Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(Fantasy666 @ 2011 05 31, 15:17)
Sveikos, svočiutės,  smile.gif 4u.gif

Jungiuosi į Jūsų būrį žinoma, jei priimsite Rugpjūčio 12 d. geriems draugams padėsime žengti svarbų žingsnį. Pirmą kartą dalyvausime vestuvėse kaip liūdininkai. Šiuo metu renkuosi informaciją kas ir kaip turi būti. Paskaitinėju temas, tikiuosi suspėti viską iki šventės.


g.gif


Sveikos 4u.gif

nelabai supratau, o ką darote su akmenukais, vandens telkinyje skandinate ar ...?
Papildyta:
Karamele, labai gražu thumbup.gif ir bitutės su medumi nerealios 4u.gif

O ar galima ir man į el.paštą įeiti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 31, 21:01)
o valdžios korteles ant ko klijuosi, ar iš kažkur gavai tuos įsegimus?

nupirkau tus isegamus 1 vnt 70 cnt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 31, 19:11)
nupirkau tus isegamus 1 vnt 70 cnt mirksiukas.gif


o kur pirkai? aš buvau galvojusi užsakyti ženkliukus, bet kad sąmata vis auga, ir galvoju, kaip čia pigiau viską padarius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 31, 22:53)
o kur pirkai? aš buvau galvojusi užsakyti ženkliukus, bet kad sąmata vis auga, ir galvoju, kaip čia pigiau viską padarius smile.gif

pirkau kanceliariniu prekiu parduotuveje manau kiekvienoje yra mirksiukas.gif
zenkiukus bandziau ir as daryti bet tingejau maketuoti tas foto kad ir uzrasas butu ir paveiksliukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 31, 20:21)
pirkau kanceliariniu prekiu parduotuveje manau kiekvienoje yra  mirksiukas.gif
zenkiukus bandziau ir as daryti bet tingejau maketuoti tas foto kad ir uzrasas butu ir paveiksliukas blush2.gif


reikės rytoj pažiūrėti smile.gif aš dabar bandau koreguotis pagal save, bet nemoku paveikslėlių apkeisti, o jeigu naujus kuriu, tai nemoku į vieną vietą teksto su nuotrauka sumaketuoti verysad.gif
o dėl ženkliukų, aš tai į vieną vietą pasiskambinau, tai kaina ženkliuko su maketavimu ir ten visko paruošimu ~3.5 lt 44 mm. tai vis tiek ženkliai brangiau...
Atsakyti
rAktyvi ir L'una išsiunčiau Jums žadėtą scenarijų 4u.gif , o Neklauzadux neparašėt savojo e-mailo g.gif tai ir neturėjau kur persiųsti. verysad.gif Manau šios merginos su jumis pasidalins mirksiukas.gif

QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 31, 18:45)
ne rasiau o siuvinejau  mirksiukas.gif

Kaip visada lieku "apakus" nuo jūsų sugalvotų/sumanytų įdėjų. 4u.gif thumbup.gif

Visoms gerų pasirengimų ir puikaus įvertinimo piršliaujant. mirksiukas.gif
Buvo smagu pas jus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2011 05 31, 14:12)
Pasidalinsiu zaidimais,kurie mum labai pasiteisino su sveciais,ir po kuriu labai issijudino visi
Tai istraukos skaitymas,su parasyta intonacija(dziugesys,kriminline kronika,pesimizmas ir t.t) - isrinkom kelius vyrukus,ir davem lapus su istraukom,pasakem,kad rinksim raiskiausia skaitova,MB issivede juos pasirepetuot,o as visiem paskiau,kad rinksim plaukuociausiu koju savininka,jie parejo,liepem atsiraityt po viena klesne kelniu ir skaityt,prisijuokem iki asaru lotuliukas.gif  thumbup.gif


Labai puiki idėja thumbup.gif O kokia ištrauka? Gal galima būtų tekstuką gauti? Ir kokių dar intonacijų buvot sugalvoję?
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 31, 21:53)
o kur pirkai? aš buvau galvojusi užsakyti ženkliukus, bet kad sąmata vis auga, ir galvoju, kaip čia pigiau viską padarius smile.gif


Labas rytas,

Tikrai yra jų pirkti kanceliarinėse, esu pati pirkusi Senukuose 4u.gif
O kas ten per ženkliukai? Esu mačiusi nuorodą šioje temoje ax.gif Įdomu, ar tie patys. http://eshop.balionu...ai-ir-medaliai/

Mergaitės, aš su klausimais blush2.gif

"Meilės simfoniją" tik ant pagalvių siuvinėjat ar darote kaip paveikslus?

Išduokit paslaptį- ar gėlės jaunosios ir svočios turi būti vienodos, ar nebūtinai?

Su muzikantais pačios susiekiat ir suderinat viską iš anksto?

Aš nervuojuosi doh.gif Blyn, kaip sunku tokio amžiaus žmonėms kažką daryt. Jaunikis toks pašėlstantis, bet jaunoji -koncervatyvi labai, o aš su savo terperamentu ir būdu noriu su jais normaliai pasiautėti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 05 31, 22:47)
rAktyvi ir L'una išsiunčiau Jums žadėtą scenarijų  4u.gif
Visoms gerų pasirengimų ir puikaus įvertinimo piršliaujant. mirksiukas.gif
Buvo smagu pas jus  blush2.gif


Labai ačiū 4u.gif tikėkimės kad kada nors vėl susikirs keliai besvočiaujant smile.gif drinks_cheers.gif

karamele_21 Man jau seilės iki žemės nutysusios nuo tokių grožybių wub.gif smile.gif
Atsakyti
merginos nieko naujo as nesugalvoju viskas is cia aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif tik priderinu prie savo galimybiu ir taupau pinigelius blush2.gif

siaip meiles simfonija buvo pradetos daryti ant paklodziu po to persirito i pagalves o dabar jau ir i paveikslus mirksiukas.gif

manyciau kad geles turetu skirtis bent jau geliu spalva ax.gif pas mane buvo is baltu kaliju o svociutei padariau is bordo kaliju 4u.gif

su muzikantais nesusisiekinesiu atspausdinsiu scenariju ir kai atvaziuos pakisiu kol busim gamtoj pasiskaitines ir kai grysiu trumpai aptarsim ir manau uzteks blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Na karamele_21 kaip visad super thumbup.gif , tobula svocia 4u.gif
As irgi jau lipdau ir kontruoju visokius fintikliuskus biggrin.gif . Pasidariau kraicio skrynele, maiselius, dbr mastau kaip ta meiles simfonija padaryt originaliau. Karamele_21 o kaip tu pateiksi ta meiles simfonijos pagalvele? Kaip suprantu iteiksi jauniesiems, o pvz sveciams aprodysi ja? Na jei pvz kas gale stalo sedi ne visi iziures kas ten issiuvineta lens.gif . Ar nebutina visiems demonstrot tos simfonijos?????
Atsakyti
Dėl gėlių, tai mano skirtingos bus nuo jaunosios. Tik floriste darys, kad spalva derėčiau tiek prie jaunosios tiek prie pamergių. Ir nu niekaip nepamenu kaip tos gėlytės vadinas doh.gif tokios kaip rožių formos jos, ant stiebelio daug jų būna kaip kad ir rožytės tos kekėm kur yra.
Atsakyti