Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(Crazy Lady @ 2011 05 14, 12:05)
pas mane irgi bus daug žmonių.... bet "torto" gabaliukus siūlysiu imti porai po vieną ir jau gausis mažiau
kiek kainavo?
nebandėt niekas su paprastu spausdintuvu spausdint?
kažin kur Vilniuj galima tokią spaustuvę surast, kad pinigų atspausdintų biggrin.gif

as spausdinau, na tiksliau MB, gaunasi puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2011 05 14, 14:49)
as spausdinau, na tiksliau MB, gaunasi puikiai  mirksiukas.gif


kokį popierių pirkai? ar ant paprasto?
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 05 14, 13:05)
pas mane irgi bus daug žmonių.... bet "torto" gabaliukus siūlysiu imti porai po vieną ir jau gausis mažiau
kiek kainavo?
nebandėt niekas su paprastu spausdintuvu spausdint?
kažin kur Vilniuj galima tokią spaustuvę surast, kad pinigų atspausdintų biggrin.gif


Oj db net nzn kiek jie man kainavo doh.gif nes ruosiausi sunelio gimtadieniui ivairios atributikos, tai tuo paciu ir tuos pinigelius padaviau atspausdint, bet panasiai 1 kupiura ar tai 1-2Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 14, 08:37)
o kur spausdinsi? kiek tai kainuos?


Spausdinsiuos 1ir2.lt, ten jau ir buteliam etiketes spausdinaus. Kainos dar uzklausiu pirmadieni. Jei su tuo zurnaliniu popierium baisiai brungu gausis, tada tiesiog ant paprasto spalvotai.

QUOTE(mulka5 @ 2011 05 14, 08:41)
Gal pabandykit suklijuot su tokia juostele iš dviejų pusių kur klijuoja... g.gif  aš mažylės krikštynų knygute taip suklijavau. mirksiukas.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos, mūsų didžioji diena gegužės 28 d. Dabar naršau, naršau, naršau - gal kuri galėtumėte į AŽ parašyti kaip prisijungti prie svočių pašto? Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranij@: 14 gegužės 2011 - 22:13
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 05 14, 14:52)
kokį popierių pirkai? ar ant paprasto?

ant paprasto mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
SVeikos, svociutes, turiu toki klausimuka, ar reikalingas svocios karvojus, jei esam liudininkais? Antra diena vestuviu vedejo ir DJ nebus, tai teks man kazka prigalvot. Zadu padaryt loterija, pazadu torta ir galvoju, ar reikalingas tas karvojus, jei vestuves ne tradicines? Gal tik siaip torta nusivezti?
Atsakyti
QUOTE(Lizebra @ 2011 05 15, 13:17)
SVeikos, svociutes, turiu toki klausimuka, ar reikalingas svocios karvojus, jei esam liudininkais? Antra diena vestuviu vedejo ir DJ nebus, tai teks man kazka prigalvot. Zadu padaryt loterija, pazadu torta ir galvoju, ar reikalingas tas karvojus, jei vestuves ne tradicines? Gal tik siaip torta nusivezti?

Aš manau,jei vestuvės nėra tradicinės,nebus piršlio korimo,tai ir karvojus gal ne į temą g.gif pas mus bus tokios pusiau trdicinės,tik be piršlio korimo,nes pirma diena sodyboj,o antra diena tiesiog pas jaunuosius name su šašlykais,tokia atsipalaidavimui,tai galvoju,gal tik simboliškai,dėl senelių ir tėvelių akių kokiu sūriuku pasirūpinsiu ax.gif užkonservuos jaunikis pavardę jaunosios įteiksim tėveliui,o po to vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 14, 09:37)

o kur spausdinsi? kiek tai kainuos?
Aš turiu tokį klausimą, ar kuri nors yra jauniesiems davusi užduotį - žaidimą susišnekėti ligoninėje be žodžių? aš draugams praeitais metais dariau, bet gi jie girdėjo kokius aš klausimus užduodu, tai buvo gan lengva jiems rankomis parodyti, galvoju, kaip padaryti, kad jaunoji iš tikrųjų negirdėtų klausimų, o jaunasis juos turėtų? duot ant lapuko surašytus? ir tada nežinau, ar tyloje būtų tas efektas? ar būtų linksma ir svečiams?



as dariau, ant lapuku surasiusi klausimus ir atsakymus, atsakymai kuo sudetingesni, kad idomiau rodyti but, o pulkas imitavo sioki toki triuksma, t.y. tai masina pralekia, tai trulikas ir pan... Viskas pavyko thumbup.gif
Papildyta:
[quote=mulka5,2011 05 13, 18:38]
aciuks.gif už temutę 4u.gif
second.gif
Papildyta:
ir vėl manęs sąraše nėra verysad.gif


ir manes nera ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na ir prišnekėjot, kol kraustymosi darbais užsiėmus buvau smile.gif Sveikinu su nauja tema 4u.gif
Atsiėmiau taures, taip paprastai kukliai padarytos sakyčiau, tai galvoju reiks gėlėm puošt. O kada iš jų jau duodam gert? Baliuj ar anksčiau? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 16, 10:04)
Sveikos smile.gif
Na ir prišnekėjot, kol kraustymosi darbais užsiėmus buvau smile.gif Sveikinu su nauja tema  4u.gif
Atsiėmiau taures, taip paprastai kukliai padarytos sakyčiau, tai galvoju reiks gėlėm puošt. O kada iš jų jau duodam gert? Baliuj ar anksčiau?  g.gif  smile.gif


Kaip matau ne aš viena ruošiuos svočiauti ir į namučius naujus kraustausi.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulisBrk @ 2011 05 16, 10:21)
Kaip matau ne aš viena ruošiuos svočiauti ir į namučius naujus kraustausi....  drinks_cheers.gif

rūpestėliais užsivertusios karsta.gif smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti