Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(rAktyvi @ 2011 06 08, 10:39)
Nu niekaip nesuprantu kam reikia kišt nagus kai stengeisi, kad visoms patogiau būtų.  doh.gif

jovituxxs Šaunuolė, kad ir ne kokie muzikantai, bet tu savo pareigą manau šauniai atlikai!  4u.gif  smile.gif

Kaip cia pasakius, galejo buti ir geriau. Nors visi sake kad viskas gerai, bet as savim nepatenkinta. unsure.gif
O del muzikantu, tai patarciau arba pacios darot viska, arba nieko nedarot. Nes as bandziau derintis prie ju ir sudas gavosi schmoll.gif
Esu nusivylusi ir sakiau sau kad tai buvo pirmas ir paskutinis kartas schmoll.gif
Atsakyti
Merginos - turiu klausimą - kada svočia atneša karvojų? g.gif Nebeatsimenu, kada atnešė, kai piršliavom prieš 5 metus g.gif Ar tik taip ant stalo iš anksto pastatyti ir viskas? g.gif
Atsakyti
Sorry mergaites biski ne ten parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2011 06 08, 15:04)
Merginos - turiu klausimą - kada svočia atneša karvojų? g.gif Nebeatsimenu, kada atnešė, kai piršliavom prieš 5 metus g.gif Ar tik taip ant stalo iš anksto pastatyti ir viskas? g.gif



Vienose vestuvėje antrą dieną piršlienės karvojus tiesiog jau ant stalo stovėjo, dar tame torte buvo įkomponuotas butelis kažkokio gėrimo ir įdėti du šiaudukai per kuriuos poros gėrė tą svočios siūlomą meilės eliksyrą.
Papildyta:

Esu nusivylusi ir sakiau sau kad tai buvo pirmas ir paskutinis kartas schmoll.gif
[/quote]
Lincejus, auksciau galva smile.gif net neabejoju, kad jaunuju seimyninis gyvenimas susiklostys puikiai nepriklausomai nuo tu keletos ju vestuviu kliurku..o is klaidu pasimokom...aciu visoms svociutems, kurios pasidalina savo ir geraja ir blogaja patirtimi smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sexy zaidimas.

Reikia bent dvieju tokiu pompu, poros balionu ir aisku 2poru dalyviu.
Ant kedziu padedamos pompos, tada ant ju atsiseda vaikinai. Ant vaikinu atsiseda merginos. Galima paprastai, galima apsizergti. Balionas turi buti vaikinui is priekio.
Esme tokia, kad reikia pripusti kuo greiciau baliona. Vaikinai atsiseda-atsistoja ir taip pucia su dumline pompa. Ta pora, kuri nugali , gauna koki nors priza.
Vaizdelis tikrai geras , toks sexy.

Dar galima pakomentuoti. Daznai buna, kad poreles padusta ir sustoja, tai galima pasakyti, kad kazkas tame reikale ir pailset suspeja wink.gif

Beje, turiu tokias dvi pompas. Visiskai naujos, buvo naudotos viena karta vestuvese butent sitam zaidimui.
Galiu parduoti zymiai pigiau,nei pirksite naujas kitur. Rasykite i AZ.

user posted image
Atsakyti
[quote=ziber,2011 06 08, 16:21]
Vienose vestuvėje antrą dieną piršlienės karvojus tiesiog jau ant stalo stovėjo, dar tame torte buvo įkomponuotas butelis kažkokio gėrimo ir įdėti du šiaudukai per kuriuos poros gėrė tą svočios siūlomą meilės eliksyrą.
Papildyta:


karvoų(šimtalapį)pagal tradiciją duosiu įnešti vyr. pabroliui. Pasakysime:
Piršlys:
Kas šią naktį meiliai burkavo, kas medų ragavo, o mano svočiutė netingėjo ir iškepė visiems karvojų. (įnešamas) Kiek šiame pyrage komponentų, tiek svočia linki jauniesiems turėti turtų.
Svočia:
Tegul kiekvienas suvalgytas pyrago gabalėlis, būna vis naujas daiktas į jūsų namus
Pirmąjį gabalėlį dedame jums,jaunieji.
Tegul ne tiktai meilė, bet ir turtas lanko jaunos šeimos namus. Skanaus.
Atsakyti
ačiū mergaitės už palaikymą,sėkmės jums triūsiant,ieškant,kuriant ir darbuojantis,tikiuos būsit visos įvertintos thumbup.gif
Lincejus- iškart po vestuvių ir aš taip galvojau,bet jau dabar vėl galėčiau kibti į darbą naujai drinks_cheers.gif juk nebūtinai kiekvieną syk nepasiseks biggrin.gif
Atsakyti
kadangi perėjau prie realių darbų, turiu vėl techninį klausimą smile.gif kur merginos pirkti pažadų tortui tuos papuošimus, kaspinėlius, gėlytes ir t.t. ir kaip juos priklijuoti? yra kažkokie spesialūs klijai?
Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 06 09, 08:16)
kadangi perėjau prie realių darbų, turiu vėl techninį klausimą smile.gif kur merginos pirkti pažadų tortui tuos papuošimus, kaspinėlius, gėlytes ir t.t. ir kaip juos priklijuoti? yra kažkokie spesialūs klijai?

Kaspineliai gelytes yra siuvimo parduotuvese, jei busi netycia Gariunuose tai ten yra ju labai dayg ir ivairiausiu spalvu. Va as tortui panaudojau paprastus vaikiskus lipdukus su boruzem smile.gif
Stai kas man gavosi: pazadu tortas, dezute su akmeneliais, dar nuotraukoj komendantu svilpukai ir prizas su pinigeliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buzialis: 09 birželio 2011 - 08:43
Ankstesnej zinutei nesigavo ikelt nuotraukyciu, tai bandau dar karta smile.gif geresnes kokybes nuotraukas idesiu i pasta, nes cia visai nesigauna sad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
toks klausimukas iskilo - kaip daryti su balandziais? sakykim jau isejus i lauka iskarto duoti balandzius ar palaukti kol visi pasveikins, jei bus sveikinanciu? g.gif atsimenu per mano vestuves, tai taip visi uzpuole mus su tom gelem, tik isejus is baznycios..tai kaip dabar daryt, leisti pasveikinti,. ar paprasyt visu palaukti?

kur geriausiai daro foto ant pagalviu? man geriausia butu internetu uzsisakyt, nes dabar ne Lietuvoje esam...netsimenu kur dariau, bet taip lievai buvo padare, fotke vos vos matesi, tokia neryski visai
Atsakyti
QUOTE(buzialis @ 2011 06 09, 07:50)
Ankstesnej zinutei nesigavo ikelt nuotraukyciu, tai bandau dar karta smile.gif geresnes kokybes nuotraukas idesiu i pasta, nes cia visai nesigauna sad.gif


ačiū, bandysiu ieškoti smile.gif
ir tavo su lipdukais visai gražus tortukas gavosi smile.gif
o kas ten per stiklainiukas su pinigais? kur naudosi, kas ten įdėta?
Atsakyti