Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenų idėjos

QUOTE(Masiania* @ 2014 04 14, 21:42)
Geriau nenusegiama. Ilgiems plaukams tinka didesne baronka.

O kaip toks daikčiukas? Profesionalios kosmetikos, aksesuarų parduotuvėje siūlė būtent tokį, bet dar neapsisprendžiau. g.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 04 15, 09:39)
O kaip toks daikčiukas? Profesionalios kosmetikos, aksesuarų parduotuvėje siūlė būtent tokį, bet dar neapsisprendžiau.  g.gif

Su tokiu daugiau sukuosenu galima sugalvot. Turbut geriausia butu, jei pati pabandytumet ant savo pluku, kuris variantas jums patogesnis, bett jeigu norit tik kuodui naudot, sakyciau, ta pirma "baronka" labiau tinka ir tvarkingiau su ja sukuosena atrodo.
Atsakyti
Prmą kartą matau šitokį daiktą, dar tikriausiai nėra labai populiarus g.gif gal kas turite foto su šukuosenom panaudojant šitą keistos formos kempinę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusmenita @ 2014 06 18, 22:18)
Prmą kartą matau šitokį daiktą, dar tikriausiai nėra labai populiarus  g.gif gal kas turite foto su šukuosenom panaudojant šitą keistos formos kempinę? smile.gif

panasi yra droge, as ja turiu. seniai yra. pries du metus pirkau. tik jis ne toks, o is aksomo kazkokios medziagos ant vielos mautos bei su skyle. visai patogu susukti kuodeli. man geriau nei ta baranka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 19 birželio 2014 - 09:12
sveikos gal kaz zinot kur pina ar pacios pinat taip arba panasiai smile.gif
gali pinimas eit lygiai juostomis
user posted image
rasykit i az aciu 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokio ilgio tiesius plaukus. Kaip pasigarbanoti taip, kaip siose foto? Su kokiom priemonem, imeskit video, kad aiskiau butu. smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labuka:) kokias sukuosenas jus nesiojate?

 

 

smalsu kaip vadinasi si sukuosena?

Atsakyti

Sveikos, galvoju kaip vasarai atsinaujinti plaukus :) kokios jūsų idėjos? Kas populiaru bus 2018tiems :)

Atsakyti

Ei, esu plaukų entuziastė :) Naršau internete ieškodama idėjų, straipsnių ir patarimų susijusių su plaukais.Pakviesiu apsilankyti mano puslapyje, jame dalinuosi šukuosenų idėjomis: vestuvėms, gimtadieniams, festivaliams, kasdienai, mergaitėms, paauglėms, suaugusioms. Taip pat įvairiais patarimais susijusiais su plaukų priežiūra. 

https://www.facebook...=admin_todo_tou

Atsakyti