Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje,

Laba diena,
Gal kas turite savo virtuvei lieto akmens stalvirsi? Ar patenkinti?Kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 06 30, 11:32)

tokioje pacioje vonioje, buvo padaryta kabina (nestandartine) ir pastatyta skalbykle su uzkrovimu is virsaus palei 1,53 siena. tilpo ir gana gili kriaukle.
zodziu viska sutalpinom.


sekmes planuojant.  mirksiukas.gif


Labai būčiau dėkinga jei atsiųstumėte nuotraukas eduteg@gmail.com.

O kur dėjot kriauklę? Kokia gavosi kabina ir kas ją gamino ir kiek kainavo? Ir gal irgi nuotraukyčių būtų ax.gif

Atsakyti
QUOTE(liutte @ 2011 06 30, 07:47)
man cia kliuna kad radiotorius spintelemis pasleptas

Radiatorius nepasleptas, jis yra atviras, is kaires puses, turime toki pat, tai iskarto atpazinau biggrin.gif 4u.gif

Pas mus irgi teks slepti radiatoriu po baru, tai mums pasiule prie sienos, baro stalvirsyje daryti mazas groteles, kitaip neiseina doh.gif Dziugina tik tas, kad yra dar kitas atviras radiatorius ir siltas klimatas, tai tikiuosi silumos uzteks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 30 birželio 2011 - 13:14
QUOTE(janna @ 2011 06 29, 21:01)
user posted image

mazoms virtuvem viena is ideju  ax.gif


Pas mus didelė virtuvė, bet irgi pasikalbėjom su baldininkais, kad visai geras variantas daryti spinteles ir po langu... O kad dengs radiatorių, tai dėsim groteles, sakė šilumos mažiau, bet pas mus virtuvėj ir taip šilta smile.gif Laukiu, turi atsiųst projektą, tai pasidalinsiu su jumis, gal turėsit kokių patarimų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklelis @ 2011 06 29, 22:50)
O kur ieskoti reiktu tokio stiklo?? klausiu, nes anksciau nesu niekur macius

as ne is Vilniaus, bet man ji laminavo Vilniuje.
QUOTE(Furtado @ 2011 06 30, 00:30)
O, vat čia jau man gražu 4u.gif Klausimų pora:
maišytuvo pavadinimas, ar tyliai bėga vanduo?
kriauklės gamintojas?

biggrin.gif aciu
plautuve ir maisytuvas akmens mases is 'Franke', leidziant vanduo nesitasko
QUOTE(Daredi @ 2011 06 30, 09:39)
Vassaros virtuvė labai šiuolaikinė tokia ir stilinga. Stiklas labai pagyvina visą vaizdą. Tik man kilo klausimas ar visada taip sterilu ir nei vieno daikteliuko nėra ant stalviršio. Nes nuotraukoj atrodo, kad virtuvė ne name, o baldų salone biggrin.gif

aciu tongue.gif
tikrai ne baldu salone biggrin.gif kai gaminu, tada buna visko, bet siaip megstu tvarka, ir stengiuos ja palaikyt taip, kad ant stalvirsio stovetu tik virdulys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011)
biggrin.gif aciu
plautuve ir maisytuvas akmens mases is 'Franke', leidziant vanduo nesitasko

dar klausimuks,o kaip baltos prieziura?nuo uogu ar kokiu buroku nenusidazo?prisiskaiciau as cia sm kokiu variantu buna su tom akmeninem ir pasimetus del spalvos esu
Atsakyti
QUOTE(Lana*** @ 2011 06 27, 14:20)

Aciu 4u.gif gal dar ka galetumet is klasikos imesti, na ir gartraukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 06 30, 15:58)


aciu tongue.gif
tikrai ne baldu salone biggrin.gif kai gaminu, tada buna visko, bet siaip megstu tvarka, ir stengiuos ja palaikyt taip, kad ant stalvirsio stovetu tik virdulys ax.gif

baltai pavydžiu aš taip nesugebu verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
kai padarė virtuvės projektą, paprašiau, kad gamintojas paskaičiuotų kiek kainuos apytiksliai virtuvės baldų pagaminimas. Gamintojas, jo teigimu, imdamas vidutines medžiagų kainas, paskaičiavo, kad apie 10000 Lt, +/- 1000 Lt. Ar tai normali kaina? Siena prie lango 4500 ilgio, kita 3100 (be šaldytuvo).

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitenė: 01 liepos 2011 - 10:29
QUOTE(vitenė @ 2011 07 01, 11:27)
Sveiki,
kai padarė virtuvės projektą, paprašiau, kad gamintojas paskaičiuotų kiek kainuos apytiksliai virtuvės baldų pagaminimas. Gamintojas, jo teigimu, imdamas vidutines medžiagų kainas, paskaičiavo, kad apie 10000 Lt, +/- 1000 Lt. Ar tai normali kaina? Siena prie lango 4500 ilgio, kita 3100 (be šaldytuvo).

My Webpage

Cia medzio masyvo fasadai g.gif
Atsakyti
Aš nežinau, nes dar medžiagų nesu išsirinkusi, paprasčiausiai norėjau nors apytiksliai žinoti kiek kainuos.
Atsakyti
QUOTE(vitenė @ 2011 07 01, 11:27)
Sveiki,
kai padarė virtuvės projektą, paprašiau, kad gamintojas paskaičiuotų kiek kainuos apytiksliai virtuvės baldų pagaminimas. Gamintojas, jo teigimu, imdamas vidutines medžiagų kainas, paskaičiavo, kad apie 10000 Lt, +/- 1000 Lt. Ar tai normali kaina? Siena prie lango 4500 ilgio, kita 3100 (be šaldytuvo).

My Webpage


mano busimoji virtuve apie 6m beginius gaunasi. tiksliai dbr neturiu po ranka brezinio. dvi aukstos spintos bus - saldytuvas ir orkaite su mikrobange. virsutines spinteles iki lubu. egger plokste. teiravausi kainu pas 2 meistriukus. abu paskaiciavo apie 9000lt. tai man jusu virtuves kaina atrodo labai normali. arba mano labai brangi... bet jau atsibodo ieskot pigiau. turbut uzsakinesiu pas viena is ju g.gif
Atsakyti