandyk ir išeis arba nelabai neišeis, aš va vasarį, atrodo jau kiek laiko praėjo, paėmiau į rankas fotiką, ir ką, ir šūdeliukas, keikiuos apsiputodama, neišeina, nesigauna kaip norisi, nors va apvytusių gelių jau nefotografuočiau, o čia jau daug, taigi, palinkėsiu kantrybės ir optimizmo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 30 gegužės 2011 - 23:40
žinokit pasiilgau kokio žaidimo ar temos rolleyes.gif
Atsakyti