Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

QUOTE(stebetoja_ @ 2011 06 08, 12:14)
Merginos, noriu patarimo  blink.gif  Kokia jūsų nuomone apie vieno aukšto virtuvę, be viršutinių spintelių nuomone? Erdvė 60 kv. kartu su svetaine, virtuvė atskirta pusbariu  mirksiukas.gif

Virtuvės dar neturiu, bet planuose tai irgi be viršutinių spintelių. Pas mus virtuvė ir gyvenamasis kambarys kartu 50 kv. Tai virtuvė išeina viena siena 5,6 m, ten du langai, o kita siena 3 m be langu. Ten irgi nekabinsiu spintelių - planuose nedidelės lentynėlės arba paveikslas/foto. Mano vaizduotėj tai labai gražu wink.gif

Čia tik toks šiaip planiukas - nedraugauju su alno, arba laiko nelabai kolkas turiu prisėst pasinagrinėti daugiau. Vėliau su sketchup'u pasibraizysiu smile.gif Šaldytuvą įrėminti turėtų plokštė, jo iš šono neturėtų matytis. Ir turėtų iki lubų eiti.. Prieš šaldytuvą esanti spintelė nevisai tokią įsivaizduoju smile.gif Tas mėlynas paveikslas irgi ne toks biggrin.gif Bet tokį radau smile.gif Lentynėlių nemačiau g.gif Šiaip visai norėčiau orkaitės aukščiau, bet nelabai įsivaizduoju kur ir kaip g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 09 birželio 2011 - 09:20
QUOTE(balla @ 2011 06 09, 10:01)
Virtuvės dar neturiu, bet planuose tai irgi be viršutinių spintelių. Pas mus virtuvė ir gyvenamasis kambarys kartu 50 kv. Tai virtuvė išeina viena siena 5,6 m, ten du langai, o kita siena 3 m be langu. Ten irgi nekabinsiu spintelių - planuose nedidelės lentynėlės arba paveikslas/foto. Mano vaizduotėj tai labai gražu wink.gif

Čia tik toks šiaip planiukas - nedraugauju su alno, arba laiko nelabai kolkas turiu prisėst pasinagrinėti daugiau. Vėliau su sketchup'u pasibraizysiu smile.gif Šaldytuvą įrėminti turėtų plokštė, jo iš šono neturėtų matytis. Ir turėtų iki lubų eiti.. Prieš šaldytuvą esanti spintelė nevisai tokią įsivaizduoju smile.gif Tas mėlynas paveikslas irgi ne toks biggrin.gif Bet tokį radau smile.gif Lentynėlių nemačiau  g.gif Šiaip visai norėčiau orkaitės aukščiau, bet nelabai įsivaizduoju kur ir kaip  g.gif
user posted image



O ta spintele kuri yra prie saldytuvo, manyciau jeigu integruojamas saldytuvas butu, tai ten galit daryti tokio pat dydzio spintele ir ten orkaite i virsu kisti, tik kad va labai toli, o jus tikrai norit tokios dideles virtuves? manau ir 5 metru prie vienos sienos, turetu uztekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 06 09, 08:08)
su kokia plokšte?


Patare rinktis is Egger g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 06 09, 10:44)
O ta spintele kuri yra prie saldytuvo, manyciau jeigu integruojamas saldytuvas butu, tai ten galit daryti tokio pat dydzio spintele ir ten orkaite i virsu kisti, tik kad va labai toli, o jus tikrai norit tokios dideles virtuves? manau ir 5 metru prie vienos sienos, turetu uztekti smile.gif

Ta spintelė tokia siaura turėtų būti, gal net ne spintelė, o koks tik stalviršis, arba kokia vyninė. Čia dar nenusprendus. Į viršų kelti negalim, nes ten visi jungikliai apšvietimo, ten tik pasidėt ant spintelės kokį ridikiulį, telefoną pasikrauti bus galima.
Gal ta virtuvė nėra jau tokia didelė, gi nebus viršutinių spintelių, tai viską sukišt reiks į apatines. O kaip žinia, virtuvėj niekada vietos nebūna per daug biggrin.gif Toliau esančiose spintelėse laikyčiau rečiau naudojamus dalykus, arčiau einamus g.gif
Niekada gyvenime normalios virtuvės neturėjus, tai vis bandau pagal savo supratimą ir būdą susiplanuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2011 06 09, 11:16)
Patare rinktis is Egger g.gif

tada kaina tikrai normali smile.gif
Atsakyti
nesuprantu, vis užsiraunu ant kažkokių tų meistrų virtuvinio - plokštė lenkiška, furnitūra paprasčiausia, o kainą kai pasako doh.gif už ~2,7-2,8 m virtuvę.... virš 3000 litų. baisu ir pasakyti, kad paskaičiuotų tada su normalia plokšte ir furnitūra.
Noriu išgryninti realią kainą, bet vis pro šalį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 09 birželio 2011 - 11:43
mano busima virtuve viena siena 3.7m, kita 2.3m . meistrai suskaiciavo 10000lt. dvi aukstos spintos. furnitura Blum. Egger plokste. kelios stiklines dureles. man atrodo daugoka bet gal klystu. kaip jus manot ar normali kaina? tiesa be buitines technikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kysa000: 09 birželio 2011 - 12:09
QUOTE(kysa000 @ 2011 06 09, 12:08)
mano busima virtuve viena siena 3.7m, kita 2.3m . meistrai suskaiciavo 10000lt. dvi aukstos spintos. furnitura Blum. Egger plokste. kelios stiklines dureles. man atrodo daugoka bet gal klystu. kaip jus manot ar normali kaina? tiesa be buitines technikos.


Mano metru mažesnė: Blum lankstai, vokiška plokštė ir stalviršis, tai kaina žymiai mažesnė gavosi. Bet nzn, aišku gal patys projektai labai skirtingi. Pvz. pas mane nėr aukštų spintų, bet yra nemažai stalčių t.t.
Papildyta:
QUOTE(syri @ 2011 06 09, 11:42)
nesuprantu, vis užsiraunu ant kažkokių tų meistrų virtuvinio - plokštė lenkiška, furnitūra paprasčiausia, o kainą kai pasako  doh.gif už ~2,7-2,8 m virtuvę.... virš 3000 litų. baisu ir pasakyti, kad paskaičiuotų tada su normalia plokšte ir furnitūra.
Noriu išgryninti realią kainą, bet vis pro šalį  biggrin.gif


tai manyciau uz tiek galima ne su paciom pigiausiom, o jau padoresnem medziagom pasidaryt galima.
Atsakyti
o kazi galima pirmiau pasidaryti apatines spinteles o po to tik virsutines???(pinigu tukumas)
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 06 09, 15:58)
o kazi galima pirmiau pasidaryti apatines spinteles o po to tik virsutines???(pinigu tukumas)


o kodėl galėtų būti negalima? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 06 09, 15:58)
o kazi galima pirmiau pasidaryti apatines spinteles o po to tik virsutines???(pinigu tukumas)

Tai galima kad ir vieną spintelę užsisakyti smile.gif
Atsakyti
nu gi tikrai,gal durnai as cia ir paklausiau smile.gif)))
Atsakyti